Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

LCD wydatek 2500zł

 

Aha i kolekcjonerska gra kosztuje nie 279 a 669 w empiku wiec nie wiem kto skąd wziął te cene.

LCD za 2,5tys ? yy chyba za 5,5 czy 7,5 :thumbsup:

 

empik ma swoje chore ceny, podstawa powinna kosztowac 199 a nie ich smieszne 239 ale tak było, jest i pewnie długo będzie

http://www.empik.com/gran-turismo-5-signature-edition-ps3-polyphony-digital,prod59220017,multimedia-p

Chyba myslisz o telewizorze 3D, ale to i tak juz sa za 4,5 dobre 40"

 

Zgadza się. Kolega widać dawno w sklepie nie był bo za 3.5 tys można kupić za(pipi)istego Sharpa 37" na którym człowiek zachwyca się nawet czarnobiałymi filmami :P

Huehue, dokladnie. Ja za 3 kola kupilem swietnego Samsunga 40" (obnizona cena bo ostatni wystawowy) ktory sprawuje sie kapitalnie i ma fantastyczne kolory.

 

donsterydo po prostu mialem na mysli tv o normalnym własciwym rozmiarze, np 46 czy 52cale :thumbsup:

Dalej zyjesz w przekonaniu, ze potrzebujesz az przynajmniej 5,5 tysiaca, zeby 46 calowy TV kupic? I to wcale nie jest wlasciwy rozmiar. Wszystko zalezy od tego ile masz miejsca przed TV. Ja jedynie u siebie moglbym sie pokusic o 42", 46 juz by byl za duzy, bo po prostu trzeba wliczyc do tego odleglosc przed TV. Mam 3 metry od kanapy, ale jak ustawie kiere za kanapa a przed TV ze stolikiem to robi sie 1,5-2 metry od oczu do TV.

 

Daj mi 5,5 kola to kupie ci kapitalny telewizor i jeszcze dla mnie cos zostanie ;)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

donsterydo po prostu mialem na mysli tv o normalnym własciwym rozmiarze, np 46 czy 52cale :thumbsup:

Dalej zyjesz w przekonaniu, ze potrzebujesz az przynajmniej 5,5 tysiaca, zeby 46 calowy TV kupic? I to wcale nie jest wlasciwy rozmiar. Wszystko zalezy od tego ile masz miejsca przed TV. Ja jedynie u siebie moglbym sie pokusic o 42", 46 juz by byl za duzy, bo po prostu trzeba wliczyc do tego odleglosc przed TV. Mam 3 metry od kanapy, ale jak ustawie kiere za kanapa a przed TV ze stolikiem to robi sie 1,5-2 metry od oczu do TV.

 

Daj mi 5,5 kola to kupie ci kapitalny telewizor i jeszcze dla mnie cos zostanie ;)

tak, dalej zyje w tym przekonaniu (swoją drogą słusznym jak najbardziej). Dla Ciebie 46 to nie jest własciwy rozmiar a dla mnie 52cale jest juz średnie i jak na nie patrze to stwierdzam że mogłoby być wiecej :confused: , wiec nie "mierz ludzi swoją miarą"

Dam Tobie 5,5 koła a Ty mi kupisz samsunga z wystawy, nie dziękuję za takie zakupy :blink: :blink: :teehee:

 

Sorry za ten post ale musiałem

dla usprawiedliwienia napisze że w Białej Podl Empik bedzie mial 12sztuk po 239zl, w RTV Euro AGD na 99,9% gry jutro nie bedzie, Media Expert nic nie wiedzą ale też na 99,9% nie będzie. Ogolnie kicha, tak to jest mieszkać na za(pipi)u :confused:

W takim razie kupie na allegro z przesyłką kurierem za około 200zl, obiecują wysłać dzisiaj. (Emet pisz pw/sms to wezme 2 sztuki jak coś heh, kupuje o 15godz ;))

Edytowane przez Bumier
Odnośnik do komentarza

Czy ktos orientuje sie, kiedy sklep psxextreme bedzie wysylal GT5 wrsje podstawowa i te mniejsza kolekcjonerke? Nie mozna sie z nimi skontaktowac.

 

PS. Czy ktos juz na forum dostal swoja kopie?? :)

 

Właśnie zadzwoniłem do sklepu PSX Extreme i miły pan potwierdził, że jutro będą mieć GT5 i tego samego dnia zaczną rozsyłać. :thumbsup:

Ale lipa, hehe

Ultima pewno juz dzis wysle

Odnośnik do komentarza

Jutro czyli 24 listopada będzie dostępna TYLKO wersja podstawowa GT5, czyli ta najtańsza, natomiast wszyscy którzy zamówili sobie collector's albo signature będą musieli poczekać do 12 grudnia na gre. Tak więc jutro będzie można dostać w sklepach tylko wersję podstawową. I żadną inną :down: Teraz już rozumiem zrozpaczenie tych wszystkich pre orders na wersje kolekcjonerskie. Sama raczej zdecyduje sie na import z UK za kilka dni jak sie sytuacja uspokoii. Konsolę już mam.

Odnośnik do komentarza

Jutro czyli 24 listopada będzie dostępna TYLKO wersja podstawowa GT5, czyli ta najtańsza, natomiast wszyscy którzy zamówili sobie collector's albo signature będą musieli poczekać do 12 grudnia na gre. Tak więc jutro będzie można dostać w sklepach tylko wersję podstawową. I żadną inną :down: Teraz już rozumiem zrozpaczenie tych wszystkich pre orders na wersje kolekcjonerskie. Sama raczej zdecyduje sie na import z UK za kilka dni jak sie sytuacja uspokoii. Konsolę już mam.

na stronie ultimy pisze ze Signature Edition będą mieli za 3 dni, a dziś mają premiere zwykłej i Collector’s Edition.

Więc nie wiem w czym problem?

Z tym 12 grudniem bardzo ciekawe :)

Edytowane przez Granat1987
Odnośnik do komentarza

MyGames w Szczecinie na 100% jutro już im wysłano grę, tak samo jak Sony Center też jutro bedzie dostępna gra ALE tylko podstawowa za 199 zł.

 

Patch który aktywuje online WTF ?

 

coś czuje że dużo razy będzie patchowana ta gra. Ale z także mam nadzieje że nie będzie takich akcji jak ze ściągnięciem aktualizacji jak w GT5:P 7 godzin ściągania i urwało mi połączenie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...