Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Może się wkurwił, że chłop ma 40 lat i poza dobrą grą na linii cała reszta u niego leży. Gra nogami i wyjścia np przy rożnych to zawsze u niego kulało.  Problem bardziej polega na tym, że na transfery mają mało kasy i trzeba szukać bramkarza, kiedy priorytetem cały czas powinien być napastnik. Z Rashfordem na kolejny sezon i Martialem który 3/4 sezonu nie gra będzie trudno załapać się do top 4. Dlatego powrót Greenwooda to powinien być obowiązek. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Ta cisza z De Geą jest dość niepoważna, wręcz śmieszna jak na profesjonalny klub. To także sygnał dla fanów i środowiska, że po 12 latach, ponad 500 meczach, 4 nagrodach Gracza Sezonu MU, piłkarz jest tak traktowany.

Jeśli nigdy nie chcieli go przedłużyć nawet na niższej pensji, to naprawdę był czas to zakomunikować.

 

Na razie jedyne newsy o Man United to te o nowych bramkarzach, jest kontakt z Interem w sprawie Onany, z Feyenoordem o Bijlowa, a plotki od dawna dotyczą niemal każdego bramkarza na rynku mdr. Takie subtelne info dla De Gei, gdzie widzi go klub.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co tu się odjenbało to ja nie wiem. Do tej pory współpraca z Adidasem układała się znakomicie i każda koszulka była tylko lepsza, ale to co klepnęli na wyjazd w tym roku to kryminał :sadkek:

 

 

357584181_6767971006570420_3819107444017873993_n.jpg

 

Spoiler

Ale jak mają zgarnąć potrójną koronę w tym sezonie, to te stroje mogą być nawet obsrane przez gołębie:leo:

 

Edytowane przez ginn
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dobra to jak już gadu gadu to lecimy z mini ligą https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/6lawxd

 

U mnie na razie po 2137 zmianach tak, aleeee ciągle myslę nad opcją Saka za Salaha, TAA za któregoś obrońce i może Onana na bramkę, czekam jak się wyjasni sytuacją z Rayą w Brentford i co będzie z Kanem w Tottenhamie, bo wtedy Son może też stać się ciekawszą opcją.

 

image.thumb.png.45c22a5e2f583b7cdf48687b2090b2be.png

Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, ginn said:

Jesus z przodu? Odważnie. A gdzie Odegaard? 

 

Nie żebym się znał, bo w fantasy nigdy nie grałem :sadkek:

 

Saka to w zasadzie gwarant dwucyfrówki, ale Salah swoją normę też pewnie wyrobi, choć tutaj to już powolutku forma na stałe będzie spadała. 

 

Polecam zacząć, fajna zabawa i wkręca niesamowicie jak jesteś fanem Premier League ;) Z napastnikami jest bieda ogólnie, możliwe, że po odejściu Kane'a do Bayernu postawie na skład z Haalandem w ataku i 5 pomocników premium.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj Ćwiąkała zrobił fajny odcinek o nowych nabytkach Arsenalu, no i ten Havertz to ciekawy przypadek. Wielu znanych ekspertów przypisuje mu pewne cechy i jak połączysz to w całość, to wychodzi piłkarz kompletny. W rzeczywistości jednak czegoś mi brakuje. Sam nie oglądałem go zbyt wiele w akcji, ale najczęściej mówi się o tym, że potrzebuje idealnej dla siebie pozycji, żeby odpalić z potencjałem. 

 

Lepszego miejsca niż dzisiejszy Arsenal z Artetą nie mógł sobie znaleźć. Gorąco liczę, że odpali, jednak ryzyko flopa też jest niemałe :sadkek:

 

 

Ten turniej hamburgera to trochę beka, no ale jednak to pierwsze przyjęcie... :reggie:

 

Jutro w nocy grają z gwiazdami MLS, więc zobaczymy co pokaże Kai. Arteta się nim jara, więc mu ufam (do pewnego czasu:leo:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...