Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem otwierając Forum przez Google Chrome (najnowszą wersją) wyskakuje błąd:

bladfhb.jpg

 

Wczoraj działanie forum bez zarzutu. Wyczyściłem cookies, cache przeglądarki. Dodam, że teraz piszę z 2giego komputera i przeglądarki Firefox 4.

 

EDIT:

Już działa.:)

Edytowane przez k0ntra
Odnośnik do komentarza

Nie bylo mnie tydzien w PL i nie mialem dostepu do neta. Wchodze na foruma i wtf! Dlaczego do kija kiedy sie probuje zalogowac wyskakuje mi "haslo nieprawidlowe" a jestem w 100% przekonany, ze jest ok? Zarejestrowalem sie narazie tymczasowo na nowy login. Pliss help ja chce wrocic do mojego starego konta! Probuje opcji "przypomnij haslo" ale meila zadnego nie dostaje. Co jest nie tak? Prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie chcę nic pisać, ale muszę. Na IE9 forum nie daje rady za cholerę. Chcąc sprawdzić "moja zawartość", która i tak pokazuje zaniżone statystyki tematów, w których pisałem, to przenosi mnie od razu do mojego profilu (NAWET BEZ KLIKNIĘCIA!).

 

Kolejna sprawa, aktualizacje statusów, po napisaniu komentarza i zatwierdzenia go, przenosi znow u do mojego profilu... WTF?! Kabaret jest także gdy usuwam wpis statusu i przenosi mnie na stronę Aktualizacje statusu społeczności...

 

Dlaczego jest jakiś dziwny system nabijania postów, który ma się nijak do realiów? Mam napisanych na chwilę obecną 447 postów (widoczne po kliknięciu na mój profil), za to na forum pokazuje 12. Kiego?

 

A jak już piszę, to dokończę- czy kiedyś wyjdzie jakaś dobra skórka, bo większość jest niedopracowanych- jak nie aktualizuje statusów, to nie można zobaczyć swojej zawartości, itd... Aktualnie używam CleanCut, bo jeszcze w miarę kolorystycznie wygląda oraz jakoś funkcjonuje- nie tyczy się tego co napisałem powyżej.

 

W związku z tym mam takie pytanie: Czy ktoś podejmie się naprawienia tych jakże licznych błędów?!

 

http://www.youtube.com/watch?v=X61gVJRBoWg&feature=player_embedded

 

Zalecam 1080p

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Reszta została zakwalifikowana jako spam i się nie zalicza. Licznik postów sprawdza kilka losowych zdań przez słownik google, jeśli zdania są paszkwilami gramatyczno-ortograficznymi, to nie wlicza ich do ogólnej liczby postów.

 

 

 

 

xd tak serio, to posty są naliczane tylko w kilku działach.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ortograficzne raczej nie wchodza w gre :)

 

 

Tylko w tym poście popełniłeś 13 ortów :potter:

 

Pokaz mi gdzie. Zaznaczam ze nie uzywam pelnego Unicode wiec nie licz na polskie znaki. Gorzej jak pojawialy by sie w niektorych slowach a w innych nie. Poznaniak, wrzuc na luz.

 

 

O, tutaj masz kolejne.

+brak znaków przestankowych ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

elo

 

 

mam problem z tym tematem. Otóż zawsze widze (tzn od dzis;-) post Roziego jako ostatni (z 3 czerwca) , mimo iz widok z głównej strony informuje, ze ostatni post został napisany przez usera schab

 

to ten topic

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Tylko ten problem dotyczy większości tematów po dzisiejszej awarii.

 

Posty wyświetlają się sprzed kilku tygodni lub miesięcy. To nie wiem jak gruby musiałby być Rozi żeby to była jego wina :teehee:

 

Ja miałem tak wczoraj w temacie Battlefield 3 w dziale PS3. Pokazywało że ostatni post był z wczoraj, a wyświetlało jako ostatnie sprzed kilku dni. Dzisiaj już wszystko działa, więc pewnie chwilowe problemy.

Odnośnik do komentarza

jesli nie tutaj - prosze o przeniesienie

 

Bardzo denerwuje mnie - i nie tylko mnie z tego co mi wiadomo, ale bede wypowiadal sie tylko za siebie - sposob w jaki zmuszony jestem czytac poszczegolne watki na forum. Wiekszosc z nich jest praktycznie nieczytelna, dla przykladu prosze sprawdzic link http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/986d216e/bez tytułu.bmp.html . Na zrzucie ekranu widac ze cały ekran wypełniają mi 3 (słownie trzy!) linijki tekstu i 2 i kawałek sygnatury.

 

Wiem ze niektorzy bardzo lubia swoje sygnaturki (ja rozumiem jakis krotki tekst, albo te z trofeami) ale niestety ich wieksza ilosc - szczegolnie gdy jakis uzytkownik z duza sygna jest bardzo atkywny i czytamy kilka jego postow prawie pod rzad w tej samej stronie watku - potrafi byc denerwujace, mowiac delikatnie.

 

Czy jest jakas opcja wylaczenia wyswietlania sygnaturek?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...