Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

niektórzy w tym temacie zaczęli narzekać na to, że jest za dużo samochodów. brawo, powoli robi się ten temat żałosny....

 

Wiesz, są tacy, dla których bardziej liczy się jakość, a nie ilość. Ja zdecydowanie bym wolał dostać powiedzmy 300 pięknie wykonanych i dobrze dobranych samochodów premium (żeby nie było w śród nich 50 klonów jednego modelu ;)), niż 1000 fur z czego wybiorę może ze 130 dla siebie.

 

Dla mnie samochody standard były, są i będą porażką. Jest to moje zdanie i masz prawo się z nim nie zgadzać.

A nie mozesz poprostu grac tylko samochodami premium (przypominam jest ich 200 wiec twoje 130 jest zaspokojone) a o reszcie przestac (pipi)ic? Skoro wystarczy Ci 130 samochodow to na (pipi) narzekasz na pozostałe ktore Cie nie obchodza?

 

 

NIech Ci wszyscy krzykacze przeczytaja teraz i niech sie zastanowia.

 

A moze to przez wlasnie takich internetowych ludkow jak wy musielismy czekac na gre 5 lat. Bo zawsze wynajdywali milion rzeczy, ktore powinny sie znalesc w GT5. Kiedys był taki "komiks" przedstawiajacy "Fana" waszego pokroju ktory stał nad pracujacym Kazem i mowil, nie ma zniszczen, to kaz zrobil zniszczenia, nie ma czegos - Kaz zrobil, Wkoncu jak sie nie mial do czego przy(pipi)ic to powiedzial o drzewach

 

Jestem pewien ze gdyby nie takie cwaniaki jak wy to w GT5 grali bysmy conajmniej rok temu a teraz szykowali bysmy sie powoli na GT6.

 

 

Sami sobie wymyslacie problemy.

Edytowane przez Welna
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Wiesz, są tacy, dla których bardziej liczy się jakość, a nie ilość. Ja zdecydowanie bym wolał dostać powiedzmy 300 pięknie wykonanych i dobrze dobranych samochodów premium (żeby nie było w śród nich 50 klonów jednego modelu ;)), niż 1000 fur z czego wybiorę może ze 130 dla siebie.

 

Dla mnie samochody standard były, są i będą porażką. Jest to moje zdanie i masz prawo się z nim nie zgadzać.

A nie mozesz poprostu grac tylko samochodami premium (przypominam jest ich 200 wiec twoje 130 jest zaspokojone) a o reszcie przestac (pipi)ic? Skoro wystarczy Ci 130 samochodow to na (pipi) narzekasz na pozostałe ktore Cie nie obchodza?

Czytaj ze zrozumieniem.... :wacko:

Odnośnik do komentarza

Tak ale niektore rzeczy po prostu musialy byc zrobione, chociazby glupie zostawanie opon na asfalcie.

 

Szczerze to zbytnio nie boli mnie fakt ze 800 samochodow jest jako S, to ze nie mozna zmieniac im felg, to ze na kazdej trasie nie ma nocy i deszczu, to ze nie jezdzi 16 pojazdow na trasie i ze nie ma drzew w 3d. Chce tylko odpalic GT5, wziac na poczatek jakas furke z typu VW Polo GTI, badz jakiegos starszego Type-R, pojezdzic, zrobic tuning mechaniczny po czym znowu pojezdzic i cieszyc sie zmianami w silniku, jego mocy oraz dzwieku dodanej turbiny. Jak mi sie znudzi to odpalam Top Gear Test Track i pobijam rekordy Stiga i ogladam replaye sadzac ze ogladam recenzje z programu :potter: ahhh

Odnośnik do komentarza

Ten Range Stormer z postu SpideyPL to nie czasami pognieciony (uszkodzony) standard ? Bo na premium nie wygląda a jak na moje ma wgniota :P Tak po za tym to te standardy niektóre aż tak tragicznie nie wyglądają... 

 

@edit. Już wiem, że to uszkodzony standard :D Czyli jednak będzie w standardach się odksztacała karoseria ?

 

 

Edytowane przez MatrixW9
Odnośnik do komentarza

MnH0n.jpg

 

MrnBR.jpg

 

hjeuG.jpg

 

Popatrzcie na felgi. Ogólnie nie jest źle, ale dobrze też nie jest. :confused: Dodatkowo wszystko płaskie i kanciaste oraz napis PlayStation 2. :potter:

 

Ja mam nadzieję że to zamknie gęby tym, którzy mówili o brzydszych autach w Forzie. Nawet ten Accord czy Veyron z poprzednich stron wygląda gorzej niż auta z gier ostatnio wydanych.

 

Czyli w GT5 1/5 aut są perfekcyjne a 4/5 to kanciaste brzydactwa z poprzedniej generacji bez kokpitu. Nie wiem czy to lepsze niż 500 aut bardzo dobrze zrobionych w Forzie.

 

A ten screen wyżej już od dawna nikt nie bierze na poważnie, tak Forza 3 nie wygląda.

Odnośnik do komentarza

Dobra, a ja sie zastanawiam czy jesli kupie Gran Turismo 5 w Niemczech to bede mial do wyboru jezyk angielski lub moze nawet polski. Mam nadzieje ze tak. :)

Wie ktos cos na ten temat ?

 

 

Poza tym ciekawe czy bedzie jakis bonus dla posiadaczy Gran Turismo 5 Prologue czy Gran Turismo PSP - na przyklad jakas bonusowa kasa czy autka - fajnie by bylo. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

A Ci co wmawiają sobie, że nie jest tak źle są śmieszni bo auta w NFS HP są sporo ładniejsze od standardów w GT.

 

Szczerze mówiąc myślałem, że będzie o wiele gorzej, a to, że standardy wyglądają kiepsko w porównaniu nie tylko do nowego HP ale też do gier sprzed dwóch trzech lat to już zupełnie inna bajka :/

 

Jeszcze jedna rzecz mnie wpienia! Czy będzie dało się ustawić normalny start a nie lotny? Jak narazie na wszystkich filmikach są tylko lotne :/ Czyżby GT5 to "Real Ridge Racer Symulator"?

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

A czego innego jak nie Forzy 3 :P Popatrz na otoczenie, HUD, itp. 

 

 

 

 

@edit. A że pobrzydzone to nie wiedziałem, ale faktycznie lekko "zniszczona" ta fotka...

 

Lekko to mało powiedziane. Odpaliłem sobie tę samą trasę z tą samą ferarynę i nawet bez photo mode wygląda to duużo lepiej, a te foty aut standard z GT5 z photo mode to już w ogóle nie mają startu do podobnych zrobionych w photo mode w Forza 3.

 

Niezły dobór "fot" na tym szanowanym GTplanet robią.

Odnośnik do komentarza

Ta wasza wojna na screeny jest co najmniej śmieszna... Nie wiem, może są tacy którzy oglądają shoty z gry i nazywają to graniem, wyobraźcie sobie że moje granie polega na uczestniczeniu w dynamicznej akcji która sam tworzę w czasie rzeczywistym na ekranie, i ewentualnie wtedy oceniam wizualną stronę gry. W żadnym wypadku nie bronie gran turismo, nie wiem jaką jakość będą prezentowały standardy w grze (o premiumy chyba nikt sie nie boi), ale widząc te biedną micre muszę przyznać ze nie nastraja mnie ona pozytywnie. W demie NFS HP samochody będące częścią otoczenia wyglądały o niebo lepiej :blink:

 

No ale ch*j z tym, poczekam, kupie napewno, zobacze, ale podejrzewam że to już nie będzie tak jak kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...