Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś pisał ale napiszę

Po napisaniu postu dając NAPISZ, post nie pojawia się w wątku, trzeba cały watek odświeżyć żeby się pojawił, mylące to bardzo bo jak nie widać że się napisał to sie klika jeszcze raz (drugi raz też się nie pojawia ale sie szuka odruchowo co jest przyczyną) i wychodzą posty ze zdublowaną treścią..

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś pisał ale napiszę

Po napisaniu postu dając NAPISZ, post nie pojawia się w wątku, trzeba cały watek odświeżyć żeby się pojawił, mylące to bardzo bo jak nie widać że się napisał to sie klika jeszcze raz (drugi raz też się nie pojawia ale sie szuka odruchowo co jest przyczyną) i wychodzą posty ze zdublowaną treścią..

Trzeba chwilę cierpliwości :). Post sam się ładuje, więc klikanie drugi raz jest zbędne, bo właśnie wtedy jest dubel.

 

Wszelkie szlify, poprawki i dodatki będą pojawiały się stopniowo, więc proszę o cierpliwość. Aktualnie Arab, który odpowiada za stronę techniczną forum, jest na urlopie, więc nie chcemy sami grzebać, żeby coś się nie wysypało.

Odnośnik do komentarza

Jest możliwość zmiany koloru czcionki w postach z ciemnoszarego na jaśniejszy (w motywie blackstram) ? Chodzi mi o coś takiego jak jest na stronie głównej gdzie działy są koloru bardziej kontrastowego niz tło. Teraz czytając posty daję ctrl + a, bo inaczej ciężko się czyta szare literki na czarnym tle ;]

Odnośnik do komentarza

Jak klikam na "Odpowiedz" przy jakims uzytkowniku, na ktorego post chce odpowiedziec to wrzuca mi go z automatu do edytora na dole. A ja chce przed napisaniem jeszcze zrobic podglad posta wiec musze dokliknac "Wiecej opcji". Czy mozna gdzies ustawic zeby od razu przelaczalo sie do edytora z "Wiecej opcji"?

Tak jak kiedys???

Odnośnik do komentarza

Forum się zmieniło, fajnie wygląda i profile fajniej się ogląda. Mam tylko parę zastrzeżeń:

* ciężej się dochodzi do statusów innych. Wcześniej to po prostu się wyświetlało na stronie głównej, a teraz trzeba poklikać parę razy, by dowiedzieć się co inni myślą

* nie mogę nigdzie znaleźć opcji edytowania pola "O Mnie".

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się, że forum już nie wywala co parę godzin, ale zmiany wizualne są na minus moim zdaniem. Ciemny skin jest strasznie nieczytelny, brak statusów, które były przez parę dni na pierwszej stronie a potem zniknęły( dlaczego? ), nie można podglądać reputacji i dziwnie problemy z dodawaniem postów. Mam nadzieję, że przywrócicie dawną funkcjonalność zachowując stabilność forumka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z przywracaniem funkcji nie jest do końca tak łatwo, bo to gotowy skrypt, a trochę mija się z celem korzystanie z płatnej licencji, żeby potem połowę rzeczy zmieniać ręcznie. Na pewno będziemy pracować nad forum i wszelkie uwagi przeanalizujemy. Zobaczymy co uda się dodać/zmienić/przywrócić bez szkody dla funkcjonalności forum.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...