Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nawet go ludzie w C+ chwalili,

 

No to ho, ho, ho!

 

Tak samo swietni komentatorzy jak on sedzia... Niestety kazdy mecz, ktory ogladam z Webbem jest przez tego pana niszczony. Wiele dziwnych decyzji i do tego pan Webb lubi blyszczec...

 

Komentatorzy C+? Najlepiej to jak (troche OT) Ambrosini scina typa w polu karnym (Milan - Inter), co pokazuja trzy powtorki z rzedu z kazdego kata, a panowie z C+ "o widac jakie czyste wejscie" a bylo czysciutkie z punktu widzenia tego, ze pilki kolo nie tknal...

Nie ma gorszych komentatorow. Nieobiektywni na maxa podobne sytuacje kompletnie inaczej interpretuja zaleznie od tego kto gra (zeby choc nie interpretowali czy raczej sie silili bo wiedza o przepisach tez slaba), do tego dziecinne uwagi chocby o C. Ronaldo czy innych bardziej znanych nazwiskach z ktorych wychodzi jakies zakompleksienie. Duzo, duzo innych zarzutow. Dzis najlepszy komentarz ma Polsat - Pelka, Iwanow, Borek i Kolton w tej kolejnosci - choc ostatni dwaj panowie poza komentowaniem meczow nie powinni sie zajmowac zadna dzialalnoscia medialna (o pokazywaniu i promowaniu swoich kumpli nie wspomne).

 

A pan Webb? Ktos liczy ilu juz poprawnie zdobytych bramek nie zaliczyl w tym sezonie? 10 juz peklo?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1287

  • ogqozo

    1202

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1112

Wy tu gadka o Webbie, a on dzisiaj sędziował mecz Manchester United 2-1 Blackburn Rovers. Sędziował tak źle, że to masakra. Nie uznał np. United prawidłowo zdobytej bramki. Ale podobało mi się, że pokazał Ronaldo żółtą kartkę za symulację.

 

Ogólnie mecz był bardzo ciekawy, ale dla przeciętnego zjadacza chleba, a nie mnie :P Wszystko odbywało się zgodnie z planem, dopóki Blackburn nie strzeliło bramki. Potem nerwy się wkradły w szeregi Diabłów zaczął się mecz. Ciśnienie mi podskoczyło przy słupku w bramce Kuszczaka. Na szczęście dobrze się skończyło. Szkoda tej passy 10 wygranych bez straty gola. Niestety Tomuś zawalił.

Odnośnik do komentarza

chyba chelsea i real zaczęli gonitwę,no i po ostatnim weekendzie kibice obu tych zespołów mogą bardziej optymistycznie czekac na mecze w lidze mistrzów.jednak powinni coś zmienic w tym sędziowaniu,bo jest bardzo kiepskie,czy to jakaś liga,czy wielkie imprezy....bardzo dużo pomyłek. Martwi mnie,że za stratę tej bramki może odpowiedziec kuszczak i to nawet swoją przyszłością w manchesterze,a tu głównym winowajcą był nani i ktoś tam jeszcze(nieporozumienie i zostawienie piłki przeciwnikowi,a on wiechał jak w masło).niewdzięczna ta rola kuszczaka w man.,brak ogrania,a kiedy tylko pojawia się na boisku każdy jego ruch,zachowanie jest dokładnie obserwowane i komentowane.myślę,że gdyby był pierwszym bramkarzem to nie przytrafiały by mu się jakiekolwiek drobne błedy.wogóle oglądając mecz miałem wrażenie,że koledzy strasznie mu nie ufają....

Odnośnik do komentarza

Ta, na pewno zaczęli gonitwę. Zwłaszcza chelsea. Co z tego, że wygrali mecz, skoro lider też wygrał? To nie gonitwa, tylko próba utrzymania tempa. W Hiszpanii kibice realu też się mogą nacieszyć, ale wg. mnie radość będzie krótkotrwała i Barca i tak zdobędzie mistrzostwo.

 

A co do meczu jeszcze. Tak, bramkę za(pipi)ali Scholes do spółki z Nanim (którego nienawidzę), bo nie mogli się dogadać kto bierze piłkę. Wszyscy wiemy jak takie błędy mogą się skończyć. Niestety skończyło się bramką, a po części winny jest Kuszczak, który imo powinien zostać na linii, bo tam jest zajebisty, a na przedpolu już nie za bardzo. Santa Cruzem opiekował się Ferdinand (choć też marnie). Jestem pewien, że gdyby nie wejście na boisko Vidicia, to mielibyśmy remis lub przegraną United. Kurwa... co my zrobimy bez niego z Interem. Już się obawiam o defensywę. Zwłaszcza, że nie wiadomo czy Evans zagra. Cieszy mnie natomiast forma Rooneya po kontuzji.

 

Dzisiaj, wyjątkowo, kibicuję również Manchesterowi.

Odnośnik do komentarza
No i moje przewidywania się sprawdziły ;) Dzięki remisowi United ma już 7 pkt przewagi i mecz z poolem na OT w zanadrzu. Jeśli go wygrają, to może być już przesądzona sprawa tytułu mistrza.

Nie mów hop! Pamiętasz sezon co mistrzem zostało Blackburn? No właśnie. To jest liga angielska i jak piłka w grze to wszystko jest możliwe.

I nawet naście punktów przewagi nie oznacza mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza

Ronaldo wogóle bombardował bramkę Interu,a piłka przy jego strzałach z rzutów wolnych przybierała przedziwną parabole lotu :) ,ciężko było pomyślec,że aż tak oddali pole Interowi w drugiej połowie,bo gdyby Adriano,czy Cambiaso trafiali czysto w piłkę... Myślę,że to jest dobry wynik dla MU i w rewanżu nie pozostawią złudzeń która drużyna jest lepsza.A może oglądał ktoś Arsenal? bo ze skrótów to widziałem,że bardzo dobrze grali,choc ich skutecznośc była tragiczna. Ciekawe jak dziś "odrodzona" Chelsea? mam nadzieję,że po tej fazie rozgrywek zostanie pokazana wyższośc ligi angielskiej nad włoską(której nie lubię)

Odnośnik do komentarza

To nie jest temat o lidze mistrzów.

Arsenal wczoraj zgniótł Romę, która praktycznie nie istniała. Jak słusznie zauważyłeś skuteczność była tragiczna niestety :<

3-0 powinno być miękkim chu.jem dla Kanonierów. Mam nadzieję, że na rewanż gotowy będzie Eduardo;] i że nie zobaczą na boisku Song'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...