Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

to normalne. Manuel Almunia doznał kontuzji i w następnym meczu ligowym na go zastąpic Fabiański,szkoda tylko,że nie w wyniku rywalizacji. Moim zdaniem to czeka go taki sam los jak Kuszczaka,pewnie w najbliższym czasie jeszcze sprowadzą jakiegoś bramkarza. Tak to z Naszego potencjału bramkarskiego zostają pomału mity.....jeszcze Boruc do tej dwójki.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

No wreszcie jakieś wpadki ligowe United. Sorry kibiców MU za takie podejście, ale ja już nie mogłem patrzeć na tę serię Diabłów, więc teraz się niezmiernie cieszę. Co ważne, wyleciał Scholes i Rooney na kolejne spotkanie, więc to też jakieś utrudnienie dla United. Jeśli jutro Liverpool nie wykorzysta szansy to będzie fatalnie.

Odnośnik do komentarza

Dodajmy, że Rooney dostał czerwoną kartkę z kapelusza, bo sędzia sobie ubzdurał, że zrobi psikus Diabłom i da dwie czerwienie.

 

Co do całego meczu - w pierwszej połowie myślałem, że United gra w białych koszulkach :| Tak dobrze Fulham przycisnęło. I jeszcze ta kartka dla Scholes'a. Naprawdę grali lepiej w pierwszej połowie. Po przerwie nareszcie zobaczyłem prawdziwe Czerwone Diabły. Mimo, że grali w dziesiątkę, to sytuacji mieli bardzo dużo. Fulham było niewidoczne. Mark Schwarzer sie dwoił i troił. Obronił nawet strzał na pustaka :| Potem się zaczęło. Przy akcji na 2-0 sędzia się "troszkę" pomylił. Evra chciał zgłówkować, ale przeciwnik nogą wybił mu piłkę sprzed nosa. Imo za wysoko podniesiona noga i rzut wolny. Sędzia nic nie widział i gol. Cóż, futbol jest okrutny. Dwie minuty później w środku pola zawodnik ManUnited został sfaulowany. Ktoś z pomocników położył piłkę i szybko chciał wykonać rzut wolny i posłać piłkę do Rooneya, ale niestety piłka znajdowała się cały metr od miejsca przewinienia. Rooney złapał piłkę do rąk i jak bramkarz (albo raczej jak dyskobol) rzucił piłkę z powrotem, po czym sędzia wyrzucił go z boiska. Nie wiem skąd mu się wzięła myśl o ukaraniu go kartką, ale gratuluję.

 

I tym oto sposobem sytuacja przed następnym meczem jest co najmniej (pipi)owa. Nie dość, że jest to trudny mecz z Villą, to na dodatek gramy bez Vidicia, Scholes'a i Rooneya :/

Odnośnik do komentarza

Biedne junajted, sędziowie się uwzięli ;(

 

Arsenal przytomnie zbiera punkty i nabiera rozpędu;] Niech no Eduardo dojdzie do optymalnej formy, to nie będę już musiał patrzeć na Niklasa, chociaż tera brame dał. Arsenal w perspektywie ma jeszcze mecze z resztą zespołów wielkiej czwórki, więc walka o mistrzostwo dopiero się zaczyna;]

Odnośnik do komentarza

Filgarz, bez przesady, Rooney zareagował z wyraźną złością i za takie zagrania zawsze dają żółte kartki. Jak się nie zgadzasz z autem i cisniesz piłką w ziemię -> żółta. Aczkolwiek to jego błąd, że tak dziwacznie postąpił. Też zauważyłem tę wysoko podniesioną nogę, ale bywa, to jest Anglia, niektórzy puszczą, inni nie. Tym bardziej, żę było to w środku boiska a nie w okolicach pola karnego. Ale ładną bramę pyknął Gera, oj ładną.

 

United rzeczywiście miało szanse, fajnie bronił Schwarzer i rywalizacja nabrała rumieńców. Teraz United zagra z Villą bez Roo i Vidica.

Odnośnik do komentarza

To się przejechali po Villans. Ciekawi mnie to, czy u Liverpoolu powtórzy się schemat działania jak w przypadkach Chelsea, MU, Barcy, Realu i czy nagle wzrośnie ilość kibiców. Taki urok dobrych klubów, a takim w końcu staje się LFC. Dzisiaj mnie zachwycili, choć mogło być różnie, gdyby nie Reina. Ten notuje 2 asystę w 2 kolejnym meczu!

 

Riera zagrał dziś kapitalnie, dla mnie to był Man of the match, pomimo hattricka Gerro.

 

Niestety dla mnie Villa straciła Friedela na mecz z United. Ale jeszcze gramy o ten cały puchar, oj gramy. Co ważne jeszcze, dzisiaj Liverpool wysunął się na czoło jeśli chodzi o stosunek bramek. Jeśli na koniec roku będzie tyle samo punktów to waiadomo.

Odnośnik do komentarza

Co ma być to będzie. Emocje na koniec sezonu jak najbardziej wskazane. Pamiętajcie, że MU ma zaległy mecz z Portsmouth bodajże.

A Liverpool imponuje ostatnio. Jedzie równo. Zapowiada się bardzo emocjonująca końcówka.

 

Na 9 kolejek przed końcem:

 

1. Manchester Utd 65 +31

2. Liverpool FC 64 +33

3. Chelsea Londyn 61 +32

4. Arsenal Londyn 55 +21

5. Aston Villa 52 +9

 

a do końca będzie tylko kilka szlagierów, m.in.

 

05.04 Manchester United - Aston Villa

21.04 Liverpool - Arsenal

09.05 Arsenal - Chelsea

16.05 Manchester United - Arsenal

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Liverpool gra jak natchniony.

Lawke tez ma bardzo silna z killerami jak Izraelczyk. Swoja droga druzyny przeciwne (jak Fulham) z jakiegos powodu dostaja s.r.a.czki jak wychodza przeciw nim na boisko i blagaja o laske. Gdyby nie pech Liverpoolu to byloby z 7:0 a i tak bylby to bardzo niski wymiar kary.

 

Wyglada, ze faktycznie kwestia mistrzostwa jest otwarta a Liverpool jest druzyna kompletna. Wciaz trzymam kciuki za ManU, ale naprawde z rozkosza patrzy sie na gre the Reds...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...