Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1195

  • Zwyrodnialec

    1112

Jednak magia Mourinho i magia United jest nie do zaprzeczenia. Mamy dzisiaj zaraz mecze:

 

Real-Atletico

Chelsea-Liverpool

Juventus-Napoli

Leverkusen-Dortmund

Barcelona-Bilbao

Roma-Lazio

 

 

...A tematem dnia w całym internecie jest Manchester po meczu z West Hamem (hej, Mourinho powiedział nawet przed meczem zdanie w stylu "dziś już nie ma słabych drużyn"!). Jaki inny klub by potrafił to osiągnąć?

 

 

Kloppo powiedział, że zachwycony jest Sarrim i imponuje mu, jak szybko Chelsea załapała jego styl. Jednak "Sarriball" i odpowiedzialność pozycyjna i asekuracja pomocników zostaną dziś sprawdzone mocniej, niż kiedykolwiek. Myślę, że styl dotychczasowych meczów jednak przemawia za tym, by uznać póki co Liverpool za faworyta. Co pokaże Hazard przeciwko kilku innym spośród najlepszych graczy świata, jak Firmino czy Van Dijk?

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Czego tu nie rozumieć? Mourinho jest żywym memem, który jest tak oderwany od rzeczywistości i zakochany sam w sobie, będąc jednocześnie wypalonym, że jest to po prostu bardzo zabawne, kiedy się na to patrzy nie będąc nim. United to jeden z najpopularniejszych klubów świata, który chcąc się odbić od dna uwierzył w "dobrą rękę" Portuglaczyka całkowicie zapominając o jego dobrodziejstwie inwentarza. Dali się nabrać, prawdopodobnie jako ostatni z większych klubów. A piszesz tak, jakby ludzie mieli klapki na oczach i pisali o pięknej grze Unitd Mourinho, nie zauważając tej katastrofy.

Odnośnik do komentarza

Sarri: "po meczu miałem uśmiech na twarzy, bo miałem przyjemność z meczu - to był piękny mecz. Cieszyłem się z naszego występu i byłem rozczarowany ze straconej bramki, ale remis był zasłużony"

 

Klopp: "jeden punkt na terenie Chelsea mnie zadowala. To bardzo dobry zespół, ale my też jesteśmy bardzo dobrym zespołem i dzisiaj to widziałem"

 

RADOŚĆ FUTBOLU

 

BYCIE PRZYJAZNYM

 

SZACUNEK

 

BEST BROS FOREVER SAVING PREMIER LEAGUE FROM MOURINHO

 

0PjuQZW.jpg

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

angielskie gazetki ćwierkają, że jose out w ten weekend niezależnie od wyniku z newcastle

 

Kariera Jose Mourinho w Manchesterze United, koloryzowane:

 

 

 

postów sprzed 3 lat cieszących się z zatrudnienia The Special One jako trenera Manchesteru United z szacunku do użytkowników wstawiać nie będę

 

 

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Według Davida McConnella, Mourinho zostanie oficjalnie zwolniony w ten weekend, tak by nowy trener miał te dwa tygodnie na wejście w klub. Zobaczymy. Wszystko już uważam za możliwe. Trudno musi im być w obecnej sytuacji medialnej wokół klubu.

 

 

I tak, nadal mnie bawi, że to będzie zdaje się znowu temat weekendu, z mniejszą rolą meczu na szczycie Manchester City-Liverpool. Dwie piękne, mocne ekipy. Potężne w ataku i w obronie, nieopierające się na pojedynczych indywidualnościach (zwłaszcza przy Salahu w obecnej formie..). Pep Guardiola sarkał na konferencji na pytanie, czy "Liverpool ich rozpracował". City to nadal ekipa, która zdominowała ostatni sezon, a teraz lideruje. Ale mało kto ją porządnie testował. Na 7 meczów, City wygrało 6 - ale rywale w tym gronie to 4 ostatnie ekipy w tabeli, a także Newcastle i Arsenal. Zespół mimo ogromnej głębi narzeka jednak na pewne braki, kontuzje, w końcu cały czas gra bez De Bruyne. Właśnie teraz Belg wrócił do treningów i może pojawi się na boisku, podobnie jak Mendy. Już czekam na jutrzejsze popołudnie i ucztę na Anfield.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...