Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gran Turismo Fail :/

 

Regarding weather effects...rain, etc... Maybe. ^KY
Regarding interior view...do you mean you would want a black frame interior view? ^KY

czyli kaz potwierdza tylko auta premium maja widok ze srodka.

 

co do reszty jesli fani beda chceli to moga dadac kamere ale z czarnymi konturami zamiast srodka dla standart cars

 

cos ala w gt psp.

 

normalnie (pipi) odpadlem...

 

K***a zenada....nie bede ukrywal ze GT5 był jednym z wielu powodow dla ktorych kupilem konsolke (a i ostatnio sprzedalem F3) - dobrze ze jednak sa inne tytuly ktore mnie zachwycily..

Kazowi & spolce powinni pociac dupe zyletka i posypac sola/przykwasic cytryna moze odechialo by mu sie glupot pitolic..

Odnośnik do komentarza

A mnie cieszą informacje na temat zaawansowanego photo mode.

Tak czy inaczej brak kokpitów w samochodach standart to kpina... a jeszcze kilka postow wyżej miałem nadzieje...

Coś mi sie wydaje że do Kaza dotrą lamenty graczy z calego świata i ten weźmie sie za robienie kokpitów do reszty aut, a przy okazji GT zaliczy delikatną obsuwę, na następnym E3 poznamy release date...

Odnośnik do komentarza

No to jednak GT5 nie ożywi mojej miłości do tej serii, która przygasła wraz z GT3 i umarła całkowicie wraz z ogłoszeniem płatnego dema - GT4p. Szlag by to, a tak na to liczyłem :/.

No cóż, na szczęście mam jeszcze świetne FM3.

 

A Kaz mógłby od czasu do czasu zająć się swoją grą, a nie tylko szlajać się po świecie i brać udział w rajdach.

 

Coś mi się zdaje, że w ciągu miesiąca data premiery znowu ulegnie zmianie (o ile Polyphony wie o istnieniu czegoś takiego jak fani serii GT, ponoć dopiero przy FM3 zdali sobie sprawę, że inne firmy też robią gry wyścigowe ;) ).

Odnośnik do komentarza

Tragedii nie ma, ale to mimo wszystko kicha. Po cholerę nam 1000 fur. To są wyścigi. Mogli olać całkiem te 800 niedorobów i przeznaczyć ten czas na zrobieniem choćby 100 pełnoprawnych. 200 to duża liczba. Ale teraz każda niesportowa fura w tym gronie to zmarnowane miejsce i praca. Nie chce smarta czy innego mini w klasie premium.

Odnośnik do komentarza

twitter.com/honda

 

dzis kaz mial 15 minutowy wywiad na twitterze hondy.

 

i ciekawostka:

The final number of tracks hasn?t been fixed yet.

 

czyli nie wiadomo ile bedzie tras bo sie robia jeszcze

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak będą liczone samochody serii NASCAR...? Niech będzie dajmy na to... 10 samochodów, które będą różnily się tylko grafikami, czyli stary chwyt PD na zawyżanie realnej ilości różnych samochodów. I ciekaw jestem czy każdy z tych samochodow, zapewne z takim samym kokpitem, będzie wliczany w liczbę "premium cars"...?

 

Mam teraz strasznie mieszane uczucia co do GT5. Z jednej strony radość z zapowiadanych "ficzerow": cykl dnia i nocy, rozbudowany photo mode, świetnie wyglądające samochody i wystarczająco dobrze wyglądające trasy (kij w oko wszystkim ogrodnikom i przyrodnikom), wymagający model jazdy... ale z drugiej strony wk..wienie za wałek z premium/standart cars... I jak sobie pomyśle że nie mieli czasu na zrobienie tych kokpitów a tracą czas na implementowanie cholernego 3D to już wogóle na usta ciśnie mi sie hasło Je..ć Polyphony.

 

Ale co z tego jak i tak kupie te grę w dniu premiery i bede katował moją g25 z bananem na ryju... chyba nie jestem normalny :blink:

Odnośnik do komentarza

Ale co z tego jak i tak kupie te grę w dniu premiery i bede katował moją g25 z bananem na ryju... chyba nie jestem normalny :blink:

 

Heh... mam to samo :P

Doskonały model jazdy i perfekcyjna obsługa kierownicy nie pozwolą mi nie kupić tej gry, hehe.

 

Ale było nie było, Polyphony ostro zapodaje d*py.

 

Na cholerę komu 1000 samochodów ? Wystarczyłoby 200 dobrze dopracowanych samochodów wyścigowych i sportowych, a nie jakieś (pipi) którymi i tak nikt jeździł nie będzie. Jest to po prostu zmarnowanie czasu przez PD :confused:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak będą liczone samochody serii NASCAR...? Niech będzie dajmy na to... 10 samochodów, które będą różnily się tylko grafikami, czyli stary chwyt PD na zawyżanie realnej ilości różnych samochodów. I ciekaw jestem czy każdy z tych samochodow, zapewne z takim samym kokpitem, będzie wliczany w liczbę "premium cars"...?

 

 

Wczoraj na stream`ie G4TV, wiara jeździła bolidami NASCAR - każdy model miał całkiem inne wnętrze, swoją drogą masakrycznie wykonane.

 

No nic potwierdzono to czego obawiał się chyba każdy. Oby tylko już więcej nie przekładali premiery i wydali to co jest. I tak każdy jak już wpadnie w wir ścigania się, zapomni o tym, że tylko 200 aut ma kokpit.

 

Dziwne, że Kaz na 4 miechy przed premierą nie potrafi określić ilości tras ? Hmm.. Co raz częściej mam wrażenie, że produkcja gry "ruszyła" dopiero po zeszłorocznym E3.

No, ale jak Kaz chwali się, że stworzenie trasy w Madrycie zajęło jego ekipie 2.5 roku ? No sory, rozumiem, że trasa jest zaawansowana, różnorodna i wymagała dużego wkładu pracy. Daje to tylko jasny dowód na to, że PD robiłoby nadal GT5, powolutku, bez pośpiechu, w swoim tempie gdyby ich Sony nie przypiliło, że to jest zbyt ważna marka i trzeba ją w końcu wydać.

Może za 2, 3 lata dostalibyśmy wszystko to co była zapowiedziane...

 

Myślę, że po premierze powinna pójść petycja do PD, o to żeby np. co miesiąc wydawali nie wiem, 10 aut? dopasowanych do standardu Premium, w ramach darmowego DLC. Albo niech biorą się ostro do pracy (pieprzą wydawanie jakichkolwiek DLC) nad GT6, w którym zaimpletują wszystko i jeszcze więcej - do tego wydając grę za jakieś 2 lata.

Odnośnik do komentarza

Albo Polyphony ma 20 pracownikow, albo pracuja po 30 minut dziennie - jedna trase robili 2,5 roku ? :lol: Sory w tyle to w Polsce sie buduje stadion, a nie renderuje jedno srodowisko w grze. Debilne tlumaczenie, skoro maja mega budzet, Sony traktuje GT jako marke priorytet i oni nie potrafia zrobic na czas wszystkiego ? Cala ta sytuacja jest smieszna, tak jak ktos tu napisal - chyba na serio zaczeli te gre robic bardzo niedawno, bo przez tyle lat zlecajac firmom third party rozne rzeczy mozna zrobic i 2000 wnetrz jak sie chce.

Odnośnik do komentarza
Damage is expressed mainly on three levels, and there are some differences between the Premium cars and Standard cars.

 

Physics-Affecting Damage

This is damage in which the physics simulation is affected by alignment deviations, etc. This is damage that affects controllability, and the car may not drive straight, or it might become unstable in corners, etc. depending on the amount of damage. Affects all cars.

 

Dirt, Scratches, and Dents

This is damage that can be visually seen, and involves dirtying of the body, scratches and dents. Affects all cars.

 

Separation (dislocation) of Body Panels

This is damage in which body panels are dislocated from their original positions, or deform. Affects only premium cars.

image01ul.jpg

 

Źródło: !klik!

 

Przy okazji, tak wyglądają auta klasy Standard:

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...