Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1260

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1193

  • Zwyrodnialec

    1112

3 godziny temu, giger_andrus napisał:

 

Bzdura. W meczu z PSG wykorzystał dwa fatalne błędy gospodarzy i zrobił to co powinien każdy napastnik. Nic ponad to. Lepiej w tym meczu zagrał choćby Fred. 

 

Kwestia gustu. Dla mnie na tym polegają dobre występy, że się robi to, co się powinno. Podobnych "okazji" typu "przebiegnij 30 metrów w odpowiednie miejsce szybko i wykończ, tylko tyle!" można potencjalnie znaleźć sporo w wielu meczach. Jak dla mnie, trudno o lepszy przykład zrobienia co się powinno, nie przypominam sobie takich meczów wiele, ile może wyciągnąć napastnik typu "9" w ekipie, która jest stłamszona przez rywala i nie dostarczy mu nigdy piłki. Zazwyczaj tacy piłkarze w takich meczach nie istnieją, dotkną piłki ze dwa razy. Lukaku dotknął ze dwa razy, i zdobył dwa gole. Dla mnie występ perfekcyjny na taką sytuację - przypominam, że mówimy cały czas w kontekście waszych tekstów że "Lukaku to jest dobry na jakieś Sheffield, a z mocnym rywalem to wymięka". Ja mówię jak w meczu bez żadnych nadziei, decydującym o awansie w LM z dużo lepszą ekipą, Lukaku wyszarpał kompletne 100% tego, co się dało, a ty o bodaj pucharku Cacao z Arsenalem. Jednak grając z Arsenalem, wiadomo, że będą większe widoki by napastnik dotknął piłkę więcej razy w meczu niż swój bramkarz, a z PSG tak nie było. 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A tu się zgodzę z Jarkiem, z PSG zagrali perfekcyjnie, mieli dużo szczęscia ale instynkt Lukaku dał im awans, nie ma co tutaj strzępić ryja, że tak nie było, gość ogólnie momentami był bardzo dobry ale jest też było wiele meczy w których przechodził bokiem albo totalnie pogubiony nie umiał dobrze piłki przyjąć, teraz u Conte niby problem bo waży 104 kg (i jest górą mięsni ale czy to jest potrzebne 9 w lidze włoskiej?) 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Kalel napisał:

Gdyby nie ten karny, gdyby nie ci ruscy, gdyby nie te żydy. 
 

no (pipi), ale czego się spodziewać jak się wpuszcza Matę na zmianę zamiast dać Greenwooda czy Gomesa. Szkoda w (pipi) bo gdyby Jesse wykorzystał okazje to by gładkie 2 czy nawet 3-1 było. 

 

Lingard to był najsłabszy (razem z Jamesem, widać że tego chłopaka ponosi fantazja jeszcze, jak w końcówce świetne przejęcie piłki na połowie Wolves i zamiast podać do bodajże Martiala jeszcze chcial strzelać), standardowo, holował piłkę, no i ten wolej :notbad:

Bardzo ciekawe zdanie o Lingardzie znalazłem, 100% racji

 

Cytat

Jesse Lingard is a 26-year-old man. At times during his career he has occasionally threatened to become a very good footballer, but he is running out of time to figure out what it is that he does.

Is he a winger? Is he an attacking midfielder? Is he a number 10? The answer to all of these questions is 'kind of, but not really'. Lingard has played four consecutive Premier League seasons with a minimum of 25 games, and no one knows what he is best at. And it simply isn't good enough.

 

Odnośnik do komentarza

Nawet w reprezentacji znalazł swoje miejsce :yao:

W dniu 20.08.2019 o 10:06, _Be_ napisał:

A tu się zgodzę z Jarkiem, z PSG zagrali perfekcyjnie, mieli dużo szczęscia ale instynkt Lukaku dał im awans, nie ma co tutaj strzępić ryja, że tak nie było, gość ogólnie momentami był bardzo dobry ale jest też było wiele meczy w których przechodził bokiem albo totalnie pogubiony nie umiał dobrze piłki przyjąć, teraz u Conte niby problem bo waży 104 kg (i jest górą mięsni ale czy to jest potrzebne 9 w lidze włoskiej?) 

 

Ale teza brzmiała, że to najlepszy mecz Lukaku w ostatnich latach. 

Podtrzymuję, dla mnie bzdura. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...