Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Orson, chyba nie w temacie jestes.

W tej chwili forum jak i inne nasze serwisy znajduja sie na zapasowym serwerze w serwerowni "gdzies na zachodzie". Nasz serwer w tej chwili przechodzi ostatnie testy dociazeniowe. Jest przeinstalowany i wroci na swoje miejsce. Wtedy forum wroci na swoje poprzednie miejsce.

Wersja zapasowa ma mniejsze mozliwosci. Stad wszystko dziala "na pol gwizdka".

 

Awaria, ktora ostatnio sie ujawnila to akurat zlosliwosc nie softu a sprzetu. Wszystko jest backupowane. Tyle, ze musi ruszac na jakims systemie operacyjnym. Traf chcial, ze poszedl dysk z system. Wprowadzamy pewne rozwiazanie, ktore nawet w przypadku calkowitego zatopienia serwera glownego forum pojawi sie po kilkudziesieciu sekundach online. Czy zadziala i jak zadziala? Obysmy sie nie musieli o tym przekonywac.

Odnośnik do komentarza

Czy można zrobić tak, żeby tematy o grach multiplatformowych były widoczne we wszystkich odpowiednich działach w "Platformie"?

Inaczej: Czy temat o takiej grze mógłby być jeden ale widoczny w każdym z tych działów?

 

Teraz jest tak, że np. w dziale X360 i PS3 są długie wątki o tych samych grach, a przecież one się wiele nie różnią na tych platformach. Wiem, wiem, mogę przecież czytać oba, ale jednak wygodniej byłoby śledzić jeden wątek. Wspomnę jeszcze o tym, że nowo powstające wątki na jednej z platform umykają uwadze.

Np. Red Dead Redemption, Fallout czy Battlefield, to jedne z tych dłuższych.

 

Nie chodzi oczywiście o to, żeby łączyć te istniejące, ale żeby np. przy tworzeniu nowego wątku była możliwość odznaczenia checkbox'ów z działami (PS3, X360, PC itd.).

Da się coś takiego w ogóle zrobić na tym silniku?

Odnośnik do komentarza

Forum dla mnie w firefoxie (ostatnia stabilna wersja) zwariowało. Mogę wejść na główną stronę i tyle, jak spróbuje wejść w cokolwiek innego to mam:

400 Bad Request

It is not a valid request! Powered By LiteSpeed Web Server

LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!

Z Chrome'a mogę pisać bezproblemowo, czyściłem też w ff ciasteczka i nic, jakieś pomysły?\

 

 

edit: już nieważne, samo się naprawiło.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Forum dla mnie w firefoxie (ostatnia stabilna wersja) zwariowało. Mogę wejść na główną stronę i tyle, jak spróbuje wejść w cokolwiek innego to mam:

400 Bad Request

It is not a valid request! Powered By LiteSpeed Web Server

LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!

Z Chrome'a mogę pisać bezproblemowo, czyściłem też w ff ciasteczka i nic, jakieś pomysły?\

 

 

edit: już nieważne, samo się naprawiło.

 

Miałem dokładnie to samo w ff, ale mi pomogło czyszczenie ciasteczek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mi dzisiaj przez około godzinę wyskakiwał komunikat w przeglądarce, że firefox nie może odnaleźć serwera. Nie czepiam się tylko informuję. ta sama sytuacja miała miejsce przedwczoraj

 

 

No ja miałem to samo tylo , ze internet explorer

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...