Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

 

Cytat

>pogba enters the dressing room 
>mou is frustrated with his players
>he has visibly lost hair from the stress of trying to wrangle these tards to play a game of football
>mourinho asks pogba to take a seat so they can start discussing tactics 
>pogba dabs on mou
>*dressing room implodes in laughter*
>fred and lingard livestreaming whole thing on instagram
>mourinho starts crying
>wipes his tears away to notice pogba has new haircut since he entered the room
>looks around and sees alexis sitting on the floor with his legs crossed counting more 50 pound notes than mou has ever seen
>ed woodward walks in and guides pogbas black cock into mourinhos mouth 
>whole dressing room dabs
>a tour of customers is walking right through the stadium while this is happening
>sanchez points them in the direction of the gift shop and tells them to make sure to buy lots of nice gifts for their families
>de gea is hanging from the ceiling while holding a real madrid shirt

 

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy lmao

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1195

  • Zwyrodnialec

    1112

Pogba: Dzień dobry!

Mourinho: (mamrocząc) Jaki (pipi)a dobry kutasie, z czego się kurna cieszysz lampisz ten gupi ryj że dobry dobry, dla kogo dobry to dobry jak dla ciebie dobry to super marcelino, ale ok, dobry, dobry, jasne, dobry, zaje'bisty, ale kurna jest się z czego cieszyć, happy happy, happy new year, kiedy ja wygrywałem swój czterdziesty ósmy tytuł ty w pieluchy ro

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, ogqozo napisał:

Pogba: Dzień dobry!

Mourinho: (mamrocząc) Jaki (pipi)a dobry czarny kutasie, z czego się kurna cieszysz lampisz ten gupi ryj że dobry dobry, dla kogo dobry to dobry jak dla ciebie dobry to super marcelino, ale ok, dobry, dobry, jasne, dobry, zaje'bisty, ale kurna jest się z czego cieszyć, happy happy, happy new year, kiedy ja wygrywałem swój czterdziesty ósmy tytuł ty w pieluchy ro

To ważne.

Odnośnik do komentarza

Co on wyjaśnił tych pachołow z Liverpurzu to ja nie mam pytań. Chelsea nie zasługuje na niego.

42 minuty temu, Bartg napisał:

Jak ktos oglada carabao liverpool Chelsea to Sturridge :yao:

Ayy ale brameczke niezła strzelił, już pewnie zapomnieli jak na pustą nie trafił

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ficuś napisał:

przeciez ragus juz dawal

wczoraj jak napisał posta to nie wrzucił filmika :potter: to już przecież nie sprawdzałem czy jednak wrzucił czy nie, tu przynajmniej w jakiejś jakości znośnej

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...