Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

 

P.S. Inna sprawa, że hejterzy z obozy X-a z pewnością i tak tu wpadną po premierze i znów (po raz kolejny) zaczną flame np. o drzewkach 4D itp., mimo że wypowiadali już się o tym już z 10 razy i wszyscy już znają ich punkt widzenia (i zapewne większość z nich będzie się wypowiadać bez porządnego ogrania z powodu braku posiadania odpowiedniej konsoli)...

drzewa maja byc ponoc 3d na kazdej trasie oprocz nurba ;)

Kiedy są jakieś najbliższe targi ?? Nie ukrywam że dla tej gry kupiłem przed kilkoma laty PS3 i kierownicę, więc każda informacja nt. GT5 jest dla mnie niemałym kąskiem ;)

ok 19 sierpnia GC

ok 19 pazdziernika TGS

 

TGS idealnie przed premiera w USA

Odnośnik do komentarza

edytor pewnie będzie umożliwiał ściganie się tylko 1vs1 oraz będzie można tworzyć trasę na jakiejś wielkiej przestrzeni/polu z malowaniem liń,stawianiem pachołków, opon itp

 

Chyba nikt normalny nie wierzy,że będzie możliwość modelowania tras miejskich itp :D

 

Co mnie ciesz to pogoda :) ja chce już deszcz zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza

Skoro mają w co grac od tylu lat to czemu ich tak obchodzi GT5? :

 

Bo maja tez ps3? Niesamowite prawda? Pomyśl następnym razem zanim palniesz taka złota myśl.

 

Co do GT5. Narazie z tego wszystkiego wyłania się gra taka jak była do tej pory, czyli świetne wyścigi z piękną grafiką. Czy to wystarczająco duzo po tylu latach tworzenia? Hmmmmmm

 

Może inaczej bym podchodził do tej gry gdyby nie pieprzenie pana Yamauchi o tym że mógł wydać grę już rok temu. Pewnie mógł ale jak wyszła forza 3 oraz ludzie zaczeli płakac że ma nie byc zniszczeń w GT5, to dostał napięcia posladów i robili dalej. Mój entuzjazm w związku z GT5 opadł już dawno.

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza

Skoro mają w co grac od tylu lat to czemu ich tak obchodzi GT5? :

 

Bo maja tez ps3? Niesamowite prawda? Pomyśl następnym razem zanim palniesz taka złota myśl.

 

 

 

 

A może Ty pomyślisz i nastepnym razem przeczytasz do czego miał się mój post?

Dla jasności, odpowiadałem na wypowiedź użytkownika Bartg, cytuję:

 

"Hejterzy z xboxa to do czasu premiery maja serie GT w powazaniu, bo oni w przeciwienstwie do posiadaczy PS3 maja w co grac od lat, a nie tylko dema"

 

 

Co samej gry zapomniałeś dodać, że oprócz pięknej grafiki będzie jeszcze świetna fizyka jazdy (chyba, że coś sknocą w stosunku do Prologa - a to raczej mało realne), która jest w moim mniemaniu bardziej symulacyjna niż ta zaprezentowana w Forzy3. :kiss:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

40+ lokacji ? Żeby tylko jakiegoś wałka jak z premium i standard nie walnęli. Chętnie pośmigam po tylu trasach.

 

No to czekam panowie z PD. Bo 20+ lokacji i "tylko" 70 wariacji to może być trochę mało.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Hejterzy z xboxa to do czasu premiery maja serie GT w powazaniu, bo oni w przeciwienstwie do posiadaczy PS3 maja w co grac od lat, a nie tylko dema wink.gif

 

w ramach sprostowania:) poza multiplatformowymi wyścigami jak np superstarsV8, grid(naciągane;) to na ps3 mamy udane F1, ferrari challenge, oraz supercar challenge + GT5P jest w co jeżdzić:)

Odnośnik do komentarza

No to jest wlasnie podejscie fanow GT - kazdy argument da sie obalic, bo ja lubie jezdzic 2 autami, bo gramy sobie w demo gt5, bo co tam, ze czekamy 5 lat jak ma byc super/hiper/ekstra ( niepotrzebne skreslic ), niewazne ze 80% aut bedzie odstawac wykonaniem i zniszczeniami boa JA i tak nimi nie gram itp itd. Dobrze, ze sa jeszcze tutaj ludzie, ktorzy doceniaja obie gry i chetnie pograja w obie bez fanbojowych wojenek...

Odnośnik do komentarza

No to jest wlasnie podejscie fanow GT - kazdy argument da sie obalic, bo ja lubie jezdzic 2 autami, bo gramy sobie w demo gt5, bo co tam, ze czekamy 5 lat jak ma byc super/hiper/ekstra ( niepotrzebne skreslic ), niewazne ze 80% aut bedzie odstawac wykonaniem i zniszczeniami boa JA i tak nimi nie gram itp itd. Dobrze, ze sa jeszcze tutaj ludzie, ktorzy doceniaja obie gry i chetnie pograja w obie bez fanbojowych wojenek...

bo twoje argumenty sa tez do du**

"bo uzytkownicy Xbox'a maja w co grac od roku" czyli sam zakladasz ze gt to jedyna gra w ktorej da sie scigac...

Odnośnik do komentarza

No tak, bo podobnych gier na PS3 sa setki sorcerer.gif Jak mowie, byscie bronili GT5 do ostatniej kropli krwi nawet jakby sie ukazalo za 5 lat... No coz Kaz przez tyle lat wychowal sobie rzesze fanow na platnych demach i mydlacych oczy zapowiedziach.

 

Najpierw klepiesz bez pojęcia, że nie ma, w co grać na ps3, dostajesz info, że więcej jest gier traktujących o wyścigach na ps3 niż na x360 a Ty przesiadasz się na śpiewkę ile to lat czekamy na GT5? czekamy, ale mamy, w co grać przez ten czas taki był przekaz.

 

 

Odnośnik do komentarza

Barteg: daleko mi do fanbojowania GT bo jestem świadomy jak wiele jej brakuje do bycia grą idealną. Nie mówię też, że gry z serii Forza były gorsze od GT (bo były lepsze, dopiero fizyka w GT5P okazała się być jeszcze bardziej wymagającą od tej z Forzy).

 

Moje zdanie jest takie, że nawet z tak kartonowymi kolizjami, "słabymi" modelami aut, drzewkami w zaledwie 4D, brakiem śladów opon itd. GT5 zje Forzę z jednego powodu. W żadnej innej grze ma takiego uczucia jakby się prowadziło prawdziwe auto jak właśnie w GT5P.

W Forza miałem cały czas wrażenie że to tylko gra (mimo, że posiada ona wszytskie bajery, których brak tak wypominamy GT5P), podczas gdy w GT5P (nawet z tymi kartonowymi kolizjami i brakiem śladów opon na asfalcie) wrażenie jazdy autentycznym pojazdem było nieporównywalne większe. To właśnie za ten unikalny feeling z jazdy jaki udało się uchwycić ekipie PD w GT5P byłem w stanie czekać te lata. :smile:

 

Oczywiście powyższe stwierdzenie nie umniejsza nic a nic walorów Forzy, która w praktycznie każdym innym aspekcie gry (oprócz fizyki jazdy i wspomnianego "feelingu") jest przed GranTurismo. Peace :smile:

Odnośnik do komentarza

No tak wiecej wyscigow na ps3 niz na X'a, no coz nie mamy o czym dyskutowac.

Fakt, ze feeling z jazdy w GT zawsze byl niesamowity, ale jak ktos a) jezdzi autem na codzien b) przyzwyczail sie do widoku z kokpitu jako jedynego naturalnego to ciezko mu zaakceptowac podzial premium/standard :/ Licze, ze bedzie lotnisko Top Gear bez wytyczonej pacholkami trasy, prosta tam jest calkiem konkretna, spokojnie mozna 300+ poleciec, byloby dobre do zapowiadanych "eventow". Ciekawe, czy beda oba "Reasonably-Priced Cars" i nowy, ktory maja zaprezentowac w najblizsza niedziele w premierowym odcinku 15 serii :)

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

jejku, wlasnie zlukalem na psn ten trailer w 1080p i teraz te filmiki, dodatkowo zapowiedz pogody, rozmarzylem sie :wub:

Chyba pokocham znowu ta gre, dla mnie teraz to juz pewniak, jest przemegakur.wiscie pieknie, replaye wygladaja naprawde fotorealistycznie, gralem pare h w forze 3 i okiem amatora stwierdzam ze w sprawie grafiki i magii forza usi kleknac, kurde panowie, 1000 aut i wraca dealerka, yami.

Odnośnik do komentarza

W żadnej innej grze ma takiego uczucia jakby się prowadziło prawdziwe auto jak właśnie w GT5P.

 

W tym właśnie poległem i po prostu ryknąłem płaczem i śmiechem jednocześnie. Chociaż faktycznie resoraki to też w pewnym sensie samochodu.

Ani Forza, ani tym bardziej GT5p z trybem PRO nie oferują takiego uczucia, nawet zbliżonego (nawet na kierownicy ze skrzynią H).

Odnośnik do komentarza

W żadnej innej grze ma takiego uczucia jakby się prowadziło prawdziwe auto jak właśnie w GT5P.

 

W tym właśnie poległem i po prostu ryknąłem płaczem i śmiechem jednocześnie. Chociaż faktycznie resoraki to też w pewnym sensie samochodu.

Ani Forza, ani tym bardziej GT5p z trybem PRO nie oferują takiego uczucia, nawet zbliżonego (nawet na kierownicy ze skrzynią H).

 

brakuje ci dystansu...ale jak narzekasz na brak doznań i masz nadmiar gotówki to

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...