Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądałem połowę Tottenham - Sunderland i nadziwić się nie mogę jak tak dobre nazwiska z Tott grają tak słabo...

 

Man U zmiażdzyło na trudnym terenie w Londynie. Nic nie mogę więcej powiedzieć jak to, że ta drużyna gra niesamowicie i ma świetny skład. Ligi Mistrzów nie wygrają, ale potrójna angielska korona jest bardzo prawdopodobna. Jeśli Liverpool kupi sobie jakiś 3 dobrych graczy i nie sprzeda nikogo to może powalczy za rok, a Chelsea potrzebuje uporządkowania przez nowego trenera i też może się włączyć do walki. A tak United są nie do chwycenia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1294

  • ogqozo

    1204

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1113

Wczoraj zaczęli strasznie nerwowo, Vidic wybijał piłkę z linii bramkowej o_O. Ale po strzeleniu bramki się rozluźnili i zaczęli grać jak należy. Jestem ciekaw, dlaczego Ferguson nie wykupił jeszcze Teveza. Przecież to złoty piłkarz, który chyba nigdy nie traci sił i wypluwa płuca w każdym meczu. W dodatku strzela bramki, dobrze kiwa i podaje. Za niedługo Tevezowi może się odechcieć zabawy w kotka i myszkę i poleci do Madrytu. Wtedy Ferguson będzie sobie pluł w brodę, bo nie będzie miał kim grać w ataku. Jeśli Rooney, albo Berbatov doznają choć drobnego urazu, to z przodu będzie musiał grać Ronaldo lub Welbeck. Pożoga.

Odnośnik do komentarza

Bo 30 baniek to troche za duzo, jak na to co Carlitos prezentuje w tym sezonie. Zobacz, w jakich turniejach strzela bramki (glownie Carling i FA Cup). Ogladalem prawie kazdy mecz United w tym sezonie i czasami nieporadnosc Teveza wolala o pomste do nieba. On jest dobry i ja go lubie, ale nie jest wart takiej kasy.

Odnośnik do komentarza

Będzie się długo gadało o tym meczu- Manu na kolanach,Liverpool dziś genialnie w obronie i zaprezentował wręcz 100% skuteczność w ataku.

 

Vidić powinien dziś dostać jakieś kwiaty od działaczy L'poolu bo dwie bramy to jego zasługa.Zresztą wszystkie bramki po błędach obrony-niby najsilniejsza linia defensywna jaką ma ferguson do dyspozycji ,a zagrała dziś poniżej krytyki.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

l.m. pkt. b.strz-str.

Liverpool 5 13 10-3

Arsenal 3 7 5-3

Manchester 5 4 7-9

Chelsea 5 1 2-9

tak się układa tabela "wielkiej czwórki" czyżby liverpool zaprzepaścił szansę na mistrza Anglii,a Arsenal może nawet nie zagrac w LM? jednak to fakt,że mistrza się zdobywa w meczach ze słabeuszami

Edytowane przez seb.maz
Odnośnik do komentarza
Vidić powinien dziś dostać jakieś kwiaty od działaczy L'poolu bo dwie bramy to jego zasługa.Zresztą wszystkie bramki po błędach obrony-niby najsilniejsza linia defensywna jaką ma ferguson do dyspozycji ,a zagrała dziś poniżej krytyki.

Vidić to jest jeden z piłkarzy, dzięki którym mamy lidera i na tyle bezpieczną przewagę nad The Reds, że nawet po dzisiejszej wtopie nie ma dramatu. Więc krytykować go za słaby występ nie będę. Pewnie że lepiej było wygrać, ale lepiej chyba dostać po du.pie dziś niż powiedzmy w 1/4 czy 1/2 finału LM. Chłopaki dostali zimny prysznic, ochłoną, będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o LM,to nie mogę się doczekac losowania.moim zdaniem każda ekipa z Anglii jest w stanie zdobyc to trofeum,nie zapominajmy o Bayernie i Barcelonie.Patrząc na te kluby to właśnie jest czołówka europy,ale obawiam się,że jeśli będą grały ze sobą drużyny angielskie to nie będzie jednak tak świetnego spotkania jak np.dziś,stawka wysoka.... .pozatym te drużyny świetnie się znają,ciężko zaskoczyc przeciwnika,jakiś drobny jeden błąd może zadecydowac o awansie.tzw.piłkarskie szachy.troszkę odbiegłem od tematu ligi angielskiej,ale głównym wątkiem były kluby z tego kraju :)

Edytowane przez seb.maz
Odnośnik do komentarza

Tak sobie luknąłem skróty tera i Vidic dał popis jednak;].

 

Asenal rozpykał Blackburn 4-0, chociaż powinno być jakieś 6-7 spokojnie dla Kanonierów. Nie wiem co Bendtner robi w podstawowym składzie, tyle sytuacji co spier.dolił w tym meczu, to się w pale nie mieści. Adebayor musi się jak najszybciej wykurować, bo nie ma kto grać w 'napadzie'. Rusek pokazał na co go stać, przynajmniej to mnie cieszy;] No i powrót Wallcotta.

Odnośnik do komentarza

Mimo, że kibicuję MU to mam uśmiech na twarzy jak czytam posty fanów Liverpoolu. Cieszcie się, bo macie z czego.

Jeśli MU zgarnie całą pulę, zawsze będziecie się mogli pocieszyć, że wygraliście z wielką drużyną na ich stadionie :twisted:

 

A Vidic to patałach. Co on wyprawiał... 2 prezenty + red card

Może przychodzi przemęczenie sezonem?

A zimny prysznic się przyda, bo mogli zacząć pod chmurami lewitować.

Odnośnik do komentarza
Mimo, że kibicuję MU to mam uśmiech na twarzy jak czytam posty fanów Liverpoolu. Cieszcie się, bo macie z czego.

Jeśli MU zgarnie całą pulę, zawsze będziecie się mogli pocieszyć, że wygraliście z wielką drużyną na ich stadionie :twisted:

 

Tak sobie tłumaczę, że Ty tak w żartach, że nie jesteś żałosny jak ser Alex co się tłumaczył, że mecz o złej porze był...

Odnośnik do komentarza

Reguła każdej ligi na świecie jest jedna-mistrzostwo zdobywa się zawsze dzięki zwycięstwom w meczach z słabszymi zespołami.To jest klucz do sukcesu-jak najmniej punktów straconych w takich meczach.Odwrotnie jeśli chodzi o spadek-tam kluczem są mecze z drużynami z dołu tabeli.

 

Vidic zagrał fatalnie ale 3 dni wcześniej z Interem zagrał rewelacyjne zawody więc wg mnie to żadne przemęczenie-po prostu nie miał dnia i tyle.Choć nie zmienia to faktu,że duża zasługa w porażce spada na jego barki.

 

 

Odnośnik do komentarza

zgadza się.kiedyś czytałem właśnie wywiad z Benitezem i mówił o tym,że ciężko mu ustawic drużynę pod słabszych przeciwników,bo nie wie czego może się spodziewac,ogólnie haos,ale dla mnie to jest śmieszne,bo taki klub jak Liverpool.... no niestety dopóki nie będzie w lidze angielskiej rundy zasadniczej,a później play off to chyba Liv. z Benit. jako trenerem nigdy nie zdobedzie mistrza Anglii. to może i jest gadanie bezsensu,ale czy ostatnie sezony tego nie pokazały? pzdr. wszystkich sympatyków ligi angielskiej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...