Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

btw te wyzwania mają być urozmaicone - na razie wiemy jedynie że GT Rally Challenge to będą rajdy z pilotem na za każdym razem losowo wygenerowanej trasie. Ciekaw jestem wyzwań z Top Gear :D

 

Jeszcze raz zobaczyłem ten trailer z pogodą - to wygląda obłędnie, niech do rzucają jak najszybciej w hd

To jedno z moich najwiekszych marzen. Obejrzec, jak zyluja jakas bryczke, ktora jest w repertuarze GT5, zobaczyc jak jedzie Stig i potem sprobowac sie przynajmniej zblizyc do jego czasu :D

 

Chcialo by sie powiedziec: Gran Turismo. The real driving simulator.

 

To bedzie kombajn panowie, kombajn.

Odnośnik do komentarza

Wyjazd z tunelu w ścianę deszczu urywa łeb :rolleyes: Myślałem, że jak dostaniemy mokrą nawierzchnię to w wersji po deszczu. Pisałem kiedyś, że różnica między GT5P, a GT5 może być jak między dwoma częściami Uncharted. Teraz dopiero widać jak małym ułamkiem był prolog.

BTW. Ciekawe czy będzie wydać jak kierowca włącza światła lub wycieraczki :D

Odnośnik do komentarza

Na prawdę ciekawi mnie to jak PD sobie poradziło z niby ciężką architekturą PS3. No wiem, że długo to robili i ciężko powiedzieć czy inne studio dokonałoby tego samego na PS3 w takim samym czasie. tego raczej się nie dowiemy. Wielką wpadką jest dzielenie samochodów na fajne i niefajne, ale jakoś udało im się wybrnąć z tej sytuacji przedstawiając rzeczy które pozwolą przeżyć GT5, a nawet może przegonić konkurencję.

 

Gdzie trailer w HD? :angry:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No to zajebiście - śnieżek, deszcz :). Dobrze się dzieje, niech wrzucą jak najwięcej ficzerów konkurencja na rynku musi być. Ciekawe jak to wpłynie w przyszłym roku na Forza 4.

 

Ciekawe jak to wygląda jak się jedzie z widokiem z za samochodu.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Ja już te fury standard/premium jakoś przełknąłem. mam tylko nadzieję, że nie dojdzie do kuriozalnych sytuacji i te fury nie będą brały razem udziału w wyścigu. Wyglądałoby to źle...

 

a wiadomo już jak wyglądają na prawdę standardy czy nadal PD to ukrywa?

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak to wygląda jak się jedzie z widokiem z za samochodu.

 

Niestety kamera TTP w GT5 jest do bani. Powinni wrócić do tej sprzed czwórki. Chyba, że to też poprawią... PD jak widać potrafi nawet dać światła cofania i ślady opon więc...

 

 

a wiadomo już jak wyglądają na prawdę standardy czy nadal PD to ukrywa?

 

Przecież trailer jest już na ich stronie od dobrych paru tygodni.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

To niestety w GT5P było mocno średnio. Kamera jest, jakby to napisać, sztywna i trzyma się za samochodem. W GT3 prędkość oraz feeling w TTP był znacznie lepszy. Ja także będę grać na padzie, ale zostaje tylko kokpit bądź zderzak w takim wypadku.

 

Edit: Ciężko jest wyczuć samochód przy takiej kamerze, w FM3 jest lepiej. Nawet w GT5 nie ma normalnej kamery z maski.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

przyznam szczerze że po pierwszych filmikach prezentujących kolizje i zniszczenia miałem wątpliwość co do tej gry. Wydawało mi się że nie będzie zbyt wielu różnic między GT4 a GT5.

 

Teraz śmiało można powiedzieć że GT5 będzie grą na którą warto było czekać tyle lat.

 

Osobiście to mi urwało łeb przy samej (pipi)e jak zobaczyłem ten wyjazd z tunelu w tą ścianę deszczu! :D

Odnośnik do komentarza

GT6 wyjdzie pod koniec żywota PS3. Silnik mają, coś podłubią i mają kolejne miliony sprzedanych kopii. GT to najmocniejsza marka Sony.

 

Dobrym pomysłem byłoby wrzucenie dużego dema by pokazać graczom parę nowych rzeczy. Po 4 latach dezinformacji muszą przekonać niezdecydowanych.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

na to czekałem właśnie, ps3 w końcu będzie trzeba odkurzyć :D

 

wyjaśniło się w końcu > nocka na każdej trasie ?

deszcz na każdej trasie ?

śnieg na specjalnych trasach ?

 

(pipi) już z tymi 800standad cars, dla mogli by i teraz dać nawet 50 + te ficzery

Odnośnik do komentarza

nie wyrobili się i tyle, nie gadaj, że jescze będziesz ich za to krytykować przy tym co ta gra oferuje. Dynamiczna pogoda i dzień/noc w takiej grze to coś niewiarygodnego. Gdyby miało to być na każdej trasie oraz gdyby miało być 1000 tras premium to czekalibyśmy jeszcze pewnie z 3 lata. Tak przynajmniej wiemy co w GT6 będzie :)

 

Ogólnie plotki chodzą o tym że nowe bajery będą na każdej nowej trasie i tych starych które zdążyli zaprojektować od nowa. Niestety stare GT5 nie miały realtimowego oświetlenia,cieniowania i innych bajerów i praktycznie każdą trasę trzeba tworzyć na nowo.

 

Potwierdzili,że Laguna Seca i Trial Mountain są zaprojektowane od nowa pod GT5. Praktycznie każdy tor wyścigowy ma mieć te bejery, wszystkie trasy rajdowe oraz te z edytora również będą miały dynamiczne warunki pogodowe. A na zwiastunie widać jeszcze jakąś trasę w mieście oraz Eiger z GT5P czyli już teraz wiemy na pewno że deszcz i nockę mamy na co najmniej 16 trasach( 8 środowisk z edytora, Laguna, Trial Mountain, Tokio, SS5, Eiger, Nurburgrind, La Mans, trasa śnieżna z zwiastuna) a to na 100% nie wszystkie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...