Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

United z Rooneyem na ofensywnym pomocniku to typowy średniak na 8 miejsce . Wpompowane miliony tu nie pomogą bo czołowa dziesiątka ligi też kupuje . Tu potrzebny jest pomysł na grę i walka do samego końca . Liverpool na razie wygląda genialnie a ja trzymam kciuki za podium dla Evertonu bo paka jest niesamowita i jak nie teraz to kiedy ?:)?

Odnośnik do komentarza

Ja sam jestem zwolennikiem posadzenia knura na ławkę, a najlepiej wyebania do chin, ale serio myślicie, że posadzenie go na ławkę odmieni grę menszysteru? Może tak jak w Rotterdamie co? xD Mourinho nie ma pomysłu na ten zespół, bez Blinda nie ma w ogóle gry piłką, w drugiej połowie Mata jakoś to poukładał ale on w pojedynke to chooja może. Życzę rywalowi zza miedzy tytułu coby panu Jose odbyt wypadł.

Odnośnik do komentarza

Guardiola na konferencji stwierdził wczoraj, że Bournemouth grało najlepszą piłkę ze wszystkich rywali City, "bo reszta tylko długą lagę waliła". Przecież takie granie to woda na młyn dla tak szybkich i technicznych piłkarzy, jakich ma City. Guardiola oczywiście wie, co robi (tak jak Barca wczoraj, która grała wczoraj dużo bardziej "cofnięta", niż City), ale ciągle przemyca te swoje wtręty, że on wie, jaki jest jedyny właściwy i ładny sposób grania w piłkę.

 

United no nie szaleje na razie, Pogba się zmęczył i nie ma kto robić okazji.

 

Macie zatem sporo wspólnego.

Odnośnik do komentarza

Piękne są te jego konferencje. Ktoś go pyta, czy City może wygrać 4 "trofea" w tym roku. Pep dosłownie odpowiedział tylko: "what the fuck" i bodaj 20 sekund pauzy. W końcu mówi, że City jeszcze nigdy w historii nic nie wygrało, raz było w półfinale i żeby nie śnili... "Moje szczęście nie zależy od tego, czy wygramy trofea. Dzisiaj się pytam tylko, czy ludzie, którzy przyszli na mecz, byli zadowoleni. Tak? Super, to wystarczy. Wyniki... no mamy wielu wspaniałych rywali, jak Liverpool i Chelsea, więc nie wiem, co się da ugrać. Skupiamy się... na Carling Cup? [Ktoś odpowiada z boku, że to nazywa się League Cup]. Okej, League Cup, skupiamy się na tym meczu".

 

 

Fabiański chyba znowu chce być piłkarzem sezonu Swansea. I kandydatem na najlepszego golkipera w Anglii. W sumie dziwnie to działa, że nigdy mu nie wyszło w Arsenalu. W Swansea wszak gniecie suty, ale jako temat to nie istnieje, bo to tylko Swansea. Ogólnie w futbolu jest wielu bramkarzy, którzy jakoś marnują sobie karierę, bo gra tylko jeden, a kluby ściągają ich więcej. Teraz Ospina, z którym przecież co, Arsenal by dziś zapewne puścił więcej niż tego jednego gola? Bez jaj. No ale okej, trenerzy patrzą na różne aspekty bramkarza.

 

Wrócił Dembele, wróciła zabawa. To znaczy w sumie Spurs wygrali tylko 1-0 i kontuzji doznał Harry Kane, ale cóż to było za oblężenie. Jeśli Kane przeżył, to Tottenham powinien już wracać do formy, podobnie jak Arsenal. Myślę, że w zeszłym sezonie obie te ekipy mogły wygrać tytuł, gdyby po prostu miały szczęście do kilku goli w tę, a nie tamtą stronę.

 

 

Everton? Przyjazny terminarz, który potrwa jeszcze kilka kolejek. Za to 15 października grają z Manchesterem City. Jak wtedy wypadną ok to pogadamy. Na razie... no, z taką grą mogą zająć wysokie miejsce, a mogą siódme czy ósme, tak samo możliwe. To nie jest jakiś kosmiczny futbol, na moje oko podobnie wygląda np. Southampton, które zresztą było podobnie przymierzane do tytułu na tym etapie sezonu dwa lata temu (a Everton 4 lata temu).

 

Gueye jest niesamowity. Szkoda, że Everton jeszcze nie wyłowił Jordana Amaviego za przyklapłego już dość z wiekiem Bainesa. Koleś był czołowym lewym obrońcą Francji w wieku 20 lat, jakby wczoraj, a teraz się męczy w drugiej lidze w jakimś 3-5-2. RIP.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jordan Amavi z tego co pamiętam dość szybko złapał kontuzję w poprzednim sezonie i rozegrał ledwo 10 meczów w lidze, wyróżniał się ale i tak myślę że taki sezon w championship dobrze mu zrobi na dojście do siebie, zresztą bardziej był łączony z Liverpoolem, gdzie jedynymi opcjami przed sezonem był Moreno i Milner na LO.

A Baines może od mundialu to nie jest już tak dobrze ofensywnie grający Baines, ale w obronie wciąż zachowuje solidny poziom.

 

Terminarz jest przyjazny, ale nawet jak przegrają z City 0-1 to wstydu nie będzie. Tu nawet nie chodzi o grę w ataku, bo za Martineza było z tym dobrze i miał kto strzelać gole, tylko o grę w obronie i dyscyplinę (ile to razy w poprzednim sezonie Everton tracił prowadzenie w ostatnich minutach meczu, West Ham, Stoke i jeszcze parę innych meczów), teraz gdy przyszedł Koeman, Williams i Gueye, obrona się usprawniła. 5 meczów i tylko 3 stracone gole, z czego jeden nie powinien być uznany bo Negredo faulował Stekelenburga.

 

Dembele wrócił ale do ligi wrócił też Moussa Sissoko. I na razie wygląda na to że Tottenham wydał 30 milionów funtów na Moussę Sissoko z Newcastle a nie jego brata bliźniaka z reprezentacji Francji. Bardzo słaby występ wczoraj, siła i szybkość tak, ale zero kreatywności, zero polotu, oferował bardzo mało. No ale ja zawsze będę twierdził że Sissoko to nie jest skrzydłowy, nie wiem czemu kolejny trener tam go wystawia. I to w składzie kosztem Eriksena czy Lameli.


Aha, wciąż dramatycznie wygląda Vincent Janssen. No można powiedzieć że Milik ma troszkę lepsze wejście do nowego zespołu.

 

https://twitter.com/7amkickoff/status/777558677146349568

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale wydaje mi się że Courtois od jakiegoś czasu trochę się zatrzymał w rozwoju. 

 

 

Z najnowszego wywiadu

 

 

Real Madrid showed me a very nice gesture when I injured my knee last year. They sent me a fax to wish me a speedy recovery.

 

xD. Mam już dosyć tej wielbłądziej mordy w bramce. Wiecznie robienie łaski wypisane na ryju.

Odnośnik do komentarza

no ładnie kurtuła potrafi mordę strzępić w mediach, ja myślałem że on jest trochę bardziej przywiązany do Chelsea, choćby na tyle żeby sobie darować podsycanie takich plot, ale wygląda na zwykłego najemnika. Taki Oscar choćby mimo mocnego łączenia go z Juventusem chyba zamieszania nie robił i nawet powiedział że chce zostać na długie lata.

Odnośnik do komentarza

Real chce Kurtula? Prosze ciebie bardzo, niech sperdala. Caly czas mamy Begovicia ktory go bez problemu zastapi.

 

Swoja droga wyczytalem czemu Chelsea trzyma Fabregasa - Cesc ma status gracza home grown, a takich musi byc w druzynie 8 no i z hiszpanem tyle Chelsea ma :pawel:

 

Mam nadzieje ze Conte zajmie miejsce w top4 na koniec sezonu i zrobi fest przebudowe bo na niektore mordy nie moge sie patrzec.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawa sytuacja - Guardiola powiedział, że Toure nie zagra dopóki jego agent nie przeprosi za publiczne czepianie się Pepa za to że zostawił Toure poza składem na LM. Teraz agent, Dimitri Seluk, powiedział: "Guardiola wins a few games and think he is king. I live in Europe so I can say whatever I like and Guardiola can't stop me. I will apologise to Guardiola if he will apologise to Manuel Pellegrini for what he did to him."

 

Czyli zapowiada się na to że sobie Toure nie pogra.

Odnośnik do komentarza

 

 

XI v Leicester - Begovic, Azpilicueta, Cahill, Luiz, Alonso, Moses, Fabregas, Matic, Pedro, Loftus-Cheek, Batshuayi
Leicester XI vs. Chelsea: Zieler; Simpson, Morgan, Wasilewski, Chilwell; Gray, King, Drinkwater, Schlupp; Okazaki, Musa.

 

Pucharek to i od razu można coś mniej oklepanego zobaczyć. Don Wasyl u Lisów, Cabbage Boy na ławce.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...