Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Chocby sie miliard ludzi zapieral roznica miedzy standardami a premiumami jest ogromna. Gra i tak zarzadzi, poczekam na wiecej recenzji i trzeba bedzie zamienic xa na ps3, bo jednak magia GT jest ogromna, mimo dymania nas w odbyt przez tyle lat.

 

Co Ty gadasz, standardy wyglądają jak auta z GT5p. Przecież kolesie z GTPlanet tak napisali !

 

Szkoda, że w grze nie ma przewijania. Chyba, że zostałem wprowadzony w błąd.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

co to na 2 zdjeciu? Klimatyzator na kołach?

 

 

Jedno z pierwszych w historii aut "wentylatorowych" - czyli coś na wzór najnowszego prototypu RedBull X1. Te wiatraki przysysają pojazd (bo autem to ciężko nazwać :thumbsup: ) do asfaltu w trakcie pokonywania nawet wolnych zakrętów.

 

P.S. Praktycznie od razu rozwiązanie takie zostało "zbanowane" ze względów bezpieczeństwa :smile:

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

to popatrz na tą :D takimi tez przyjdzie nam jeździć.

 

dzięki,ale wybiorę te które wyglądają jak Golf,mam ich ponad 200,zresztą 3/4 standardów jest również zdecydowanie lepiej wyglądająca a podczas jazdy gdy trwa wyścig myślę że tylko Ci formuowi napinacze będą zwracać na to uwagę

Chyba jesteś większym fanbojem GT niż Merson :potter:

kiedyś grałem w GT4 którego nawet nie skończyłem,Forze 3 prawie skończyłem,opieram się po prostu na postach osób które grają w tą grę a nie na postach osób które wchodzą tu w celu dowartościowania się lub nie wiem są fanami jakiejś innej serii,jestem optymistą ale zarazem realistą nie oceniam już gry,ale na chwilę obecną po tym co widzę,po tym jak oglądam gameplay-e itd mogę już jakieś wnioski wysunąć,a tu niektórzy dalej opierają się na photoshopowym przerobieniu Micry na niby foto mode z GT5 ;)

 

Chocby sie miliard ludzi zapieral roznica miedzy standardami a premiumami jest ogromna. Gra i tak zarzadzi, poczekam na wiecej recenzji i trzeba bedzie zamienic xa na ps3, bo jednak magia GT jest ogromna, mimo dymania nas w odbyt przez tyle lat.

 

Co Ty gadasz, standardy wyglądają jak auta z GT5p. Przecież kolesie z GTPlanet tak napisali !

 

Szkoda, że w grze nie ma przewijania. Chyba, że zostałem wprowadzony w błąd.

to znajdz mi kolego filmik w hd na youtube i podczas grania pokaz mi te znaczace roznice miedzy standardami a premiumami nie porównując stop klatek bo w stop klatkach nikt się nie spiera ani tu ani na gtplanet że róznica jest niebo a ziemia

 

 

 

ps.myslalem ze złączy posty....przepraszam administracje :)

Edytowane przez szczurek
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

poli_x: Za przeproszeniem - to po ch@j Ci w ogóle auta Premium w GT5 ? Niech dadzą same standardy, w ruchu Ty i tak nie zauważysz różnicy.

 

Normalnie ręce opadają. Będziecie tak myśleć dalej to PD zacznie same Prologi wydawać.

Edytowane przez donsterydo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

poli_x: Za przeproszeniem - to po ch@j Ci w ogóle auta Premium w GT5 ? Niech dadzą same standardy, w ruchu Ty i tak nie zauważysz różnicy.

 

Normalnie ręce opadają. Będziecie tak myśleć dalej to PD zacznie same Prologi wydawać.

dla widoku z kokpitu,bo to jedyny największy ból

 

ale grając na kamerze z tyłu nie będę płakał,zresztą pewnie będę grę i tak przechodził premiumami tylko jeżeli będzie taka możliwość,bo 200+ samochodów mi spokojnie wystarcza.

Odnośnik do komentarza

heh Czekałem na GT duużo czasu a teraz zamiast złożyć pre order to AC2: Brotherhood kupiłem :P Poczekam spokojnie na recenzje i wrażenia z gry. Na gwiazdkę pewnie i tak kupie bo kierownice do GT kupiłem rok temu ;]

 

Mam nadzieję że chłopaki i tym razem dali radę. Czekam na wrażenie pierwszych szczęśliwców z naszego forum.

Odnośnik do komentarza

Muszą dać radę, dla mnie GT jest jak Ferrari - ma swoje wady, ale jest pelna pasji i duszy, Forza jest jak powiedzmy Lexus - swietna technicznie, dopracowana, niezawodna, ale brakuje tego czegos, gralem we wszystkie 3 i po jakims czasie nie mialem syndromu "jeszcze jedno kolka" w ulubionym aucie, a w GT4 pamiętam 3 dni non stop konsola była włączona bo musiałem odblokować auto F1 :thumbsup:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Od jednego sklepu z grami dostałem taką oto wiadomość:

 

Witam serdecznie,

 

Niestety otrzymaliśmy dziś informację, że premiera gry została przesunięta na 26-29 listopada, dotyczy to nie tylko nas ale każdego sprzedawcy. Przepraszamy, ale niestety na takie przesunięcia nie mamy najmniejszego wpływu, dlatego też zawsze informujemy klientów iż przewidywane terminy wysyłki to daty orientacyjne i mogą ulec zmianie. Na pewno postaramy się zacząc wysyłkę tak szybko jak to możliwe, może jeszcze przed 26-29, ale naprawdę tu wiele zależy od dystrybutora. Np. w przypadku Black Opsa wysyłaliśmy już na dzień przed premierą i Ci klienci, którzy wybrali przesyłkę kurierską, cieszyli się grą w dniu premiery z dostawą prosto do domu.

 

Pozdrawiam

 

Chyba mnie coś trafi jak znowu Polska będzie za murzynami...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...