Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Super... dołączam się do postów kolegów nt problemów i dorzucam swój. A mianowicie liczba postów w moim profilu... nie wiem jak widzą inni ale u mnie liczba nie zgadza się ze stanem rzeczywistym. Mam ponad 30 postów, a w profilu obok posta wciąż widnieje ta sama cyfra... Może to po prostu mój błąd przy ustawianiu opcji w profilu. Chop ze wsi jestem, się nie znam na sprzęcie :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak, to tyczy się też Ciebie, DonSterydo ;)

 

Ale wszystkie (pipi) i tak są... No właśnie :P

 

No to z innej mańki. Od X czasu mam tak, że jak wchodzę do jakiegoś tematu to mi często pokazuje tylko pierwszy post i muszę wpisywać stronę manualnie żeby mi wyświetliło ostatnią - to błąd forum czy mam coś skaszanione w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Napisałem jakiś czas temu, że u mnie wszystko działa. Wielu funkcji po prostu nie używam, więc nie zauważyłem różnicy. Przepraszam za zamieszanie. Na całe szczęście inne strony działają bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza

Tego chyba nikt nie wie i nie rozumie czemu jest jak jest. Zapewne jest to efekt burdelu w ustawieniach podforów, parametry są takie, że w niektórych działach liczy, w innych nie, a w tych co liczy to tylko powyżej jakiejś ilości znaków, choć ta pozostaje niewiadomą. Kiedyś zostało to wyłączone żeby nie robić wyścigów kto ma ile postów, bo wiązało się to z przyznawaniem rang za aktywność, teraz od dawna tego nie ma, więc ogólnie skoro są nowe władze na forum, to sugeruje to przemyśleć od nowa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...