Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są zbyt przegięte to nie wiem, ale z tego co czytałem to te Fiaty są dosyć wywrotne

 

 

Wiem, że przykład może nie za dobry, ale mimo nowszego modelu to przy małej pomocy rywala też łatwo się przekręca (prędkość na tym filmiku raczej też nie porażała).

 

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=VztPQtCh-CU&feature=related tu chyba lepszy przykład (od 18 sekundy)

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

chyba macie rację :) człowiek po prostu nie jest przyzwyczajony do tego jak na to patrzy bo myśli ze jedzie tradycyjnym współczesnym samochodem a nie takimi małymi lekkimi wąskimi pudełeczkami na cienkich oponkach, ale nawet patrząc na tego nowego Fiata 500 to współczesny a i tak łatwo go wywrócić w sumie jest podbijany dodatkowo przez innego ale nie zmienia faktu ze daleko im nie brakuje do Reliant Robin'a :D

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=VztPQtCh-CU&feature=related tu chyba lepszy przykład (od 18 sekundy)

 

Wybilo go na kerbie, klasyka ;]

 

ten tez niezly:

 

 

Tak wiec da sie. Kurcze, ciekawe czy kiedys doczekamy sie fiata 126 w GT ;]

 

EDIT:

 

A tak z innej beczki, pamietacie jak ogladaliscie intro do GT2 i rozdziawiona geba mowiliscie 'ale grafa....!' ?

 

Ja tak mowilem ;]

 

Edytowane przez dempsej
Odnośnik do komentarza

hehe teraz GT5 lepiej wygląda w grze niz GT2 w intrze :thumbsup: tak samo sie kiedyś jarałem intrem ze szkoda ze nie ma takiej grafiki w grze :)

 

Co mi sie jeszcze rzuciło w oczy a jaki smaczek to ze przy ruszaniu fajnie siada tyłek Viperkowi :) wygląda to naprawde jak prawdziwy start.

http://www.youtube.com/watch?v=2Qn7TL9mMqM&feature=player_embedded

0:29

 

Jak się Panna ucieszyła: o, znowu dachowałam, ale za(pipi)iście!

eqnwr9.gif

a jak ładnie widać tu podsterowność i jeszcze ten język :D kreci jakby doiła krowę :teehee:

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

Coraz bliżej do premiery a w temacie jakaś taka dziwna cisza. Zastanawia mnie czy osoby, które posiadają SAVE'a z GT5p będą miały jakiś bonus w postaci ekstra pieniędzy, samochodów do wykorzystania przy starcie w GT5. Taka sytuacja miała miejsce w GT4p i GT4 gdy na starcie dostawaliśmy chyba dodatkowe 100.000 kredytów na zakupy. Ja już odliczam dni, preorder złożony, kierownica czeka :)

Odnośnik do komentarza

Coraz bliżej do premiery a w temacie jakaś taka dziwna cisza. Zastanawia mnie czy osoby, które posiadają SAVE'a z GT5p będą miały jakiś bonus w postaci ekstra pieniędzy, samochodów do wykorzystania przy starcie w GT5. Taka sytuacja miała miejsce w GT4p i GT4 gdy na starcie dostawaliśmy chyba dodatkowe 100.000 kredytów na zakupy. Ja już odliczam dni, preorder złożony, kierownica czeka :)

 

Na pewno save z GT PSP będzie odblokowywał w GT5 zdobyte samochody. Odnośnie save'a z GT5P, wydaje mi się że chyba tylko raz padła informacja o możliwości transferu danych do GT5 (o ile mnie pamięć nie myli, było to w artykule gdzie po raz pierwszy były pokazane fotki SLS'a w nocy) Mam nadzieję, że będzie na starcie jakiś bonus za "Prologa", najlepiej właśnie w postaci przeniesienia samochodów.

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem zawartości tego periodyku. Liczę że będzie to coś więcej niż spis podstawowych, suchych faktów na temat aut i sportu. Przydały by się dokładnie rozpisane tory z opisaną techniką ich pokonywania oraz jakieś ciekawe rady/ustawienia dla danych klas wozów i typów wyścigów.

 

Fajnie by było by tuning nie ograniczał się do podmianki części ale oferował np o ile chcemy rozwiercić przepustnice, kanały dolotowe, jakie wtryski, ilu calowy do takiego setup-u wydech, kończąc na hamowni gdzie moglibyśmy samodzielnie dobrać mapy paliwowe do silnika hehe

 

 

Odnośnik do komentarza

Ad1 skąd info o move ? ;) pierwsze słyszę,ma obsługiwać HeadTracking tylko czy jak tam to się nazywa,ale do tego potrzebna jest kamerka :)

 

Ad.2 pisałem do ultimy w tej sprawie,jak będą mieli jakieś info od dystrybutora to zamieszczą info na stronce,na chwile obecna myślę że książeczka bedzie po Angielsku a sama gra po Polsku

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...