Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

furom standard nie można robić zdjęć w trybie photo travel , można tylko w trybie wyścigowym - info z neogaf

 

Coraz ku*wa lepiej :confused:

Ciekaw jestem, czy usłyszymy jeszcze jakąś radosną nowinę o tej grze, czy może będą już tylko same dołujące informacje.

A to nie ma tego, a to wywalili tamto... jeszcze co innego mocno uprościli. No załamać się można.

 

A przepaść między trybem foto, a rzeczywistym gameplay'em jest ogromna. Widać to doskonale po screenie który wrzucił Major.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw czy informacje pochodzą od ludzi, którzy mają finalną wersję gry, która ma premierę 24.11 Bo jeżeli nie to wydaje mi się, że nie ma na razie co bić piany. Może build gry, który wyciekł do sieci i grają w niego Czesi nie jest finalnym (mam nadzieję), dlatego nastąpiła obsuwa premiery. Do tłoczni nie dostarczono tego co powinno być, poszło do tłoczenia ktoś to wyłapał i przesunięto premierę już z poprawnym buildem (podwójna nadzieja). Bo jak nie to będzie wieeeeelka klęska marki GT i nic już jej raczej nie odbuduje a GT 6 wyjdzie na PS 4 i Xbox 720 :)

Odnośnik do komentarza

VBFFv.jpg

 

To już jest ściema.

 

GT6 na PS4 będzie tak wyglądać w gameplayu, a może nawet lepiej.

przecież koleś na neogaf do jaj wkleił ta fotę :P to nie jest z GT5 :P

 

 

BTW do jakich idiotów ta gra trafiła :/ Wszystko fotki są z trybu photo mode wyścigowego(był tez taki w GT4) więc mogą robić fotki standardów i dalej ich nie robią. Poza tym nikt nie odpalił photo travel gdzie wzorem GT4 będziemy robić fotki w tych małych zamkniętych lokacjach(bez standardów) i można wtedy zoomować na potęgę,bawić się filtrami itp

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Poza tym nikt nie odpalił photo travel gdzie wzorem GT4 będziemy robić fotki w tych małych zamkniętych lokacjach(bez standardów) i można wtedy zoomować na potęgę,bawić się filtrami itp

jak to nie ? :)

 

 

przypatrzcie sie na prawy dolny rog w czasie ladowania

 

czemu tam pojawia sie i znika napis Installing? takiego czegos raczej nie powinno byc w finalnym buildzie

 

standardy na lagunie:

widac w nich przez przednia szybe kierowce w srodku i na ciemno ze sa siedzenia itp : P

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Jeszcze dużo do poprawek zostało by osiągnąć perfekcję. Popatrz na cienie, asfalt, odbicia, kolory. Jeszcze dużo przed nami. :thumbsup:

Mysle ze co niektorzy gracze beda potrafili zrobic fotki w ktorych mozna bedzie sie dlugi zastanawiac czy real czy gra. Juz w przypadku FM3 dalo sie robic foty typu http://i47.tinypic.com/fapykj.jpg a ta gra jest mocno "przekoloryzowana" i mniej fotorealistyczna niz GT5.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...