Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

no ja pierdziu,tu niema 1000aut a moze z 300 :teehee: ,bo co mi po 100wariacjach mx5 czy skyline , nie mam pojeccia kto wybieral auta na premium.w takiej grze nie powinno zabraknac legend motoryzacji jak np bmw e30 m3 , m1 ...

to jest gra o debilnych japonskich autkach , plus pare porządnych furek europejskich w wersji standart :lol: , ale mozemy liczyc na DLC , 1 autko w wersji premium za 18zl heheh.

PORAZKA z tymiautami.

a ci co gadają o narzekaniu ,niech zamilkną ,ja płace to wymagam,jak masz mniejsze wymagania twoja sprawa , dla mnie to porazka .

co nie zmienia faktu ze kupuje na pewno i bede sie slinil grajac w to :woot:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie niepojęte jest to, że robiąc i tak nowy samochód do gry w trakcie developingu GT5 (bo w GT4 tych aut nie było) zrobili jedynie modele standard (Veyron, Countach, R8 LMS, Furai, nowa MX-5 i pewnie jeszcze coś się znajdzie). No (pipi).. jak można odwalić taką manianę? Jakieś Suzuki Cervo, czy inne Daihatsu są premiumami a takie auta jak wymieniłem nie? Kpina <_<

Poza tym z listy zniknęło nawet kilka samochodów z GT4.

Odnośnik do komentarza

Cholernie sie ucieszylem na wiesc o premierze, ale jak tylko zobaczylem liste tras i samochodow fujara mi opadla:/ normalna kpina premiumow to pewnie z 120 wyjdzie jak odliczymy dziwadla typu daihatsu i ze 30 skylineow. Do tego ta zmienna pogoda na raptem kilku trasach. 6 lat to oni chyba tam w sapera grali bo wynikow nie widze. Szkoda ze to jedyna liczaca sie scigalka na ps3 bo najchetniej bym wysmial polyphony. Brak slow...

Odnośnik do komentarza

Poza tym z listy zniknęło nawet kilka samochodów z GT4.

 

Bo nie chciało im się przerysować paru tekstur do HD :P W ramach zadośćuczynienia do każdej zakupionej gry powinni dodawać płytę z filmikiem, na którym jest pokazane co oni faktycznie przez te 6 lat robili :D

Tak właśnie pomyślałem, że może się zatrudnię w PD. Praca marzeń! Nic nie robisz, a zarabiasz niezłą kasę! Kurde takie Turn10 czy nawet Codemasters zrobiliby to GT w rok od zera :/

Odnośnik do komentarza

Dla mnie niepojęte jest to, że robiąc i tak nowy samochód do gry w trakcie developingu GT5 (bo w GT4 tych aut nie było) zrobili jedynie modele standard (Veyron, Countach, R8 LMS, Furai, nowa MX-5 i pewnie jeszcze coś się znajdzie). No (pipi).. jak można odwalić taką manianę? Jakieś Suzuki Cervo, czy inne Daihatsu są premiumami a takie auta jak wymieniłem nie? Kpina <_<

Poza tym z listy zniknęło nawet kilka samochodów z GT4.

BUgatti i Furail byly robione do psp wiec po co robic 2 razy :P mozna zrobic standart i przeniesc ;D

kto by chcial robic zdjecia takiemu furai

od jutro zaczynam sie uczyc Mayi. Jak skoncze studia wysylam CV do PD ze bede im auta robil ;D

Nie beda poganiac bedzie spoko. A wymodeluje same arcydziela zaczne od Fiat 125->126->Polonez itp

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Taa, a potem wszyscy będą narzekać że jest tylko ok. 50 aut w tym Shifcie2, że nie ma wgnieceń jak w Burnoucie, że miała być to symulacja a wyszła pół arcade/sim itd. Polak zawsze będzie narzekał choćby nie wiem co by do tego GT5 wrzucili, ot co

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Ja też po przeczytaniu listy samochodów i tras konkretnie się wkur.....! Brakuje bardzo dużo aktualnych hothatch'y i supersamochodów. Zamiast kopiować liste samochodów sprzed 6 lat powinni prześledzić rynek motoryzacyjny i wymodelować coś aktualnego. I kwiatki typu GTR z czarna maską i bez jako 2 samochody, albo alfa 147 twinspark jako premium a topowa wersja GTA - standard. Trasy jakoś przeboleje, najważniejsze że jest nurburgring ze zmienną porą dnia i pogodą. Ale za Citta di Aria będę tęsknił...

Odnośnik do komentarza

mamy 3 trasy premium(czyli pełny cykl doby i zmienna pogoda), chwała za to,że wśród nich jest Nurburgring, 5 tras pół premium (tylko zmienna pogoda) i resztę tras standard (wśród nich pewnie niektóre będą w wariancie dzień/noc jak Trial Mountains)

 

Do tras premium dojdzie może jeszcze te 7 środowisk do tworzenia tras w edytorze (bo ma być ich 8 z czego jedna już znana oparta jest na Toskanii).

Czy oni do tego serio potrzebowali 5 lat?! Wg mnie kure.wska kpina

 

Auta - o ile nie rozumiem narzekań na listę aut. Panowie to GT przecież, od zawsze tak było, pewnie nawet w GT10 znowu będzie 150 nissanów i np 5 Audi itp to sam wybór aut które modelowali jako premium to jawna kompromitacja.

 

W chwili obecnej modle się o dwie rzeczy - model jazdy z GT Academy i wpływ kraks na zachowanie samochodu. Jeśli obie te dwie rzeczy będą tip top to GT5 i tak jak dla mnie zarządzi.

 

BTW jest też jeszcze inna opcja - może szykują się na bombardowanie dlc - aż się prosi o nowe trasy i auta premium, idę o zakład że będzie ich pod dostatkiem.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...