Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

disgrace.jpg

 

no comments

No co, trzech napastników manchesteru stoi przed dwoma obrońcami chelsea, wielkie mi co.

 

Nie dane mi było oglądać meczu, a tylko skróty i z tego co na nich można było zauważyć, to tragiczne sędziowanie (patrz powyżej) i ja się wcale nie dziwię, że w PL nawet taki czołg jak runej wymiękł i symuluje kontuzje. No bez jaj, ale jak jeszcze miałem możliwość oglądania tej ligi (2-3 lata temu), to faul był faulem, a teraz na faul zasługuje chyba tylko przeoranie twarzy oponenta korkami. Jak w naszej A klasie.

Odnośnik do komentarza

No cóż, faktycznie United zagrali tragicznie, ale wyraźnie słabsi nie byli. Myślę, że sprawiedliwym wynikiem byłby remis. W pierwszej połowie chelsea grała lepiej, w drugiej United. O sędziowaniu już nie chcę rozmawiać, bo to drażliwy temat. Fajnie, że w Anglii są tacy sędziowie jak Webb, Dean, czy kiedyś Poll. Przynajmniej jest ciekawie i nieprzewidywalnie <ok>

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

"Mike Dean, sędzia ostatniego meczu angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem United i Chelsea Londyn, został zdegradowany do The Championship! Wraz z angielskim arbitrem zdegradowany został jego liniowy pomocnik.

 

Mike Dean sędziował mecze Premiership, jednak w ostatniej kolejce popełnił kilka rażących błędów. Komisja sędziowska zdecydowała się na podjęcie kary wobec Deana.

 

W sobotnim meczu na Old Trafford, Didier Drogba strzelił bramkę będąc na ponad metrowym spalonym. Chwilę później Macheda skierował piłkę do bramki The Blues ręką. Mało tego, trójka sędziowska tamtego pojedynku nie zauważyła dwóch rzutów karnych!

 

Ukarani arbitrzy poprowadzą w sobotę mecz Bristol City ze Swansea."

Odnośnik do komentarza

Ja chciałbym żeby w Hiszpanii ci drukarze co tak pomagają Barcelonie byli w drugiej lidze więc i tak jest za(pipi)iscie w PL

 

 

Ja bym chcial zebys sie w koncu zamknal, bo (pipi)ish jak potrzaskany.

To wlasnie w tej Hiszpanii, w ktorej doslownie wszyscy pomagaja Barcelonie

nawet pilka bo jest okragla, Szef wszystkich sedziow biega sobie w koszulce Realu M.

Edytowane przez Mati
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja bym chcial zebys sie w koncu zamknal, bo (pipi)ish jak potrzaskany.

To wlasnie w tej Hiszpanii, w ktorej doslownie wszyscy pomagaja Barcelonie

nawet pilka bo jest okragla, Szef wszystkich sedziow biega sobie w koszulce Realu M.

To chyba kilku meczy nie widziałeś np Barcy z Espanyolem ostatniego i Realu z Valladioid tego który sędziował właśnie Mejuto Gonzalez (tak ten który poprowadzi Gran Derbi.

 

Więc jak będzie przymykał oko na faule tak jak ostatnio to nie wiem czy Messi po kilku zagraniach Ramosa ma szanse zagrać z Interem

 

A tak zupełnie btw zmienmy temat bo tutaj jest o Mistrzostwie Anglii dla Chelsea :D

Odnośnik do komentarza

Może i Liverpool to najgorszy wróg MU, jednak ja lubię jedną i druga drużynę (no i jeszcze Arsenal).

 

Do tego co napisałem w poprzednim poście, mam nadzieję, że nie dojdzie w meczu Liverpool - Chelsea (musi być rewanż za dwa poprzednie sezony LM), chociaż beka byłaby konkretna, gdyby Liverpool w ten sposób zablokował mistrzostwo Manchesterowi.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Manchester remisuje 0:0 z Blackburn i znacznie spadają jego szanse na mistrzostwo. Dla mnie wszystko jest już jasne - puchar Premier League wędruje do Londynu. :D:D:D Jeszcze tylko zwycięstwo w Pucharze Anglii i uznam ten sezon za bardzo udany, zapomnę o porażce w CL.To trofeum w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Manchesterowi chyba naprawdę już nie zależy na pierwszym miejscu, zremisowali bezbramkowo z Blackburn na wyjeździe.

 

Podobnie Liverpool męczył się z Fulham (ewentualny finał w EL będzie niezły), ale oni już i tak poniżej kwalifikacji do EL nie spadną.

 

Manchester City za to nieźle pocisnął Birmingham 5-1. Bramka z karnego Teveza i dwa gole Adebayora. Po chuj MU i Arsenal oddali tych graczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, Adebayor odszedł dla kasy.

 

Ale Tevez chciał zostać w MU, to zwlekali do samego końca z podpisaniem kontraktu, aż w końcu się zirytował i odszedł do City.

O ile Ronaldo chciał odejść już dawno, tak puszczenie Teveza to jedna z najgorszych decyzji United w ostatnim czasie, a przecież idealnie by się uzupełniał z Rooneyem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...