Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Slupek, ja tez sie zastanawialem i tylko dla GT5/GT5:P kupilem kierownice. Szalenstwo, bo nie grywam wielce w inne scigalki, ale ta gra, hype z nia spowodowany, jakims cudem podpowiadal mi: "kup kierownice, kup kierownice". Jakby patrzec tylko pod katem GT5, to poteguje to wydatek do 500 zl z podstawowa gra, ale ja jestem mega zadowolony z DF GT. Rewela, mate ;)

Odnośnik do komentarza

nowe info:

 

- wyścigi na przepisach obowiązujących w danym sporcie

- laguna seca i trial mountain od nowa zaprojektowane na potrzeby GT5

- opcja My Home służąca do komunikacji ze znajomymi, dzieleniem się fotkami, filmikami itp. Nie będzie ona dostępna jedynie po przez PS3 ale również po przez witrynę internetową gran turismo (logować się będzięmy używając danych z psn)... a teraz najciekawszy bajer nazwany "remote race" - będziemy mogli grać w B-Spec ze znajomymi poprzez przeglądarkę internetową na komputerze :P

- nowe wyzwania - Karting Experience, the AMG driving school, The Stig Challenge, Jeff Gordon NASCAR School, Sebastien Loeb Rally Challenge, Gran Turismo Rally , Kaz zademonstrował na pokazie Gran Turismo Rally - za każdym razem konsola będzie nam generować losowo trasę, będziemy słuszeć głos pilota...

 

 

OBŁĘD!!!!!!!!!

 

 

infa będzie więcej bo właśnie trwa pokaz a na kotaku jest livestream....

 

POGODA POTWIERDZONA JAKO DYNAMICZNA !!!!!!

 

 

trailer pogody!!!!!!!

 

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-weather-video-trailer-night-racing-at-le-mans/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Zaczynam się zastanawiać nad sprzedażą klocka, by mieć kasę na ponowny zakup PS3 jeszcze przed premierą tej gry.

Jak do tej pory wystarczył mi jedynie model jazdy na PRO i kierownica. Teraz doszła jeszcze dynamiczna pogoda, nocka, zniszczenia - wszystko to oblane wspaniałą oprawą AV :wub:

Co do tego, że będzie to najlepsza gra wyścigowa tej generacji nie ma wątpliwości i zdaje się będziemy czerpać z niej tyle radości, co 12 lat temu z pierwszego GT.

 

Wielka szkoda, że moja PS-trójka nie dożyła tej chwili :P

Odnośnik do komentarza

Nie będę się rozpisywał zbytnio.. tylko powiem, że zatkało mnie :P

Jak oni wpakowali to wszystko przy TAKIEJ oprawie graficznej i w 60fps? nie dziwię się np. GRIDowi który nie wygląda cudownie i w dodatku chodzi w 30fps.. ale tutaj? PS3 musi płakać z bólu chyba przy tej grze ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Nie będę się rozpisywał zbytnio.. tylko powiem, że zatkało mnie :P

Jak oni wpakowali to wszystko przy TAKIEJ oprawie graficznej i w 60fps? nie dziwię się GRIDowi np. który ani nie wygląda cudownie i w dodatku chodzi w 30fps.. ale tutaj? PS3 musi płakać z bólu chyba przy tej grze ;)

 

cytat Kaza:

 

If you do a standing start in a race with 15 cars in front of you, all kicking up water in front of you, there might not be 60 frames per second. so besides extraordinary situations like this, they are shooting for 60 frames per second so unless its like an extra situation (like mentioned), the game will have 60 frames per second.
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak z porami dnia ale pogoda nie będzie na wszystkich trasach i..... też czekam na porządne wideo a nie tamto dziadostwo :P

Wątpie abym coś tam znalazł.. ale ide luknąć japoński PSS.. może akurat wrzucili tam Weather Trailer ;)

e: Tak jak myślałem... są różne trailery ale GT5 nie ma.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

btw te wyzwania mają być urozmaicone - na razie wiemy jedynie że GT Rally Challenge to będą rajdy z pilotem na za każdym razem losowo wygenerowanej trasie. Ciekaw jestem wyzwań z Top Gear :D

 

Jeszcze raz zobaczyłem ten trailer z pogodą - to wygląda obłędnie, niech do rzucają jak najszybciej w hd

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...