Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Może chodzi po prostu o to, że za KAŻDYM razem jak się przewróci, to ma pretensje do arbitra, bo ten nie podyktował faulu. To już taka "renoma". Fakt jest taki, że nawet najmniejsze popchnięcie kończy się wymachiwaniem rękami i grymasem na twarzy. Potem jak dostaje subtelną, ale nieczystą kosę, to sędzia milczy. To jest wina Ronaldo, sam sobie zapracował na taki wizerunek. Często sam bluzgam na sędziów, bo ci nie zwracają uwagi na ewidentne faule na Cristiano. Ale co zrobić, tak to już z nim jest. To jest specyficzny człowiek.

 

Wkurwili mnie dzisiaj komentatorzy na C+SPORT. Była taka sytuacja, że Ronaldo główkował, ale nie trafił czysto w piłkę, na co jeden z nich

"Ooo, widać, że żel Ronaldo już zaschnął, bo piłka nie miała tego poślizgu i odbiła się od jego głowy jak od hełmu."

 

 

Nawiasem - ja go nie lubię. Zajebisty jako piłkarz, ale poza boiskiem już nie za bardzo. Zresztą na boisku też potrafi w(pipi)ić i to niemało. Bez wątpienia potrafi skupiać na sobie uwagę, nawet swoich przeciwników, co też widać w tym temacie.

 

Fajnie się rozpisałem na temat Ronaldo... Może pogadajmy o Rooney'u? Wczoraj zapłacił za żarcie, posługując się kuponem na 50% zniżki. Sensacja !!!

 

 

No dobra, to była ironia... -_-'

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1280

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1200

  • Zwyrodnialec

    1112

Wkurwili mnie dzisiaj komentatorzy na C+SPORT. Była taka sytuacja, że Ronaldo główkował, ale nie trafił czysto w piłkę, na co jeden z nich "Ooo, widać, że żel Ronaldo już zaschnął, bo piłka nie miała tego poślizgu i odbiła się od jego głowy jak od hełmu."

 

Hehe, to akurat było dobre;]

 

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik
Ronaldoprzejdzie do Raulu wcześniej czy później więc wszyscy się przekonają jaki on jest w lidze gdzie obrońca to ktoś więcej niż atletycznie zbudowany,powolny człowiek(a takich w Anglii na pęczki :P)
Ehes, bo to w Hiszpanii są tacy rewelacyjni obroncy. Nie za bardzo. We Włoszech, moglby za bardzo nie pograc. Ale w Realu bedzie mial chyba jeszcze wieksze pole do popisu niz w MU.

 

Odnośnik do komentarza
Zobacz sobie kompilacje jego nurkowań na youtube-beka czasem gwarantowana :P

 

Zobaczylem. Nie wiem z czego beka. 80% z nich to faule. Badz typowe upadki gdy ktos zaczepia Cie za kolano badz czub buta, badz gdy wlasnie probujesz tego uniknac gdy jestes w pelnym biegu, albo w zakloconej rownowadze podczas zwodu, czesto gdy "nurek" to najbezpieczniejszy upadek. Tym bardziej ze CR nie boi sie starc.

Ficus grales kiedys w noge? Tak powazniej, nie mowie towarzysko z paroma kumplami. Jakbys gral moze wcale nie mialbys beki...

 

Moje odczucia sa takie, ze wlasnie jak napisales Ronaldo jest objawieniem i ludzie tego nie moga zniesc (sam fakt czepiania sie zelu, ktory uzywa cala masa pilkarzy (chyba 100% wloskich)). Wliczajac w to sedziow. Tym bardziej ze jest trudny bo zna swoja wartosc i tego nie ukrywa, do tego jest zadziorny i pyskaty - bo bardzo ambitny (zeby kazdy nasz zawodnik taki byl). Natomiast sedziowie w lidze angielskiej wliczajac w to pana Webba (nawet pomijajac jego sedziowanie meczu Polska-Austria) to absolutne dno jesli chodzi o jakosc sedziowania w Europie - maja zapedy bycia gwiazdami meczow, choc czesto Hiszpanie probuja udowodnic ze jest inaczej...

 

W dzisiejszym meczu na przyklad ani razu CR nie symulowal co zadaje klam jego "slawie".

 

Klopot w tym ze zawisc panow z Canalu Plus nie dziwi. Im w przeciwienstwie do CR bardzo daleko do profesjonalizmu.

Odnośnik do komentarza

Kurcze specjalnie Ci poszukam jakiś filmik bo Ronaldo często nurkował całkowicie bezczelnie.W nogę to gram z kumplami czasem,a w podstawówce chodziłem do szkoły sportowej przy Ruchu Chorzów(niestety nie poznali się na mnie :P) .

Problemem Ronaldo jest fakt,że on się przewraca(i potem gra ten swój teatrzyk min i gestów) przy każdym ,nawet najmniejszym kontakcie z rywalem.To czasem wygląda tak jakby Ciebie popchnął ktoś np w zatłoczonym tramwaju lub autobusie ,a Ty zacząłeś by się tarzać na ziemi z bólu...Zresztą piłkarze ogółem w większości przypadków jeśli chodzi o kontakt fizyczny w czasie meczu są "panienkami".Każdy kto choć raz widział mecz piłki ręcznej wie jak może wyglądać gra kontaktowa i jak zachowują się tam mężczyźni i czy rozkładają ręce i udawają po faulach i to jakich faulach...

 

@Słoik-przeanalizowałem i faktycznie masz rację,liga hiszpańska to jednak nie jest dobry przykład jaki dałem,choć poziom jej obrońców nie uważam za gorszy niż w angielskiej-też nie są fantastyczni ale przynajmniej bardziej ruchliwi i zwrotniejsi :P.

 

Jak już jesteśmy przy Ronaldo to nie ukrywam,że chciałbym skonfrontować go bezpośrednio z Ribery-to co Francuz gra w niemieckiej lidze to coś niesamowitego,praktycznie co mecz Bayern opiera grę na nim i jest ich najlepszym zawodnikiem.Do tego strzał i umiejętności driblingu sa porównywalne.Problem w tym ,że gra w średniej lidze niemieckiej więc nie jest to do końca wykładnik jego umiejętności.Nie ukrywam jednak,że w przypadku sprzedaży Ronaldo to z wszystkich piłkarzy na świecie to właśnie Ribery maluje mi się na następce Krystynki w moim kochanym MU :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze CR czesto po prostu nie umie przegrywac. Gdy czuje, ze straci pilke to zaczyna teatr.

Nie jest jednak wyjatkiem jak stwierdziles, co wiecej wcale nie robi tego czesciej niz inni, jemu podobni. Jemu sie tylko mniej wybacza...

Pamietam ze podobnie krytykowany byl Beckham... Niestety pilkarskie celebrities maja ciezko, a juz szczegolnie w kraju brukowcow i uwielbienia/nienawisci kibicow jakim jest Anglia i zaden kraj (no moze Turcja) nie jest tak chory na punkcie pilkarzy...

 

Popatrz jeszcze jak CR gra glowa. Tutaj Ribery odstaje w moim mniemaniu.

CR to pilkarz kompletny w tak mlodym wieku, bez niegu MU nie osiagnalby tego co osiagnal. Nie bez powodu Sir Alex tak o niego walczyl na ten sezon...

 

 

PS. A ja gralem troche i bylem wicemistrzem makroregionu we wczesnych latach 80tych jako mlodzik... Niestety jak wiekszosc w naszym kraju zmarnowalem talent i skupilem sie na innych sportach... Znalem duuuuzo lepszych od siebie, ktorzy nigdy nawet nie dostali szansy... Z kolei moja generacja (ktora wytrzymala na boisku - zdecydowanie nie najlepsi) nie wytrzymala przemian i w dupach sie poprzewracalo...

Odnośnik do komentarza

Komisja Dyscyplinarna FA zadecydowała o zawieszeniu na trzy spotkania zawodnika Manchesteru City Shauna Wright Phillipsa za kopnięcie swego rywala w meczu ligowym przeciwko Stoke City, które wtedy umknęło uwadze sędziego, jednak zostało zarejestrowane przez kamery. HAHAHA

 

A Adebayor nie zagra przez trzy tygodnie przykre :D

Edytowane przez kamilpolpak
Odnośnik do komentarza
i znowu to szczesliwe 0:1 MU nie zasluguje na mistrza

chodzi ci o szczęśliwe, bo drugie pod rząd?

W sumie, nie liczy się styl tylko punkty, taka prawda

Ronaldo przejdzie do Raulu wcześniej czy później więc wszyscy się przekonają jaki on jest w lidze gdzie obrońca to ktoś więcej niż atletycznie zbudowany,powolny człowiek(a takich w Anglii na pęczki :P)

Wydaje mi się, że to właśnie liga angielska jest tą najbardziej wymagającą.

Piłka nożna to sport dla mężczyzn, a nie lalusiów. Co jak co, ale jak ktoś przetrwa w lidze angielskiej to wszędzie sobie poradzi.

Tu nie ma przebacz, 90 minut na pełnych obrotach i nikt nogi nie cofnie. Masa dryblasów bardziej przypominających gladiatorów, a nie piłkarzy.

Jak pisałem wcześniej, z niewolnika nie ma pracownika. Chce odejśc proszę bardzo. Dużo zrobił, a za kasę na nim zarobioną kupi się kilku znakomitych piłkarzy.

Znając podejście Realu - liczy się marketing, wartość boiskowa piłkarza później - to zapewne dopną swego.

 

Odnośnik do komentarza

Przereklamowany trener-w rbazylii trochę pucharków pozdobywał,potem zrobił mistrza świata Brazylią ale ile w tym było jego zasługi ,a ile kadry którą wtedy dysponował?!Portugalia z naszej grupy wyszła tylko dlatego,że przeciwników miała słabych.W ostatnim meczu u siebie z Finami bronili remisu i wybijali piłki na oślep-parodia.Z Chelsea to samo,dobra lokata w lidze bo skład mocny....

Odnośnik do komentarza
i znowu to szczesliwe 0:1 MU nie zasluguje na mistrza

chodzi ci o szczęśliwe, bo drugie pod rząd?

W sumie, nie liczy się styl tylko punkty, taka prawda

Ronaldo przejdzie do Raulu wcześniej czy później więc wszyscy się przekonają jaki on jest w lidze gdzie obrońca to ktoś więcej niż atletycznie zbudowany,powolny człowiek(a takich w Anglii na pęczki :P )

Wydaje mi się, że to właśnie liga angielska jest tą najbardziej wymagającą.

Piłka nożna to sport dla mężczyzn, a nie lalusiów. Co jak co, ale jak ktoś przetrwa w lidze angielskiej to wszędzie sobie poradzi.

Tu nie ma przebacz, 90 minut na pełnych obrotach i nikt nogi nie cofnie. Masa dryblasów bardziej przypominających gladiatorów, a nie piłkarzy.

Jak pisałem wcześniej, z niewolnika nie ma pracownika. Chce odejśc proszę bardzo. Dużo zrobił, a za kasę na nim zarobioną kupi się kilku znakomitych piłkarzy.

Znając podejście Realu - liczy się marketing, wartość boiskowa piłkarza później - to zapewne dopną swego.

 

Najpierw piszecie o stereotypowym postrzeganiu Realu a potem ktoś wyskakuje z takim tekstem.Ludzie litości.Od momentu przejęcie władzy przez Calderona aż do momentu jego dymisji i obecnego panowania Boludy(2 lata ponad ) nie było ANI JEDNEGO TRANSFERU "POD PUBLICZKĘ". PRZEZ REAL. ANI JEDNEGO.Więcej wielu z was kibiców innych niźli Realu drużyn chciałoby mieć na czy to Pepe czy to Sneijdera czy to Igłe :P.Co do CR7(właściwie już CR9) jest bardzo dobry,ale Messi jest od niego na pewno lepszy a porównywalny do Krysi jest Ribery i Robben.Zresztą kandydować ma Perez i z nim ma wrócić Zidane a wtedy to Ribery pewnie trafi na SB a nie Żelmen.A tak BTW:Ronaldo jest tylko jeden p1_ronaldo_0117.jpg

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza
Przereklamowany trener-w rbazylii trochę pucharków pozdobywał,potem zrobił mistrza świata Brazylią ale ile w tym było jego zasługi ,a ile kadry którą wtedy dysponował?!Portugalia z naszej grupy wyszła tylko dlatego,że przeciwników miała słabych.W ostatnim meczu u siebie z Finami bronili remisu i wybijali piłki na oślep-parodia.Z Chelsea to samo,dobra lokata w lidze bo skład mocny....

Nawet z takim składem nie może wygrać z średniakami

Odnośnik do komentarza

Jakby Was nie bolalo i byscie nie wymyslali dzis najlepszy jest CR. W ostatnio wygranych przezen plebiscytach nie wybieraly go panny z koncertu Feela, tylko fachowcy footballu, ktorymi zapewne chcielibyscie byc. Wciaz jednak Wam daleko i nikt Was nie zapyta :P

Messi ma znacznie lepsza pake, z ktora gra i przeciwnikow, ktorym spadaja kapcie na widok czerwono-niebieskich trykotow i za plecami Alvesa i Xaviego/Inieste, obok siebie ma 2 kolesi, ktorzy jednak lepiej czuja atak niz Tevez.

 

Christiano nie ma moze zlej paki jednak w moim odczuciu nie jest to ten sam poziom. Dodam ze Messi glowa nie powalczy a i wolnych w jego wykonaniu nie pamietam :P. Niby czemu ma byc lepszy? Bo podobnie jak Cristiano umie zakrecic? Czy bo po prostu nie lubicie Cristiano? Zalosne...

 

Co do trenera Scolariego. Mysle ze nikt nie jest zdziwiony - pytanie bylo kiedy...

Odnośnik do komentarza
Jakby Was nie bolalo i byscie nie wymyslali dzis najlepszy jest CR. W ostatnio wygranych przezen plebiscytach nie wybieraly go panny z koncertu Feela, tylko fachowcy footballu, ktorymi zapewne chcielibyscie byc. Wciaz jednak Wam daleko i nikt Was nie zapyta :P

Messi ma znacznie lepsza pake, z ktora gra i przeciwnikow, ktorym spadaja kapcie na widok czerwono-niebieskich trykotow i za plecami Alvesa i Xaviego/Inieste, obok siebie ma 2 kolesi, ktorzy jednak lepiej czuja atak niz Tevez.

 

Christiano nie ma moze zlej paki jednak w moim odczuciu nie jest to ten sam poziom. Dodam ze Messi glowa nie powalczy a i wolnych w jego wykonaniu nie pamietam :P . Niby czemu ma byc lepszy? Bo podobnie jak Cristiano umie zakrecic? Czy bo po prostu nie lubicie Cristiano? Zalosne...

 

Co do trenera Scolariego. Mysle ze nikt nie jest zdziwiony - pytanie bylo kiedy...

 

Żałosny to ty możesz być bo coś czuję,że do mnie pijesz ;) .Jak ma głowa powalczyć skoro musiał brać hormony wzrostu żeby go nie zadeptali ?!Messi jest jak Pele,Maradona lub Ronaldo(gruby) i Di Stefano - w ich grze można się doszukać boskiej cząstki.A CR7?Każdy z tych trików wykonywanych przez niego jest do wyuczenia.Od gnoja gra w nogę od 8 rano do 22 .To teraz nie dziwota.A tego co robi Messi nie da się wyuczyć.On jest niepowtarzalny i mówię to jako zagorzały kibic Realu.

Odnośnik do komentarza
Najpierw piszecie o stereotypowym postrzeganiu Realu a potem ktoś wyskakuje z takim tekstem.

Ironia panie kolego, ironia. trochę dystansu. Każdy kto choć trochę zna się na piłce, wie że czasy galaktycznych są już za nami.

Teraz nie grają Gwiazdeczki tylko znakomici (niektórzy wybitni) piłkarze.

 

A tak BTW:Ronaldo jest tylko jeden

abcdu5.jpg

 

:twisted: HAMBURGERIO :twisted:

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej prawdopodobne jest to, że Guus Hiddink zostanie następcą Luisa Felipe Scolariego. Obecny selekcjoner reprezentacji Rosji nie mówi Chelsea Londyn "nie", ponieważ łączą go bardzo przyjacielskie stosunki z Romanem Abramowiczem. no to ciekawe ;) układziki widzę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...