Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Chelsea w najbliższym czasie zamierza przede wszystkim sprzedawać, ale kupować też będą. Zresztą, podpisali ostatnio jakiś kolejny 18-letni talent z Afryki xd

Podobno zamierzają też sprzedać Conora Gallaghera, jeśli pojawi się oferta 45-50 milionów. Taka oferta już była, w poprzednim okienku, ale wtedy zdecydowali się odrzucić i dać mu szansę się wykazać. Spisuje się lepiej, niż spodziewali się kibice, do tego jest typem prawdziwego walczaka, ale zarząd jak zwykle robi odwrotnie, niż nakazywałaby logika. Rzekomo nie bez znaczenia jest to, że cały czas zbiera kartki i nie widzą, żeby coś pod tym względem się poprawiało. Nie wiem ile w tym prawdy, no ale przecież oni się nie mylą i nie po to wydali po 100 milionów za Caicedo i Enzo, żeby jakiś Gallagher ich sadzał na ławce. Jeśli odjedzie, to między zarządem a Pochettino pewnie zrobi się gorąco.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Ta lewa flanka Kiwior-Havertz-Martinelli to jest taka flanka smutku, chociaż ogólnie nie ma no energii w tym ataku coś. Tak naprawdę to dopiero dzisiaj Arsenal stracił punkty "zasłużenie", nie grając ogólnie świetnie, ale fani pewnie już skreślili Artetę jak to mają w zwyczaju co kilka miesięcy robić.

Odnośnik do komentarza

Ej ale Martinelli nie jest ogólnie jakiś tragiczny, może nie równy  ok.  Jesus tylko jako podwieszony napastnik ok, ale Mikel rzadko decyduje się na grę dwoma napastnikami . Saka ostatnio raczej równia pochyła i trochę nie ma zastępstwa. Zinczenko tak ale jeśli ma z tyły Tomiyasu i szczerze nawet nie wiem czy trener próbował takie ustawienie. Także na gwałt napastnik, dalej lewy ofensywnie grający obrońca i zmiennik Saki na skrzydło.

Ja jako kibic Arsenalu nadal jestem zadowolony z sezonu i tego w jakim kierunku to wszystko idzie 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bartg napisał:

 

Trafił go Dubravka lokciem w kostkę na sam koniec, bylo widac. Liverpool pierwszym zespolem od 2016 roku z expected goals ponad 6 w meczu premier league. 

Nawet z takim expected goals Klopp by dzisiaj miał wpierdol w domu jakby nie znalazł tej obrączki xddd

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...