Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

oby to była plota ale brak oficjalnego potwierdzenia statusu gold na 3tyg przed premierą też mnie trochę martwią.

 

Choć z drugiej strony gdzieś czytałem, że jest embargo na recenzje do 27 października, po tej dacie mają się pojawić pierwsze oceny zatem logiczne,że wcześniej recenzent musi dostać pełną wersję...

Odnośnik do komentarza

Mogliby przesunąć tak o 2 miechy, żebym mógł się na spokojnie cieszyć nowym NFSem.

 

Nie podpowiadaj takich głupich pomysłów :)

 

A mnie ciekawi ten headtracking, jak rozumiem to działa w ten sposób że jak my odwrócimy głowę w lewo to i obraz w kabinie sie odwróci w lewo... tak ? No to troszkę bezsensu bo przecież jak my obrócimy głowę w lewe to nie będziemy widzieć TV i na nic nam ten fajny headtracking hehe chyba że kątem oka będziemy spoglądać na tv :)

Odnośnik do komentarza

Mogliby przesunąć tak o 2 miechy, żebym mógł się na spokojnie cieszyć nowym NFSem.

 

Nie podpowiadaj takich głupich pomysłów :)

 

A mnie ciekawi ten headtracking, jak rozumiem to działa w ten sposób że jak my odwrócimy głowę w lewo to i obraz w kabinie sie odwróci w lewo... tak ? No to troszkę bezsensu bo przecież jak my obrócimy głowę w lewe to nie będziemy widzieć TV i na nic nam ten fajny headtracking hehe chyba że kątem oka będziemy spoglądać na tv :)

Chyba że wystarczy lekki obrót np tyle byś zamiast na środek tv spoglądał na jego krawędź. A najlepiej jakby śledziło ruch źrenic hehehehe...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...