Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko to co tutaj piszemy to są tylko nasze domysły. Myślę, że nie ma co bić niepotrzebnie piany. Wyjdzie pełna gra wtedy będziemy mogli z czystym sumieniem powiedzieć czy mamy króla czy wyszedł z tego niezły crap.

 

To nie sa domysly tylko pelna lista z oficjalnej strony GT. Crap z temo napewno nie wyjdzie. Kazda gra z serii byla swietna i piata czesc napewno tez bedzie. Tutaj chodzi o to co naobiecywwali a jak jest w praktyce. Miala byc REWOLUCJA...jeszcze do niedawna wszyscy cieszyli jape na mysl o widoku z kokpitu...pozniej okazalo sie ze ten ficzer oferuje zaledwie 20% samochodow. Pokazali kapitalny deszcz (co tu duzo mowic....cholernie liczylem aspekt) i noc...teraz okazuje sie ze jedynie na kilku trasach. No i do tego wylecialo sporo tras ktore mozna ograc nawet w GT na PSP :pinch: Pomimo ze gra bedzie swietna, mamy prawo czuc niedostyt.

Teraz czekam by zobaczyc jak to bedzie z fizyka i zniszczeniami w pelniaku...

Odnośnik do komentarza

Hehe. Ja to jestem ciekaw co PD robiło 5 lat. 200 aut? Reszta to kopia z PS2/PSP :) Trasy to też raczej im tyle czasu nie zajęły. Są śliczne.. Może deszcz na Monzie 4 lata kodowali? Jakby ludzie i Sony nie naciskało to dalej byśmy pewnie czekali... chłopaki chyba dogonili własny ogon.

Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu listy tras i samochodów premium omal palpitacji serca nie dostałem. Tyle czasu czekamy na tą grę, a tu taki zonk.

 

Jedno jest pewne... opcję zakupu bundla PS3 + GT5 w dniu premiery definitywnie skreślam.

 

Dobra, lista samochodów i tras to jedno a co z grywalnością? Poza tym nie wiemy co do końca będzie siedziało w GT5, jakie bonusy itp, jestem przekonana, że czymś nas zaskoczą. A Skreślanie gry takiej jak Gran Turismo po przeczytaniu listy tras i samochodów, nie doświadczając jej nawet w 1%, jest nie na miejscu, kojarzy mi się z ignorancją i przypomina mi stare baby słuchające Radia Maryja z klapkami na oczach, które krytykują rzeczy, o których nie mają nawet zielonego pojęcia.

 

No offence :)

 

A tak w ogóle to wiadomo kiedy wyjedzie zestaw PS3 + GT5 ?

 

 

PS: PANOWIE, OCHŁOŃCIE, poczekajmy do premiery :dance:

Edytowane przez Kornelia
Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu listy tras i samochodów premium omal palpitacji serca nie dostałem. Tyle czasu czekamy na tą grę, a tu taki zonk.

 

Jedno jest pewne... opcję zakupu bundla PS3 + GT5 w dniu premiery definitywnie skreślam.

 

Dobra, lista samochodów i tras to jedno a co z grywalnością? Poza tym nie wiemy co do końca będzie siedziało w GT5, jakie bonusy itp, jestem przekonana, że czymś nas zaskoczą. A Skreślanie gry takiej jak Gran Turismo po przeczytaniu listy tras i samochodów, nie doświadczając jej nawet w 1%, jest nie na miejscu, kojarzy mi się z ignorancją i przypomina mi stare baby słuchające Radia Maryja z klapkami na oczach, które krytykują rzeczy, o których nie mają nawet zielonego pojęcia.

 

No offence :)

 

A tak w ogóle to wiadomo kiedy wyjedzie zestaw PS3 + GT5 ?

 

Nigdzie nie napisałem, że skreślam GT5. Po prostu daję sobie na wstrzymanie, i nie polecę po bundla w dniu premiery.

Poczekam na opinię Graczy, którzy trzeźwo spoglądają na rynek gier wyścigowych, i mają porównanie do konkurencyjnych tytułów.

I porównanie mnie do starej baby słuchającej Radia Maryja jest jak najbardziej nie na miejscu. Ja mam spore wymagania względem GT5, i byle czym się nie zadowolę. Kaz naobiecywał mnóstwo, czasu miał do uja i ciut ciut, więc powinniśmy wymagać od tej gry rewolucji.

Odnośnik do komentarza

Jak się na bieżąco śledzi info o GT5 to można narzekać. :turned: Wielu na forumie w tym ja są pewni, że gra zarządzi, ale mogło być znacznie lepiej.

 

http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=es&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=es&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.nicagamerz.com%2Fv6%2Fnews%2F506%2Flista-completa-de-caracteristicas-de-gran-turismo-5-para-aquellos-que-ya-se-estan-quejando%2F Haha

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Na forumie? Wstrzymajmy sie z osadami do czasu premiery w koncu juz niewiele zotalo.

Gdzie najlepeij zamowic preordera ( chodzi mi o

To zeby na pewnow dniu premiery gt5 bylo juz u mnie)

Rozwazam preordera na allegro albo zakup u mnie na miejscu w media expert albo eurortvagd albo media markt ale tam znowu maja ceny dla idiotow.

Co polecacie ?

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie napisałem, że skreślam GT5. Po prostu daję sobie na wstrzymanie, i nie polecę po bundla w dniu premiery.

Poczekam na opinię Graczy, którzy trzeźwo spoglądają na rynek gier wyścigowych, i mają porównanie do konkurencyjnych tytułów.

 

Ok, rozumiem Twoją postawę, ale w takim razie bądź już w niej konsekwentny i nie narzekaj na grę, dopóki po przeczytaniu kilku recenzji, powiedzmy, że skusisz się by ją kupić a wtedy po kilkunastu godzinach gry będziemy mogli wymienić się uwagami w tym wątku ;>

 

Poza tym jakie ma znaczenie kto co naobiecywał? Liczy się finalny produkt i jego grywalność. Jakby naobiecywali statków kosmicznych, Challengera, Apollo, Discovery w GT5 to jako recenzent odjąłbyś jej punkty bo nie spełnili obietnic? Myślmy pozytywnie, tyle się czekało na grę a tuż przed premierą jest ogólnoforumowy kwik, czego to brakuje itd, poczekajmy i za miesiąc będziemy mądrzejsi, bo najważniejsza jest GRYWALNOŚĆ.

 

Pozdro 600 :dance:

Odnośnik do komentarza

No właśnie mała ilość tras, dziwny dobór premiumów oraz odbijanie się od band trochę tej grywalności ujmuje. To już wszystko wiadomo, a GT5 już niczym nie zaskoczy bo nie ma czym.

Ooo, proszę :) to może pokuśmy się od razu o ocenę gry ;>

 

Plusy

+ gra wyszła w końcu wyszła

 

Minusy

- lista samochodów

- lista tras

- podział na premiumy i standardy

- odbijanie się od band

- zniszczenia

- niczym nas nie zaskoczyło

- kiepskie intro

- miały być zmienne warunki pogodowe a są tylko na kilku trasach

- zmiana pory dnia/nocy, j.w.

- ogólnie, za dużo naobiecywali !

- za dużo czekania !

 

Ogólna ocena przed odpaleniem gry: 6=

 

 

 

A tak poważnie to jeszcze nie wiesz co będzie ujmowało grywalności tej gry :)

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie napisałem, że skreślam GT5. Po prostu daję sobie na wstrzymanie, i nie polecę po bundla w dniu premiery.

Poczekam na opinię Graczy, którzy trzeźwo spoglądają na rynek gier wyścigowych, i mają porównanie do konkurencyjnych tytułów.

 

Ok, rozumiem Twoją postawę, ale w takim razie bądź już w niej konsekwentny i nie narzekaj na grę, dopóki po przeczytaniu kilku recenzji, powiedzmy, że skusisz się by ją kupić a wtedy po kilkunastu godzinach gry będziemy mogli wymienić się uwagami w tym wątku ;>

 

Poza tym jakie ma znaczenie kto co naobiecywał? Liczy się finalny produkt i jego grywalność. Jakby naobiecywali statków kosmicznych, Challengera, Apollo, Discovery w GT5 to jako recenzent odjąłbyś jej punkty bo nie spełnili obietnic? Myślmy pozytywnie, tyle się czekało na grę a tuż przed premierą jest ogólnoforumowy kwik, czego to brakuje itd, poczekajmy i za miesiąc będziemy mądrzejsi, bo najważniejsza jest GRYWALNOŚĆ.

 

Pozdro 600 :dance:

Ok, to spójrz na to z tej strony:

Mnóstwo osób kupiło poprzednie części gry, GT 5 prologue... i tak dalej.

Okazuje się że te w tych 200 modelach Premium połowa to już ograna w Prologue który na premierę kosztował prawie tyle co każda nowość.

To samo dotyczy się tras-albo trasy z Prologue, albo podciągnięte z 4, albo zrobione specjalnie od nowa....no właśnie,tylko ile jest naprawdę tych tras wymodelowanych specjalnie pod GT 5?

Warunki pogodowe-ok, super, tylko np taki PGR4 miał wszelkie możliwe kombinacje warunków i pory dnia(mgła, opady,mżawka, oblodzona nawierzchnia,śnieg...) na każdej trasie.

Podsumowując:

6 lat słuchania w jaki sposób GT5 zgniecie konkurencję ;)

I to wszystko przez 6 lat developingu

Odnośnik do komentarza

Ostatnio sobie pograłem w NFS:Shift i jak oglądam to z GT5 - http://www.youtube.c...h?v=SU7VdQ_4Qps

 

To auta wręcz się ślimaczą. Ale myślę, że wrażenie jest poprawne, bo tak to powinno wyglądać, a nie jak wyścigi aut wchodzących wręcz w nadprzestrzeń w NFS.

 

Swoją drogą, na prawdziwych wyścigach, chociażby WTCC auta też się tak przeciskają i uderzają wzajemnie na chama jak w Shifcie? To mnie strasznie odciągało od tej gry oprócz arcade'owego stylu jazdy.

 

PS. W sumie, jak drugi raz oglądam, to nie jest tak wolno wcale. Trzeba się od NFS'a odzwyczaić... :)

Edytowane przez R4VEN
Odnośnik do komentarza

Uszy więdną od tego waszego mękolenia. Brawo Kornelia, jedyny głos rozsądku w tym temacie:)

 

Wolę mękolenie niż lizanie tyłka Kazowi na NeoGAFie. Ogólnie to każda gra od Japończyków dla której kupiłem PS3 zawiodła. FFXIII, MGS4 a teraz GT5. Nawet w HR nie wszystko zagrało, ale to i tak świetny thriller jakich nie ma na konsolach. Długi czas dewelopingu nigdy dobrze grom nie służył. Stworzony szkielet zmieniamy parę razy by nadarzyć za trendami w gameplayu, a później otrzymujemy takie nie wiadomo co. I tak GT5 wychodzi z tego dobrze, bo nie jest jakoś szczególnie archaiczne.

 

Widać to dobrze po zniszczeniach: GC 2009 Subaru z kiepskimi zniszczeniami = płacz, PD przesuwa premierę o rok (miało wyjść na gwiazdkę 2009), wszystkie samochody premium (nawet seryjne!) mają zniszczenia.

 

Edit: A później Kaz i Hideo mówią, że PS3 jest za słabe. Przynajmniej SE przyznało się, że zjebali silnik.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Podsumowując:

6 lat słuchania w jaki sposób GT5 zgniecie konkurencję ;)

I to wszystko przez 6 lat developingu

I co?

I nie wiemy jeszcze nic. :)

Ostatnio sobie pograłem w NFS:Shift i jak oglądam to z GT5 - http://www.youtube.c...h?v=SU7VdQ_4Qps

 

To auta wręcz się ślimaczą.

No, zapomniałam w poprzednim poście w minusach dodać "dynamika", ocena spada do 5+ ;)

 

Ogólnie to każda gra od Japończyków dla której kupiłem PS3 zawiodła. FFXIII, MGS4 a teraz GT5.

Już przed uruchomieniem jej Cię zawiodła? To dość szybko.

Odnośnik do komentarza

Powiedz mi czy w ciągu dwóch tygodni poprawią listę premium i dołożą jeszcze 20 tras? Wiele razy psiałem, że będzie git, ale po tylu latach czekania i obiecywania można dużo wymagać.

 

Nie wiem jak Wy, ale ta dyskusja nie ma sensu i nic nowego do tematu nie wnosi. Prponuję przymknąć temat do premiery :potter:

 

Może znów premierę przez to przeniosą. :thumbsup:

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Ostatnio sobie pograłem w NFS:Shift i jak oglądam to z GT5 - http://www.youtube.c...h?v=SU7VdQ_4Qps

 

To auta wręcz się ślimaczą. Ale myślę, że wrażenie jest poprawne, bo tak to powinno wyglądać, a nie jak wyścigi aut wchodzących wręcz w nadprzestrzeń w NFS.

 

Swoją drogą, na prawdziwych wyścigach, chociażby WTCC auta też się tak przeciskają i uderzają wzajemnie na chama jak w Shifcie? To mnie strasznie odciągało od tej gry oprócz arcade'owego stylu jazdy.

 

PS. W sumie, jak drugi raz oglądam, to nie jest tak wolno wcale. Trzeba się od NFS'a odzwyczaić... :)

W WTCC wypadkow i drobnych kontaktow jest cala masa, najlepsze pod tym wzgledem byly kiedys BTCC, tam bylo mniej wiecej jedno dachowanie na wyscig i masa mniejszych lub wiekszych wypadkow ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...