Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się zrobić na forum taki myk, że jakiś temat byłby widoczny w dwóch działach jednocześnie? Chodzi mi o to, że są pewne gry mają swój temat w dziale platformy, a inne w kącikach tematycznych (np. część rpgów jest w kąciku, a inne w forach platform, to samo jest też np. z NFS - niby powinno być w forum sportowym, a jest też na konsolowym), a mogłyby być jednocześnie w dwóch miejscach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie się da :whistling: Po włączeniu forum wyświetla się automatycznie skin IP.Board Mobile. Jak zjedziesz na sam dół to powinna być opcja zmienienia skórki, a jak nie to kliknij na samym dole foruma "wyświetl całą zawartość". Zmieni się automatycznie na Mandarynke (nie byłem zalogowany) i wtedy na dole będziesz miał opcje zmiany. Jak wybierzesz Ip.Board Mobile to już powinno być normalnie do wyboru.

Spróbuj tak.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego na forum nie da się wejść przez IE? Wyskakuje taki komunikat:

 

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

 

You can try to refresh the page by clicking here

Odnośnik do komentarza

a ja mam jeszcze takie pytanie, ad rzeczy ktora sie zmieniała [zj%&*ła] po tej renowacji forum. Mianowicie wyszukiwanie. Wczesniej silnik szukał wpisanej frazy w danym temacie teraz przeszukuje chyba całe forum. Najbardziej wku%^*ące jest to np kiedy chcemy sprawdzić ile + na PT ma nasz przyszły kontrahent...

 

dobre pytanie, chyba, że ktoś zna sposób jak przeszukać tylko dany temat/podforum?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...