Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo ze fury Standard nie beda bezposrednio przeniesione z PS2...takie cos nie ma prawa bytu. Napewno zostana dopakowane w polygonyny itd. Natomiast nie ma co oceniac tego po fotkach ktore przeciez pochodza z trybu photomode.

Pozostaje czekac na nowsze info.

Pytanko...wiadomo czy podana data premiery dotyczy Europy?

Odnośnik do komentarza

Przecież na filmiku z wyboru samochodów WYRAŹNIE widać, że muscle cary, które są na screenach są autami typu Premium..

Sam już nie wiem co o tym myśleć. W ogóle tego typu niewiadomych być już nie powinno. Wolę jednak zakłądać gorszą opcję niż tłumaczyc sobie, że jest inaczej i potem mieć jeszcze wiekszy zawód.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Tylko 200 samochodów premium w gt5 ma odwzorowane wnętrze. Pozostałe samochody nie mają wnętrza oraz są gorzej wykonane.

http://www.eurogamer.net/articles/gran-turismo-5-e3-2010-hands-on

 

wtf?! podczas wyścigu online jeden będzie mógł jechać na widoku z kokpitu drugi nie? nie chce mi się wierzyć...ale jeśli to prawda to potężny fail PD obok braku warunków atmosferycznych na które liczyłem ;/

 

Emet pamiętasz ten bullshit na temat tras? 20 tras? Jest tak ja mówiłem 70 tras i 20 lokacji.

 

nie bullshit bo wtedy była gadka o tym co mówisz 70 tras i 20 lokacji...feisary rzucały że to całkowicie 70 różnych tras, zaś z przemodelowanymi i odbiciami miało być grubo ponad 200 (zapewnienie speca feisara).

Z tego co teraz wiadomo 70 tras to wszystko ?

 

Gdzie jest Feisar i jego komentarz w tej sprawie? ;F

 

jest zajęty, pomaga PD zrobić pozostałe 800 premium cars

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Auta nie premium maja sie tylko rysowac i lekko wgniatac, uszkodzenia mechaniczne maja byc takie same. Bedzie dobra akcja - zderza sie auto premium ze standard, z premium odpada maska, gnie sie zderzak, odpada blotnik, a w standardzie rysujesz drzwi :potter: Gamespot mial godzinne spotkanie z Yamauchim http://e3.gamespot.com/story/6266213/gran-turismo-5-new-info-and-hands-on?tag=topslot;img;1

The standard cars still look superb, but the level of detail just isn't the same. In fact, most of the standard cars have been taken from previous GT games and optimized for the PS3's graphics shader
For the record, even though standard cars can't be damaged in the same ways that premium models can, they'll still be susceptible to physics-based damage, dents, dirt, and scratches.
Odnośnik do komentarza

ogladam live stream i wywalam galy ze zdziwienia, samochody sa nadsterowne az do bolu, nawet niegrajac osobiscie czuje ze model jazdy jest mocno sklepany ( tak jak to bylo w academy ) albo wszyscy grajacy to jacys totalni amatur , albo rzeczywiscie to auto porusza sie jak po lodzie na lysych oponach , ehh polyphony pokochalem was za gt3 a znienawidze za gt5 :(

Odnośnik do komentarza

w sumie podobnie jest z przyczepnością jak w Prologu a nawet śmiem twierdzić ze tak samo, trochę zrobili to przesadnie rozumie ze taki wóz Nascar to ma potężny wygar no ale bez przesady, z drugiej strony to wiekszość tu osób jeżdzących nie zna pojęcia hamowanie przez zakrętem tylko cisną do oporu a potem tylko odbijanka o band spin itd. :)

 

Ciekawe czemu tylko na tym durnym ovalu jeżdzą :) koleś wzioł sobie Camaro nowe i Rome to musial zmienić hyhy.

 

edit:

Paru osobom udało sie pośmigać na trasie Rome i Toscana.

 

Wracając jeszcze do przyczepnosci to np. nowe Camaro zupełnie inaczej sie zachowywał niz ten nascarowy wóz widać i czuć było w nim masę nawet w poślizgu.

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

ja tam sadze ( i chce aby tak bylo :D ) ze tutaj chodzi interiors = silnik itp.

jako ze nie bedzie znieszczen to nie bylo sensu modelowac czegos czego i tak nikt nie zobaczy:)

 

ps w wczesniejszych wydaniach gt1234 byla mozliwosc jazdy z srodka?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś oczekuje, że na trasie pojawią się fury z przyciemnionymi szybami (standardy) i z przeźroczystymi (premiumy) to chyba się mocno rozczaruje. Na zdrowy rozum zapewne będzie tak, że te 800 standardowych fur będzie mieć standardowe wykończenie wnętrza w zależności od klasy pojazdu i być może marki, które to wykończenie będzie się różnić od realnego, ale bez dostępu do zdjęć takowego nie do wychwycenia w grze. Premiumy natomiast jak to było w Prologu - perfekcjonizm wykończenia do najmniejszego guziczka. Przynajmniej ja tak to rozumiem i taki kompromis jestem w stanie zaakceptować. A wy?

Odnośnik do komentarza

ok to kto jedzie na GC do Kolonii?

tam maja pokazac kolejne detale...

co do swiatel to ponic ma byc rozróznienie low/high czyli bedzie mozna oslepiac w multi "dlugimi" :D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Tak, światła będzie mozna przełaczać na krótkie i długie. Ta historia ze standard/premium naprawdę mnie irytuje <_< Kotaku teraz twierdzi (tak mi się wydaje), że wszystkie auta będą miały wynętrza ale premium będą wykonane z wiekszą dbałością o detale oraz będą miały odwzorowane rózne elementy mechaniczne i podwozia.

Robią wywiady z tym Kazem to czemu nikt nie zapyta wprost o widok z kokpitu?

 

e: Masa screenów: http://uk.media.ps3.ign.com/media/857/857126/imgs_1.html

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

ogladam live stream i wywalam galy ze zdziwienia, samochody sa nadsterowne az do bolu, nawet niegrajac osobiscie czuje ze model jazdy jest mocno sklepany ( tak jak to bylo w academy ) albo wszyscy grajacy to jacys totalni amatur , albo rzeczywiscie to auto porusza sie jak po lodzie na lysych oponach , ehh polyphony pokochalem was za gt3 a znienawidze za gt5 :(

 

Model jazdy sklepany ? No leże i kwicze :rofl:

Jeśli będzie taki jak w GT Academy , to nic lepszego na konsolach nie ma.

Oczywiście nie wiem jak to wygląda na padzie, ale nawet nie śmiałbym skaleczyć tej gry używając do niej pada. No niestety... prawda jest taka, że jak chcecie wykorzystać w pełni potencjał GT, to trza zaopatrzyć się w porządne kółko.

A na tych wszystkich filmikach grają totalne nooby, nie mający chyba nigdy styczności z symulatorami.

Odnośnik do komentarza

Tak, światła będzie mozna przełaczać na krótkie i długie. Ta historia ze standard/premium naprawdę mnie irytuje <_< Kotaku teraz twierdzi (tak mi się wydaje), że wszystkie auta będą miały wynętrza ale premium będą wykonane z wiekszą dbałością o detale oraz będą miały odwzorowane rózne elementy mechaniczne i podwozia.

Robią wywiady z tym Kazem to czemu nikt nie zapyta wprost o widok z kokpitu?

 

e: Masa screenów: http://uk.media.ps3.ign.com/media/857/857126/imgs_1.html

dzisiaj ma byc livechat na twitterze z Kazem i ludzie z Gtplanet zadbali o to aby byly takie pytania aby rozwiac watpilosci( premium/standard, lokacje/wariacje)

Odnośnik do komentarza
The most impressive track, though, was the Nurburgring, not only because it's so huge, but also because of the ridiculous amount of work that has gone into recreating it. For example, when racing in a 24-hour event at the track (which you will have the option to do in real time), you'll not only get to see the day-night transition but, because it's such a long event, you'll notice that many of the spectators have tents or camper vans that aren't there during normal races

 

GIpvD.jpg

 

Wracając do kokpitów. Wydaje mi się, że tylko premium będą miały super kokpity, a standard gorsze. O tych zniszczeniach to już od TGS wiadomo, że standard będą się lekko gnieść, a sportowe rozwalać.

Odnośnik do komentarza
The most impressive track, though, was the Nurburgring, not only because it's so huge, but also because of the ridiculous amount of work that has gone into recreating it. For example, when racing in a 24-hour event at the track (which you will have the option to do in real time), you'll not only get to see the day-night transition but, because it's such a long event, you'll notice that many of the spectators have tents or camper vans that aren't there during normal races

 

Dwudziestoczterogodzinny event, w czasie rzeczywistym, na Nurbie ? ;)

Odnośnik do komentarza

płynnym cyklem dnia i nocy mnie po prostu zmiażdżyli...

 

A wiecie ,że będzie można zintegrować porę dnia w grze z zegarem w konsoli i ścigać się o takiej porze dnia jaka aktualnie będzie panować na danym torze na świecie?

 

 

jakbym był Kazem to bym dał trofik za ukończenie 24h wyścigu w czasie rzeczywistym :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

płynnym cyklem dnia i nocy mnie po prostu zmiażdżyli...

 

A wiecie ,że będzie można zintegrować porę dnia w grze z zegarem w konsoli i ścigać się o takiej porze dnia jaka aktualnie będzie panować na danym torze na świecie?

 

 

jakbym był Kazem to bym dał trofik za ukończenie 24h wyścigu w czasie rzeczywistym :P

 

Z tym pucharkiem to by była już lekka przesada :P Ale aż prosi się go tam dać :D

Odnośnik do komentarza

 

A wiecie ,że będzie można zintegrować porę dnia w grze z zegarem w konsoli i ścigać się o takiej porze dnia jaka aktualnie będzie panować na danym torze na świecie?

 

 

Tak normalnie jak w Paradise City tyle, że znacznie lepiej, a i widownia ma być dynamiczna.

 

11r9em1.gif

 

I powiedzcie mi jak by to wyglądało gdyby tylko 200 samochodów miało kokpity...

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...