Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

nightrunner: To raczej wieśniackie niż fajne choć pomysł ciekawy.

 

Kornelia: Wątpię by recenzenci dostawali kopie gry upośledzone względem fulla o jakieś konkretne ficzery. Przecież jakby była gorsza fizyka itp. to w recenzji by później to opisywali i gra dostawałaby gorsze noty.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

I na chuj było to lamentowanie przez 25 stron? Mówiłam, żeby krytykować rzeczy pewne a te doświadczymy dopiero grając, ewentualnie z recenzji.

 

Przecież lista tras, samochodów Premium, ilość tras na których wystąpią zmienne warunki pogodowe to rzeczy pewne. Do tego krytyka się w dużej mierze odnosiła. Nawet jeśli to kopia recenzencka to magicznie więcej tras, również tych wyciętych, się nie pojawi.

Odnośnik do komentarza

nightrunner: To raczej wieśniackie niż fajne choć pomysł ciekawy.

 

Kornelia: Wątpię by recenzenci dostawali kopie gry upośledzone względem fulla o jakieś konkretne ficzery. Przecież jakby była gorsza fizyka itp. to w recenzji by później to opisywali i gra dostawałaby gorsze noty.

 

Biorąc pod uwagę, że z reguły w tym miejscu i tak ma się reklamę jakiegoś lokalnego salonu/komisu, która wygląda na pewno gorzej niż to co na tym zdjęciu to dlaczego uważasz, że nie lepiej byłoby mieć napis gran turismo?

Odnośnik do komentarza

I na chuj było to lamentowanie przez 25 stron? Mówiłam, żeby krytykować rzeczy pewne a te doświadczymy dopiero grając, ewentualnie z recenzji.

 

Przecież lista tras, samochodów Premium, ilość tras na których wystąpią zmienne warunki pogodowe to rzeczy pewne. Do tego krytyka się w dużej mierze odnosiła. Nawet jeśli to kopia recenzencka to magicznie więcej tras, również tych wyciętych, się nie pojawi.

A widziałeś jak wyglądają standardy w ostatecznej wersji na Twoim TV? Poza tym wszyscy się uczepili tych standardów, no ludzie najważniejsza jest grywalność, zdobywanie trofeów itd a standardy nie będą chyba na tyle kłuć w oczy, żeby zniechęcać do grania.

 

A co do tras, to czy PD potwierdziło jakie trasy będą miały zmienne warunki?

 

Jeszcze raz apeluję, by skończyć to narzekanie i poczekać jeszcze te kilka dni.

Odnośnik do komentarza

A co do tras, to czy PD potwierdziło jakie trasy będą miały zmienne warunki?

 

Jeszcze raz apeluję, by skończyć to narzekanie i poczekać jeszcze te kilka dni.

 

No pewnie. :) Przecież pisaliśmy o tym kilka stron wcześniej. Nic nie da to czekanie kilka dni bo nic w tej kwestii się nie zmieni. Ja nie twierdze, że gra będzie niewarta uwagi, bo wierzę, że będzie dobra, ale na mała ilość tras - mniejszą niż w Gran Turismo 4 po 5 latach prac mam prawo chyba narzekać, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

nightrunner: To raczej wieśniackie niż fajne choć pomysł ciekawy.

 

Kornelia: Wątpię by recenzenci dostawali kopie gry upośledzone względem fulla o jakieś konkretne ficzery. Przecież jakby była gorsza fizyka itp. to w recenzji by później to opisywali i gra dostawałaby gorsze noty.

 

Biorąc pod uwagę, że z reguły w tym miejscu i tak ma się reklamę jakiegoś lokalnego salonu/komisu, która wygląda na pewno gorzej niż to co na tym zdjęciu to dlaczego uważasz, że nie lepiej byłoby mieć napis gran turismo?

 

Bo to wieśniackie i tyle. Lepsza nazwa delera samochodów niż reklama gry IMHO. To tak jak z chodzeniem w koszulce z logiem gry.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Kornelia: Wątpię by recenzenci dostawali kopie gry upośledzone względem fulla o jakieś konkretne ficzery. Przecież jakby była gorsza fizyka itp. to w recenzji by później to opisywali i gra dostawałaby gorsze noty.

Możliwe. Jednakże, jeśli ocena gry wymaga wyjeżdżenia wielu godzin to mogą dać okrojoną wersję z notą co będzie w wersji finalnej a recenzent może dokończyć sprawdzanie gry poprzez właśnie tą ostateczną wersję. Może trochę się zapędziłam, ale chyba jest też taka możliwość :)

 

A co do rzeczonej fizyki i modelu jazdy to chyba nie mamy prawa go krytykować po filmikach z youtuba tylko po własnoręcznym sprawdzeniu czy daje on radę ;>

 

Ja nie twierdze, że gra będzie niewarta uwagi, bo wierzę, że będzie dobra, ale na mała ilość tras - mniejszą niż w Gran Turismo 4 po 5 latach prac mam prawo chyba narzekać, prawda? :)

Powiedzmy, że możesz, tylko zwróć uwagę na relację ilość/jakość :)

Odnośnik do komentarza

to dołączając do dyskusji,muszę jednak zrezygnować z zakupu,jak już ktoś na gtplanet zauważył dopiero teraz, podczas uderzenia w bande nie wystrzeliwuje poduszka powietrzna,to nie tak w mojej głowie sobie wyobraziłem(tzn nie tak Kaz obiecywał,miał być symulator)

 

i do tego ten brzydal jako standard car :(

nrburgringnordschleife7.jpg

 

 

 

 

 

:E

Edytowane przez poli_x
Odnośnik do komentarza

I na chuj było to lamentowanie przez 25 stron? Mówiłam, żeby krytykować rzeczy pewne a te doświadczymy dopiero grając, ewentualnie z recenzji.

 

Przecież lista tras, samochodów Premium, ilość tras na których wystąpią zmienne warunki pogodowe to rzeczy pewne. Do tego krytyka się w dużej mierze odnosiła. Nawet jeśli to kopia recenzencka to magicznie więcej tras, również tych wyciętych, się nie pojawi.

A widziałeś jak wyglądają standardy w ostatecznej wersji na Twoim TV? Poza tym wszyscy się uczepili tych standardów, no ludzie najważniejsza jest grywalność, zdobywanie trofeów itd a standardy nie będą chyba na tyle kłuć w oczy, żeby zniechęcać do grania.

 

A co do tras, to czy PD potwierdziło jakie trasy będą miały zmienne warunki?

 

Jeszcze raz apeluję, by skończyć to narzekanie i poczekać jeszcze te kilka dni.

 

Widzę, że wg niektórych GT5 to święta krowa na którą złego słowa powiedzieć nie wolno. Przykre to jest, zalatuje mi na kilometr niebywałym fanbojstwem :(

 

Dla mnie też ta gra będzie najlepszym racerem tej generacji, ale jeśli coś ewidentnie jest słabiej wykonane, to krytyka jest jak najbardziej wskazana. Jak będziemy się tylko zachwycać jakie to GT5 będzie wspaniałe, i smyrać ciągle Kaza po cycach, to poprawki w kolejnych odsłonach zobaczymy jak świnia niebo.

 

Owszem, na finalne oceny poczekajmy do ogrania gry we własnym zaciszu, ale większość elementów na które narzekamy jest już potwierdzona.

Odnośnik do komentarza

Powiedzmy, że możesz, tylko zwróć uwagę na relację ilość/jakość :)

 

Akurat na jakość torów w GT4 narzekać nie można. :) Grand Canyon, El Capitan, Hong Kong, kochane Seattle Circuit czy Costa di Amalfi prezentowały się kapitalnie, jak na możliwości PS2.

Nie mówię, że były marne jakościowo, tylko, że jest wielce prawdopodobne, że jakość tych z GT5 będzie o wiele wyższa.

 

Niby na tory z GT4 narzekać nie można a na standardy z GT5 można, mimo, że będą lepsze od każdej fury z GT4 :)

 

Dla mnie też ta gra będzie najlepszym racerem tej generacji, ale jeśli coś ewidentnie jest słabiej wykonane, to krytyka jest jak najbardziej wskazana.

Co jest słabiej wykonane? I w stosunku do czego?

Odnośnik do komentarza

Daj już spokój Michał bo jak widać niektórzy (jak niegdyś feisar) choćby nie wiem co będa mówić, że białe jest czarne a czarne jest białe....

A niektórzy, że GT5 jest zjebane.

 

Koniec z mojej strony.

 

już powoli zaczyna się narzekanie na to że większość aut ma kierownicę po prawej stronie...

 

A jeżeli komuś po obejrzeniu filmików i screenów w/w gra nie odpowiada to nie musi przecież jej kupować. Nie wiem w czym tkwi problem??

Zawsze te 199zł można wydać na jakiś inny bardziej dopracowany tytuł, kupić sobie jakiegoś ciucha albo najlepiej przepić i po bólu.

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...