Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

xD Wszystkie pseudofanboje GT w necie piszą, że arcade mode to gejmplejowo wersja light GT mode. Fani my ass. <_<

 

Wow, masakra

 

http://www.youtube.com/watch?v=ipuiRogHJ3I

 

Gdyby wszystkie trasy miały noc i deszcz O_o

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

No właśnie Emet. SS w takiej grafie gniecie wszystko. Musimy poczekać na GT6. :-/ Gdyby takiej jakość było całe GT5 to nie miałbym pytań i siedziałbym cicho. Dlatego proszę obrońców Kaza o danie mi spokoju. :good:

 

Tak jak mówiłem GT zawsze miało być piękne w założeniach i nawet się to udawało. Jednak standardy w garażu oraz gorsze trasy psują wizerunek tej gry diametralnie.

 

Edit: Ogólnie to hejty są w necie na ludzi trzeźwo myślących o tej grze. Trochę to smutne.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

 

build z salonów best buy - gorszy dźwięk silnika,brak śladów opon ale zdecydowanie lepsze zniszczenia

 

Do tego KAŻDY wcześniejszy build miał do wyboru w trybie arcade fizykę standard/proffesional. Brak wyboru oznacza,że albo grę ugrzecznili bo nie umieli patrzeć jak na każdych targach nikt nie umiał w nią jeździć albo wybrali tylko fizykę proffesional i wtedy gra na padzie będzie prawie niemozliwa.

 

Do tego w edytorze(fajna wygenerowana trasa, duża różnica w zniesieniach i nawet można wybierać szerokość drogi) brak opcji stworzenia trasy z punktu a do b.

 

SS7 w deszczu w nocy wygląda obłędnie.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

więc wierzysz,że jak ktoś magicznie podłączy kierownicę to będzie miał wybór fizyki? to Ci co grają na padzie są skazani na standard?może ktoś chciałby zakozaczyć i na padzie sprawdzić jak się ściga na proffesionalu

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Każdy tak płacze nad tym GT5, mimo ze gra sie nie ukazala.

 

Pokazcie mi 1 gre ktora zaweira tyle rzeczy co gt5.

 

nie sklejajcie ze w tej to to aw tej to tamto. okazcie mi 1 gre ktora jako caloksztalt moze konkurowac z GT5.

 

Powiecie ze model jazdy jest lepszy w czymstam ( o zgrozo nie graliscie w pelna wersja a wypowiadacie sie na temat modelu jazdy)

 

Ktora gra ma ponad 1000 samochodow? Niech sie powtarzaja, niewazne - pokazcie mi gre z tyloma autami

 

Pokazcie mi gre ktora zawiera efekty pogodowe i jednoczesnie posiada cokolwiek na poziomie GT5

Gokarty

Cykl dnia i Nocy

WRC

Nascar

Top Gear

GT TV

itd.

 

Wezcie to jaka cala gre i prosze pokazcie mi bo chcialbym w taka pograc (niestety chyba ja musialem przeoczyc) w gre lepsza niz GT5.

 

 

 

Kazdy sklada jakies zale bo dlugo robili gre.

 

Ile czasu minelo midzy GoW 2 a GoW 3? ile miedzy FF12 a FF13? itd.

 

99% z was nawet nie potrafi okreslic konkretnie czego oczekuje. Kazdy przypierdala sie do innej rzeczy.

 

Uncharted 2 jest w moim odczuciu Najlepsza gra na PS3, co z tego ze system oslon jest gorszy niz w gearsach, co z tego ze strzela sie gorzej niz w jakiejs grze, co z tego ze zagadki latwiejsze niz w czymstam i ze malo. Mozna tak w nieskonczonosc. I kazda gre mozna sprowadzic to poziomu (pipi) porownujac poszczegolne elementy z innymi,

 

Zbierajac wszystko jednak do kupy U2 jest krolem, Tak samo jak GT5 jest najwiekszym growym motoryzacynym doswiadczeniem jakie bedzie nam dane obadac

 

 

 

A to zeby przypomniec wam z czym bedziemi tak naprawde mieli doczynienia.

 

 

I love cars

http://www.youtube.com/watch?v=N1aeOPZn50k&feature=related

Edytowane przez Welna
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Każdy tak płacze nad tym GT5, mimo ze gra sie nie ukazala.

 

(...)

 

( o zgrozo nie graliscie w pelna wersja a wypowiadacie sie na temat modelu jazdy)

 

(...)

 

Zbierajac wszystko jednak do kupy U2 jest krolem, Tak samo jak GT5 jest najwiekszym growym motoryzacynym doswiadczeniem jakie bedzie nam dane obadac

 

Zaprzeczasz sam sobie, dude.

Odnośnik do komentarza

Każdy tak płacze nad tym GT5, mimo ze gra sie nie ukazala.

 

(...)

 

( o zgrozo nie graliscie w pelna wersja a wypowiadacie sie na temat modelu jazdy)

 

(...)

 

Zbierajac wszystko jednak do kupy U2 jest krolem, Tak samo jak GT5 jest najwiekszym growym motoryzacynym doswiadczeniem jakie bedzie nam dane obadac

 

Zaprzeczasz sam sobie, dude.

a w czym konkretnie? Ze bedzie najwiekszym motoryzacyjnym doswiadczeniem? Tym stwierdzeniem sobie zaprzeczam?

Masz pewnie na myśli, ze oceniam to przed zagraniem w tytuł? Wyjasnie

GT5 = Nascar + WRC+ samo GT + gokarty = najwieksze growe motoryzacyjne doswiadczenie zebrane na 1 plytce.

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Każdy tak płacze nad tym GT5, mimo ze gra sie nie ukazala.

 

(...)

 

( o zgrozo nie graliscie w pelna wersja a wypowiadacie sie na temat modelu jazdy)

 

(...)

 

Zbierajac wszystko jednak do kupy U2 jest krolem, Tak samo jak GT5 jest najwiekszym growym motoryzacynym doswiadczeniem jakie bedzie nam dane obadac

 

Zaprzeczasz sam sobie, dude.

a w czym konkretnie? Ze bedzie najwiekszym motoryzacyjnym doswiadczeniem? Tym stwierdzeniem sobie zaprzeczam?

 

No, trochę. Tzn. zdefiniuj znaczenie "motoryzacyjne doświadczenie". Bo jak chodzi o ilość smaczków, to no dobra, być może. Ale dla mnie te słowa składają się na więcej elementów.

Odnośnik do komentarza

Oby nie było lipy z tą fizyką, że na padzie można grać tylko na standard a na kierze tylko pro. Raz, że to kompletny bezsens a dwa że to uniemożliwi wspólną grę online dla osób z i bez kiery... Właśnie w związku z drugim powodem myślę, że jednak jest to rozwiazane jakoś inaczej. Jeszcze najwyżej 10 dni i wszystko się wyjaśni....

Odnośnik do komentarza

Już widzę co będzie się działo po premierze kiedy dostaniecie swoje kopie gry :whistling:. Ktoś chyba powinien założyć osobny temat na żale i zachwyty łącznie z sondą w której oceniamy tytuł. Taka jest prawda parę milionów ludzi kupi grę i tyle samo będzie opinii.

 

 

Dla mnie liczyć będzie się tylko fizyka jazdy i tylko o to się martwię, wszyscy się podniecają tym filmikiem w deszczu z tą paskudną bryką i racja otoczenie rozwala ale fizyka jazdy to dla mnie arcade, jeśli się mylę to pokażcie mi filmy gdzie przy ponad 300 na godz ta się jeździ w takim deszczu.

 

P.S.

 

Zaraz ktoś pewnie powie że tam jest ustawiony tryb arcade a nie profesional :whistling:

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Właśnie kwestia wygląda tak, ze on "podobno" tak napisał. Na GTP inny koleś napisał, ze ten kolo od filmików (tekken90 czy jakoś tak) tak właśnie napisał. Nie chce mi się przelądać wstecz tamtejszych tematów bo co 5 minut pzybywa kolejna strona...

 

e: Inny typek na GTP wypisał wyniki wstępnych obserwacji.

Wygląda na to, że względem różnych demek pełna wersja jest biedniejsza o:

- Zaawansowane zniszczenia

- Zarysowania lakieru

- Efekt iskier

- 16 samochodów na trasie

- Fizykę

- Lepsze i bardziej agresywne AI

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Podobno koleś od filmików napisał, że w grze jest jedna fizyka i jest to połączenie fizyki standard i pro. Jeśli to prawda to fail... Casualowatosć dotarła także tutaj :/

 

W zasadzie nigdy nie biorę na poważnie wypowiedzi w stylu: "a jakiś koleś jakiegoś kolesia gdzieś tam powiedział", ale jeśli to okaże się prawdą, to będę załamany.

Dla mnie (zresztą dla większości z Was pewnie też) jedyna słuszna fizyka w tej grze, to ta z GT: Academy.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Podobno koleś od filmików napisał, że w grze jest jedna fizyka i jest to połączenie fizyki standard i pro. Jeśli to prawda to fail... Casualowatosć dotarła także tutaj :/

Do czego to doszlo....najpierw uposledzili fizyke FM3 a teraz to :down:

Ja po ponownym ograniu swietnej FM2 nie potrafie wrocic znacznie uproszczonej FM3.

Od tych gier oczekuje symulacji a nie czegos pomiedzy simem a arcade. :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...