Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Ja nie twierdzę, że GT5 to szrot, tylko twierdzę, że POLYPHONY bezczelnie przez 5 lat dymało ludzi. Masa obietnic a co dostajemy? 200 KAPITALNIE zrobionych aut i 800 brzydactw.

 

OK, powiedziałeś to, dziekujemy za informację, a z uwagi, że praktycznie wszyscy zdążyli już ją przytoczyć na tym forum to nie chcemy przez następne 15 stron znów czytać o tym, że standardy są gorzej wykonane od premiumów, forzy3, nfsa i czegokolwiek innego... Fanbojów (to nie koniecznie do Ciebie Orion) prosimy grzecznie o nie pisanie w tym temacie jeśli nie mają nic konstruktywnego do napisania...

 

 

 

Nie wiem czy było: http://img339.imageshack.us/img339/1231/nrburgringnordschleife4.jpg

 

ale takiego dymu nie widziałem jeszcze w żadnej grze wyścigowej do tej pory :ninja:

 

nie dość, że jest go całkiem sporo to jeszcze jest genialnie podświetlany przez światła samochodu i przez Słońce prześwitujące przez korony drzew...

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Nie orientuje się ktoś przypadkiem czy w Course Maker'rze będzie można poza ustawianiem zakrętów zmieniać ukształtowanie terenu (górki zaniżenia itp)? Marzy mi się pewien wycinek trasy w trasie testowej w gt3 (gdzie był taki slalom na wzniesieniach) - zaje.... sprawa.

 

Da się na pewno :thumbsup:

Szkoda, że dalej nie można zmieniać rozmiaru felg :confused: Chyba, że jakiejś opcji nie zauważyłem.

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Dym to mistrzostwo świata, tak samo jak kurz wzniecany po najechaniu na poboczu. W tej grze będzie zbyt wiele kontrastów. Ciągle się łudzę, że te standardy będą lepsze niż widzieliśmy. Wiadomo już coś o GT Mode? Jakieś dokładniejsze info na temat ilości eventów ?

 

Kolega o ilośc eventów niech się nie martwi. O ten element jestem wstanie uciąć sobie obie dłonie. Nie ma co się martwić :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Mnie cały czas gryzie ten model jazdy. Że też żaden ze szczęśliwych posiadaczy pełnej wersji GT5 nie weźmie tego Nissana (lub inną RWD o podobnej mocy) i toru z GT Academy, i solidnie nie porówna.

 

O ile na jakieś graficzne aspekty zawsze można przymknąć oko, tak model jazdy po prostu nie ma prawa zawieźć.

GT5 to w tej chwili jedyny konsolowy sim, w którego możemy pograć na solidnej kierownicy... Forza 4 jaka by nie była, u mnie od razu będzie na straconej pozycji właśnie z powodu braku możliwości gry na dobrym (w zasadzie to nawet jakimkolwiek) kółku.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Nurbu wygląda wysmienicie pełne miodzio,

Kaz mógł jednak tych standardów nie dodawać do gry bo troche psuje to jakość tej gry no ale co tam bedzie sie latało tylko premiumami, pewnie doszli do wniosku ze lepiej dodać te standardy niz ograniczyć gre to małej ilości pojazdów.

 

Dobranoc :)

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

Jak by nie dał standardów to znowu byłby płacz że obiecywał 1000 a dał tylko 200.

Nie rozumiem was....

 

Mało aut źle, dużo aut też źle bo podział na p/s. Iskry są, źle bo nie wyglądają tak jak potrzeba, brak iskier też źle bo ich nie ma. Brak zmiennych warunków źle, jak już są to znowu źle bo tylko na kilku torach występują, a nikt nie obiecywał że na wszystkich dostępnych torach w grze będą zmienne warunki pogodowe oraz dnia i nocy. Było tylko napomniane że takowe warunki będą zaimplementowane w grze.

 

We wcześniejszych wersjach było 8 aut na torze (2 na mokrej Tsakubie) i nikt się nie przejmował, teraz jest źle bo zamiast 8 jest 12 i to przy zmiennych warunkach pogodowych a dalej wychodzi na to że też źle bo nie ma 16 aut na torze...

 

O co wam chodzi?? :D

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

niespodzianka od pepika na dobranoc ;)

 

Nurgburning ze zmienną porą dnia i nocy. - ale żeby nie było za miło z doczytującym się otoczeniem w czasie jazdy. (widoczne raz nie pamiętam w której sekundzie ale na pewno nie przeoczycie)

Dobranoc państwu dziękuje za uwagę :thumbsup:

 

Jasna cholera ale to zaje.biście wygląda - zmiana pory dnia.

Ciemno jak w d.upie - bajka ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ta gra zmiażdży jajca, złapie za gardło i przydusi do ściany i na końcu wyj.ebie z bańki, tak będzie wyglądać GT5.

 

up@ ludzie nie wiedzą sami czego chcą więc nie warto sie przejmować jakimiś smutami z ich strony :thumbsup:

 

ja się nie przejmuję, ale wydaje mi się że niektórzy mieli zbyt wielkie oczekiwania i wyobrażenia co do tej gry...

 

Z postów wynika że większość oczekiwała gry która oferowała by wszystko i niczym by nie była ograniczona... 1000 aut premium + widok z wnętrza, zmienne warunki pogodowe na wszystkich trasach przy 16 autach na trasie, pełne licencje NASCAR, WRC najlepiej z prawdziwymi odcinkami specjalnym, F1, WTCC, noc, deszcz, śnieg na jednej trasie - pomarzyć zawsze można, być może w GT6 większość z tego zostanie spełniona :)

Odnośnik do komentarza

niespodzianka od pepika na dobranoc ;)

 

Nurgburning ze zmienną porą dnia i nocy. - ale żeby nie było za miło z doczytującym się otoczeniem w czasie jazdy. (widoczne raz nie pamiętam w której sekundzie ale na pewno nie przeoczycie)

Dobranoc państwu dziękuje za uwagę :thumbsup:

 

 

ten gameplay sprawil ze żałuje anulowania zamowienia na gt5 :teehee:

 

ps: w najnowszym TOP GEAR (gazecie) jest konkurs gran turismo 5 , i z tego co jest napisane odbedzie sie:

Gdansk - galeria baltycka 19-21 listopad

Łódz - CH manufaktura 23-25 listopad

Warszawa - CH arkadia 26-28listopad

Kraków CH bonark 4-5grudnia

Poznan CH malta 10-12 grudnia

Katowice CH silesia 17-19 grudnia

 

konkurs polegac ma na wykreceniu jak najlepszego czasu na jakiejs trasie ,chyba Nurburing .nagrody ciekawe:)

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

Ta jazda wyzej na nurbie to jest na padzie( 2/10 abs 4/10 trakcja ) i to jest replay. w gameplayu tego buga nie ma

Ponoc musi miec takie lub wyzsze abs i trakcja bo inaczej nie da sie jezdzic na padzie

 

To może fizykę jazdy rozwiązali w ten sposób, że zostawili tą z GT:A, tylko dali większy/mocniejszy zakres działania wspomagaczy ?

Szkoda, że gra trafiła w ręce takich nubków... nie było jeszcze ani jednego filmiku z bezbłędnego, wyciskającego z fury maksimum przejazdu. Wszystkich miota po całym torze :D

 

Natomiast co do filmiku z Nurba, to oświetlenie jest po prostu mistrzowskie. Jeśli tylko ten model jazdy da radę, to będę w niebie :rolleyes:

 

Tak czy owak konsolę z grą dorwę najwcześniej w lutym przyszłego roku, więc liczę na rzetelne opinie forumowiczów odnośnie modelu jazdy, najlepiej przy użyciu kierownicy (padem tej gry nawet nie dotknę :P).

Odnośnik do komentarza

Kurczę rozmiaru felg zmieniać nie można, ale dźwięk

 

klaksonu

 

jak najbardziej :whistling:

bestupload-30f35f-18c062540216.jpg

 

Potwierdzenie na to, że zniszczenia mechaniczne są zaimpletowane w grze. Do tego zniszczenia te, po każdym wyścigu, trzeba będzie (prawdopodobnie)sukcesywnie naprawiać :thumbsup:

JWi1P.jpg

 

Wskaźniki określające kierowce w trybie B-Spec:

bestupload-7c1714-371b38e4a008.jpg

Podobno jest także do wyboru 16 różnych kostiumów dla kierowcy. Ciekawe czy będzie możliwość zdobycia kasku Stiga :whistling:

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...