Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Brighton po utracie dwóch gwiazd nadal wygląda jak Brighton, totalna dominacja piłki i wygrana na luzie. W środku Dahoud i Gross, którego na prawej obronie zastąpił James Milner. Wszyscy dobrze, nadal nieźle dają też Sally March i Estupinian. W bramce Jason Steele, który przez ostatnie lata mało grał, nie miał wiele do roboty, może zastąpi Sancheza. Gwiazdorski nabytek Joao Pedro z Watfordu obiecująco, grał na "dziesiątce".


Ogólnie ekipa nadal wydaje się zagrożeniem dla urzędującego porządku, chociaż nadal mają jeden z najniższych budżetów w lidze.

 

Tylko kurde, jak oni grają na tym poziomie od tylu lat wystawiając na szpicy Welbecka. Koleś był podstawowym napastnikiem w zeszłym sezonie i zdobył dosłownie kilka goli, widać dlaczego. Evan Ferguson w 15 minut pokazał więcej, niż Welbeck. Pora wypuścić 18-latka na salony.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ginn napisał:

PGMOL już z przeprosinami za błąd sędziego :kekw:

 

No dobra, i co dalej? Kolejna pajacerka już w najbliższy weekend? 


zawiesili sędziów na przyszła kolejke

parodia w wykonaniu Erika ten HaHa. W lutym jadę na mecz, ciekawe na jakiego managera trafie i czy Olę wróci na Interrima xD. Wincyj drogich zabawek bez zadawania pytań, następny menedżer posprząta. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.08.2023 o 18:42, Bartg napisał:

Chelsea bliska sprowadzenia w koncu Romeo Lavii, czyli znowu byle Liverpool kogos nie wziął :kekw: Fabrizio podal tez, ze aktywowali 35mln klauzule Michalea Olise z Crystal Palace. 

Lavia już się raczej nie wykrzaczy, ale z Olise mu "here we go" nie pykło. Podpisał nowy, 4-letni kontrakt z Palace. Wcześniej przestrzelił z transferem Livakovicia do Fenerbahce.

Odnośnik do komentarza

W sumie podobna sprawa jak z Parteyem, też w świetle prawa nieskazany i w sumie to nie można oficjalnie mu nic zarzucać, tyle że Partey jest dobry i Artecie się tak podobało jak gra w piłkę, że nie dopuścił do sprzedania go. No i Partey już grał w Arsenalu i grał dobrze, gdy sprawa wyszła na jaw. Z Greenwoodem sam nie wiem, jak jest piłkarsko. Teoretycznie dobry, ale dobry to on był jak na swój wiek, aż taki strasznie dobry to na razie nie był. Mogliby go odpuścić i nikt by się nie czepiał, finansowo by to przeżyli. Marka dla klubów piłkarskich wiele znaczy. Ryzykują, że będą mocno wspierać piłkarza, który będzie na pewno wygwizdywany na każdym stadionie, a może nawet nie będzie dobrze grał, to by dopiero było.

 

 

 

Ogłoszono nominacje do nagród. O piłkarza roku mieli powalczyć De Bruyne, Haaland, Kane, Odegaard, Saka i... John Stones?

 

Kurde, gdybym próbował powiedzieć kilka lat temu, że John Stones będzie nominowany do Piłkarza Roku mdr. Ale nawet spytany wczoraj bym nigdy na to nie stawiał. Ludzie w internecie narzekają, chociaż szczerze mówiąc, Stones miał kapitalny sezon i jak ktoś go zalicza do najlepszych w City to w sumie rozumiem, tyle że zagrał w pełni 21 meczów, patrząc na licznych innych kandydatów jest to nieco zadziwiające. Zdaniem wielu najlepszy piłkarz Man City w zeszłym sezonie - Rodri - jest więc nawet nie w top 6. Za Johnem Stonesem...

Ponadto spodziewałem się nominacji Rashforda chyba, no ale poza Stonesem to nikt w tym gronie nie zaskakuje i też był w topie na każdej liście.

Odnośnik do komentarza

Antony również ma dostać zarzuty, w tym kilku przestępstw jak wysyłanie dziewczynie gróźb, zamknięcie jej w domu i uszkodzenie ciała (w tym wybicie z miejsca implantu piersi oraz uszkodzenie palca uniemożliwiające jej pracę). Dział PR Manchesteru United już pewnie szykuje jak to teraz sprzedać że to bardzo dobry chłop i trzeba było nie ufać pogłoskom i założyć niewinność hehe.

 

 

Tottenham-Man United to duży event, chociaż oba kluby nie przekonały mnie grą. Spurs to w ogóle nie wiem czy bez Kane'a są interesujący dla postronnego widza. Przy tym jakie mocne projekty się szykują w Anglii - Newcastle, Aston Villa, kurde nadal dla mnie Brighton - to jestem ciekaw, czy tradycyjny rozmiar jakoś utrzyma Tottenham w strefie zainteresowania. To nadal jeden z 10 najbogatszych klubów świata pod względem przychodów, co trochę mnie rozwala - w ogóle tego nie czuć patrząc na skład (chociaż Maddison był fantastyczny w zeszłym sezonie, jedyny dobry piłkarz Leicester).

Odnośnik do komentarza

Obiektywnie to dziś najciekawszy mecz to City - Newcastle, obywatele niby wygrywają ale od jakiegoś czasu nie zachwycają mnie o dziwo grą i zwycięstwa w teoretycznie ciężkich meczach w ostatnich miesiącach zawdzięczają o dziwo fartowi. Z drugiej strony zachwycające mnie w zeszłym sezonie Newcastle, które wydaje się w tym być tylko mocniejsze. Niby dalej City wieczorem faworytem ale jakiś remis nie byłby dla mnie niespodzianką 

Odnośnik do komentarza

Nie zagrać u buka X2 w tym meczu to grzech ciężki. Nie dość, że samo w sobie City nie zachwyca, to musiało jeszcze poganiać za Sevillą w środku tygodnia.

Newcastle termin na utarcie nosa Obywatelom dostało znakomity. Szkoda tylko, że Guardiola tak im ustawi te mikrocykle, że zawsze na przełomie kwietnia i maja doganiają lidera podczas gdy reszta puchnie, ale oby w tym sezonie było inaczej.

Odnośnik do komentarza

Lucas Paqueta jako kolejny został posądzony o manipulowanie z obstawianiem meczów. To pewnie oznacza, że chyba przestał być głównym celem Man City hehe.

 

Według "Globo" zaczęło się od wyjątkowej liczby połączonych takich samych zakładów: że tego samego dnia Paqueta i Luiz Henrique w Betisie dostaną żółtą kartkę. Dostali. Uwagę audytorów zwróciło też, że użyto Betway - sponsor West Hamu, ale w Brazylii rzadko używana stronka.

Według brytyjskich mediów, konta bankowe miały być wyśledzone na prowadzone z wyspy Paqueta, co brzmi absolutnie niewiarygodnie - na tej wysepce pod Rio nie mieszka prawie nikt, więc jakie są szanse że ktoś stawia sporo kasy na żółtą kartkę kolesia tak znanego z pochodzenia stamtąd, że aż jest znany pod pseudonimem Paqueta XD. Trochę w to nie wierzę, ale i tak brzmi, jakby ktoś nie oglądał "Breaking Bad" i nie wiedział że zbrodnia to trudna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...