Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

W Burnoutach na PS2/Xbox rzeczywiscie dalo sie to zauwazyc. Natomiast w Paradise na zwolnieniach fura plynnie sie zwija w harmonijke :)

 

 

W Paradise sie giely, ale mam wrazenie ze tylko na kilka, owszem efektownych, ale z gory ustalonych sposobow.

Lepszym przykladem jest GTA4, tam mozna porzadnie zmasakrowac samochod.

 

Swoja droga realtime'owe zniszczenia to zadna nowosc, obczajcie stara gierke pt. Viper Racing na PC, gra ma z 10 lat, a zniszczenia byly tam calkiem konkretne. I byly zadrapania ;]

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie muszą być w ogóle realtime'owe - najważniejsze dla mnie jest to, aby uszkodzenia były odczuwalne w samej jeździe (zepsuta skrzynia biegów, uszkodzone zawieszenie itp.).

 

Co do powyższych zniszczeń obawiam się tylko, że będą niewspółmierne do uderzenia... Pewnie dopiero kilka naprawdę solidnych dzwonów doprowadzi do takiego wraku (co w realu zaistniałoby przy dużo mniejszej sile)

 

Całe szczęście, że listopad już niedługo, w końcu się przekonamy jak jest na prawdę ;)

 

P.S. Marzy mi się w GT5 kariera, w której wszelkie obtarcia, zgubione zderzaki i pogięta blacha nie resetowały by się magicznym sposobem po wyścigu, a trzeba by było wykładać kasę na ich reperację... :rolleyes:

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie muszą być w ogóle realtime'owe - najważniejsze dla mnie jest to, aby uszkodzenia były odczuwalne w samej jeździe (zepsuta skrzynia biegów, uszkodzone zawieszenie itp.).

 

Co do powyższych zniszczeń obawiam się tylko, że będą niewspółmierne do uderzenia... Pewnie dopiero kilka naprawdę solidnych dzwonów doprowadzi do takiego wraku (co w realu zaistniałoby przy dużo mniejszej sile)

 

Całe szczęście, że listopad już niedługo, w końcu się przekonamy jak jest na prawdę ;)

 

P.S. Marzy mi się w GT5 kariera, w której wszelkie obtarcia, zgubione zderzaki i pogięta blacha nie resetowały by się magicznym sposobem po wyścigu, a trzeba by było wykładać kasę na ich reperację... :rolleyes:

 

 

Na forum gt planet koleś robiący te foty napisał,że potrzebował zaledwie kilku dzwonów by doprowadzić auto do takiego stanu i to było maksymalne zniszczenie, które dało się zrobić w tym buildzie.

 

Zniszczenia wedle ostatnich informacji mają się resetować co wyścig.

Odnośnik do komentarza

Premiera coraz bliżej, gra nabiera coraz piękniejszych kształtów, a mi się oddala nadzieja, że zdążę z zakupem konsoli na premierę GT5 :(

Za dużo wydatków na głowie, zagram pewnie nie prędzej jak na wiosnę przyszłego roku :(

Wspolczuje, stary. Ja co prawda siana jeszcze na gre nie odlozylem, ale jak tylko poczuje zblizajaca sie premiere, porusze niebo i ziemie, by kase skombinowac. Zbyt wazna premiera, by ja odpuscic. ;)

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=pA9dXzZWpIw ktoś postanowił sie pobawić, całkiem ładnie wyglądający dym, znośny pisk opon i przyzwoity dźwięk silnika - zwłaszcza na odcięciu:) (nigdy nie słyszałem M5 na żywo, porównuje do filmików z yt:) )

 

http://www.youtube.com/watch?v=205of5yfDdI&feature=related dodaje żeby każdy sobie porównał

Edytowane przez ryder
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.c...h?v=pA9dXzZWpIw ktoś postanowił sie pobawić, całkiem ładnie wyglądający dym, znośny pisk opon i przyzwoity dźwięk silnika - zwłaszcza na odcięciu:) (nigdy nie słyszałem M5 na żywo, porównuje do filmików z yt:) )

 

http://www.youtube.c...feature=related dodaje żeby każdy sobie porównał

 

KURFA ! Nie mam pytań... !!! Ale drifterzy sobie poszaleją. Dym świetny, nie to co kiedyś. Z resztą zobaczymy jak on w photo mode bedzie wyglądał hehe

Odnośnik do komentarza

Zamiast się cieszyć, że w ogóle dostaliśmy cokolwiek :P

 

Ale wg mnie jeżeli chodzi o zniszczenia bardziej yyy techniczne. Skoro mamy do czynienia z real driving simulator to w momencie konkretnego uderzenia w okolice koła zawiecha powinna się zerwać. Auto opada i dalsza jazda jest niemożliwa. ABORT RACE ! A nie, że zaczyna lekko ściągać w lewo. Tak samo z silnikiem. Dostał strzała z przodu. Poszła chłodnica. Silnik się grzeje. Jak się przegrzeje to je.b i koniec. ABORT RACE.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...