Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Kroolik:Przejrzyj sobie inne fora o tematyce piłkarskiej.Tam aż roi się od idiotów dalej myślących w kategoriach Galacticos.Dlatego jako fan Realu walczę z tym stereotypem.I nic więcej.Ja myślę,że Chelsea równie szybko jak wspięła się na szczyty równie szybko z nich zleci.Wolałem tą starą Chelsea z Zolą,Hasselbainkiem,Cudicinim w bramce Melchiotem...2001 wróć :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1287

  • ogqozo

    1202

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1112

Obejrzalem sobie mecz Hiszpania - Anglia i tak powiem,

Najlepszym angielskim napastnikiem byl Torres ;)

Nie wiem zaprawde co robi w skladzie Crouch.

Cala Anglia ma problem Janasa - w skladzie musi byc Rasiak. Tam napastnik musi byc duzy a przynajmniej wysoki, tylko karwa jakos to nie dziala przez lata a oni jak Janas (mimo kejsa Franka) dalej swoje (choc mieli takich Linekerow i Owenow).

 

Swoja droga ladna pilka przez ostatnie dwa dni. W meczach towarzyskich wygrywala pilka piekna i techniczna...

Odnośnik do komentarza

England - FA Cup

mecze remisowe oczywiście do powtórki

 

14 luty

 

Swansea C. [1 - 1] Fulham

44' [0 - 1] G. Monk (o.g.)

52' [1 - 1] J. Scotland

 

Blackburn R. [2 - 2] Coventry C.

02' [1 - 0] R.S. Cruz

61' [1 - 1] A. Gunnarsson

76' [1 - 2] M. Doyle

90' [2 - 2] C.S. Veijeany

 

Sheffield U. [1 - 1] Hull C.

07' [1 - 0] G. Halford

34' [1 - 1] K. Zayatte

 

West Ham U. [1 - 1] Middlesbrough

22' [0 - 1] S. Downing

83' [1 - 1] H.N. Ilunga

 

Watford [1 - 3] Chelsea

69' [1 - 0] T. Priskin

75' [1 - 1] N. Anelka

77' [1 - 2] N. Anelka

90' [1 - 3] N. Anelka

 

15 luty

 

Everton [3 - 1] Aston Villa

04' [1 - 0] J. Rodwell

08' [1 - 1] J. Milner (pen.)

24' [2 - 1] M. Arteta (pen.)

76' [3 - 1] T. Cahill

 

Derby County [1 - 4] Manchester U.

29' [0 - 1] Nani

44' [0 - 2] D. Gibson

48' [0 - 3] C. Ronaldo

56' [1 - 3] M. Addison

81' [1 - 4] D. Welbeck

 

Ćwierćfinałowe pary Pucharu Anglii (7-8 marca):

Blackburn Rovers lub Coventry City - Chelsea

Everton Liverpool - West Ham United lub Middlesbrough

Swansea City lub Fulham - Manchester United

Cardiff City lub Arsenal - Sheffield United lub Hull City

 

 

Tę rundę pucharu Anglii zdominowały remisy i mecze zostaną powtórzone. Szczęście w tym wypadku mieli gracze Blackburn strzelając na remis w doliczonym czasie gry. W Chelsea obudził się (bardzo nielubiany przeze mnie) Nicola$$$ Anelka. Przegrywali 1-0, by potem w ciągu 15 minut Anelka ustrzelił hat-tricka. Zaskakuje porażka bardzo dobrze spisującej się ostatnio Aston Villi z Evertonem. Wygrana Manchesteru Utd. nad Derby (4-1) mogła by być okazalsza, gdyby nie głupota sędziego. W momencie jak MU prowadziło 1-0, Giggs zagrał genialnie do Żelusia (z obrońcami w linii - na styk), ten rozpędził się (w międzyczasie spojrzał na liniowego - nic nie sygnalizował) i strzelił bramkę. Jakie było wielkie zdziwienie jak po w sumie 20 sekundach od początku akcji, liniowy cofnął się na miejsce podania Giggsa i chorągiewka w górę. I nie chodzi o fakt czy był spalony czy nie, ale o tępotę decyzji. 20 sekund po akcji odgwizdać spalonego? Na dodatek w powtórkach widać jak liniowy mówi przez szczekaczkę "Nie widziałem podania", czyli decyzja o spalonym była decyzją sędziego głównego. Zamiast przerwać akcję od razu, zrobił to po 20 sekundach. Kret(yn).

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza

Hej, co jak co ale Webb ze wszystkich meczów hitowych, które oglądam w Anglii sędziuje świetnie. Ostatnio nawet go ludzie w C+ chwalili, że nikt tak jak on nie wychwytuje sytuacji i nie czuje ducha gry. Polska Austria to kontrowersja wielka, ale to dobry sędzia, najlepszy na Wyspach.

 

Bez przesady, MU ostatnio często biło Liverpool nawet na Anfield, jeśli LFC pokonają United na Trafford to znak, że mistrzostwo należy się LFC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...