Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Korzysta ktoś ze skórki Thoreau (ciemny) ? Coś się spartoliło bo cytowane wypowiedzi mają białe tło i guzik widać :/ uciążliwa sprawa a do skina się przyzwyczaiłem bo jest najlepszy. Przy najnowszych postach nie ma też daty, jest tylko licznik, podejrzewam że sekund od jakiejś ustalonej daty.

Odnośnik do komentarza

Czy da się zrobić na forum taki myk, że jakiś temat byłby widoczny w dwóch działach jednocześnie? Chodzi mi o to, że są pewne gry mają swój temat w dziale platformy, a inne w kącikach tematycznych (np. część rpgów jest w kąciku, a inne w forach platform, to samo jest też np. z NFS - niby powinno być w forum sportowym, a jest też na konsolowym), a mogłyby być jednocześnie w dwóch miejscach.

 

Też kiedyś o tym pisałem. Bez odzewu.

A przy grach multiplatformowych byłoby to przydatne. Zamiast dwóch tematów na sto stron byłby jeden na 150.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy da się zrobić na forum taki myk, że jakiś temat byłby widoczny w dwóch działach jednocześnie? Chodzi mi o to, że są pewne gry mają swój temat w dziale platformy, a inne w kącikach tematycznych (np. część rpgów jest w kąciku, a inne w forach platform, to samo jest też np. z NFS - niby powinno być w forum sportowym, a jest też na konsolowym), a mogłyby być jednocześnie w dwóch miejscach.

 

Też kiedyś o tym pisałem. Bez odzewu.

A przy grach multiplatformowych byłoby to przydatne. Zamiast dwóch tematów na sto stron byłby jeden na 150.

 

Dołączam się do apelu, zwiedziłem cały temat PSP w poszukiwaniu tematu o MGS Peace Walker żeby w końcu odnaleźć go w kąciku MGS-a.

Da się coś zrobić ze skinem mandarynka żeby poprawnie wyświetlał reputację ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...