Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie za bardzo zadać to pytanie, więc tu wale. Szukam GtA San Andreas na Xbox-a, przeszukałem chyba wszystkie, znane mi sklepy od Ultim po PSX, Robsony, Gram itd. I nigdzie nie mogę odszukać, na allegro też cisza, nic nie ma. A koniecznie potrzebuję wersję na pierwszego kloca. Znacie jakiś sklep czy co, gdzie mogę dostać?

Odnośnik do komentarza

ok troche poczytalem i raczej zrezygnuje z przerabiania konsoli. nadal sie waham, wiec mam pare pytan, wasze odpowiedzi pomoga mi podjac decyzje na co przeznaczac kase.

 

wezme raczej wersje premium. dysk 60 starczy, zreszta gram malo. troszke wyroslem z ciorania nontoper.

 

1. mam zwykly telewizor. zadne hd ani inne mumbo jumbo. normalnie podpinam przez euro? wszystkie gry dzialaja i normalnie wygladaja? ;p

2. czy jak nie przerobie konsoli to tez moge kopiowac gierki na hdd i grac z dysku? szybsze loadingi, ciszej dziala i szybciej moge wymienic gre na nowa ;p dlatego fajnie gdyby taka opcja dzialala.

3. czy moge tez wtedy podlaczyc x'a do kompa? i kopiowac gry na pc? xD powiedzmy, ze archiwizowac je w ten sposob. pewnie nie, ale wole sie zapytac :-)

4. jest jakas szansa, ze kiedys ukaze sie mgs4? jakas nowsza wersja cos jak substance na starego xboxa.

5. kiedy wyjdzie silent hill?

6. z tymi zdrapkami to jak to jest? przedluzam w ten sposob swoje konto czy musze po powiedzmy roku i koncu zdrapki zalozyc nowe?

7. i chyba najwazniejszy punkt. jak te gry na tej nowej gen. w ogole dzialaja? nadal sa problemy z fpsami? nadal klatkuja czy w koncu gra sie komfortowo? bo nie chce kupic np. fallouta 3 za ciezki pieniadz (200 peso to prawie dwa weekendy sprzedawania butow) zeby mi gubil klatki i mnie w(pipi)ial. jak dziala np. wspomniany fallout, gta, project gotham racing nowy?

8. warto? czy ps3 jest lepsze? ale tak obiektywnie :>

 

z gory dzieki za kazda pomoc.

Odnośnik do komentarza

1. tak, problem jest tylko w kilku grach - mala czcionka przez co malo wyrazna - Dead Rising, ostatnio tez bylo w Banjo na 360 ale patch naprawil lub ma to naprawic

2. tak - NXE jest od MS a nie od hakerow czy crackerow

3. tak i nie :P - oficialnie nie ale jak odepniesz dysk to mozesz podpiac do PC ale nie widze sensu

4. szanse ciagle sa ;)

5. google

6. to jak prepaid - numer masz ale dochodzi ci kasa na rozmowy/smsy

7. zalezy od gier - nie jest to powazna wada gier ale powszechny dosc problem. Dropy pojawia sie w GTA4 ale nie takie aby uniemozliwialy gre. Podobnie w GOW2, SR2,itp. PGR4 ladnie chodzi

8. warto

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

No i dodam jeszcze do punktu 2, że oczywiście gra musi pozostać w napędzie jeśli chcesz ją uruchomić z dysku, wobec czego "szybsza wymiana gry" - jeśli dobrze rozumiem - odpada.

 

No i a propos FPSów - większość gier na X360 jest na tyle płynna, że nie utrudnia rozgrywki - ale ciud miód 60 FPSów też to nie jest ;].

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Pytanie do posiadaczy zarówno X-a jak i PS3:Mam zamiar sprzedac PS3 i kupić X360.Opłaca się? Po prostu nie chcę żeby w moim przypadku sprawdziło się powiedzenie "zamienił stryjek..." Fanboye XBOXa się wyłączają.

 

PS:Nie interesują mnie filmy HD czy inne pierdoły niezwiązane z grami.

Odnośnik do komentarza
PS:Nie interesują mnie filmy HD czy inne pierdoły niezwiązane z grami.

Myślę, że to zdanie przesądza w temacie. 

 

 

Xbox360 to dużo gier, świetny online, wygodny pad no i także względy ekonomiczne (tańsze gry/sama konsola) - czego ci więcej do grania potrzeba? ;] Awaryjnością się nie martw, jeśli zamierzasz kupić konsolę z nowszymi chipami to nie powinieneś mieć żadnych problemów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Pytanie do posiadaczy zarówno X-a jak i PS3:Mam zamiar sprzedac PS3 i kupić X360.Opłaca się? Po prostu nie chcę żeby w moim przypadku sprawdziło się powiedzenie "zamienił stryjek..." Fanboye XBOXa się wyłączają.

 

PS:Nie interesują mnie filmy HD czy inne pierdoły niezwiązane z grami.

Ha ha ha ja tak robię co jakiś czas...pogram na xie, wychodzi coś na PS3 fajnego to sprzedaje Xa, a kupuje PS3, po jakimś czasie z powrotem kupuję xa, a kupuje PS3....miałem już w tej generacji 3 razy 360, i dwa razy PS3 ;)

P.S Za ile sprzedajesz PS3 ? za jakiś miesiąc-dwa planuję kupić :)

Odnośnik do komentarza
Pytanie do posiadaczy zarówno X-a jak i PS3:Mam zamiar sprzedac PS3 i kupić X360.Opłaca się? Po prostu nie chcę żeby w moim przypadku sprawdziło się powiedzenie "zamienił stryjek..." Fanboye XBOXa się wyłączają.

 

PS:Nie interesują mnie filmy HD czy inne pierdoły niezwiązane z grami.

Jezeli któryś z ekskluzywnych tytułów (najlepiej kilka) jest w stanie przyciągnąć cie na dłużej do pada to warto wymienić sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Robsonf - tak,konsola tańsza,ale co mi z tego skoro mam już droższą PS3,a jeśli ją sprzedam to i tak na tym stracę. ;P

Chodzi mi raczej o to,czy nie popełnię błędu sprzedając PS3.Chętnie wysłucham opinii ludzi którzy zdecydowali się na X-a nie dlatego,że jest tańszy.

 

signap - jeśli ktoś ma obydwie konsole to pisze raczej w obydwu tematach,więc co za różnica?

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Zadaj sobie pytanie, czy na pewno chcesz nadrabiać zaległości w exclusive'ach. Szczerze mówiąc to chyba no twoim miejscu nie zamieniałbym konsol, jeśli już to lepiej dokupić za jakiś czas dodatkowo X360. No chyba, że PS3 po prostu cię zawiodło, jeśli nic cię przy nim nie trzyma to sprzedawaj śmiało.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Wampis - chyba zawiodło,ale myślę,ze nie tylko mnie.Po prostu nigdy nie miałem okazji zagrać na Xie.

PS3 kupiłem,bo wiedziałem czego się mogę po niej spodziewać(kumpel miał w dniu premiery).Jeśli X360 naprawdę jest lepszy do gier,to super,ale jeśli gra się na nim nie lepiej niż na PS3 to byłby to kolejny zawód.Dlatego też interesuje mnie opinia osób które mają obie konsole.

 

Jeszcze jedno pytanie:płyty DVD z grami na X360 to takie same płyty jak te z PC,czy mają one jakiś materiał chroniący przed zarysowaniem? Kiedy grałem na PC to chociaż bardzo bym o nie dbał,drobne ryski i tak się pojawiały.Płyty blu-ray z tego co zauważyłem są bardzo wytrzymałe.

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Powiem inaczej. Nie sprzedałbym teraz X360. Dlaczego? Bo szkoda mi profilu z tyloma achievementami których zdobywanie sprawiło (i sprawia) mi wielką satysfakcję (ale na PS3 trofea zyskują popularność, a zresztą mnóstwo ludzi olewa takie rzeczy) i listy fajnych ludzi, z którymi miło jest pogadać i pograć (ale na PS3 też chyba coś takiego jest). Natomiast wydaje mi się, że (nie licząc moim zdaniem pada) na PS3 gra się tak samo dobrze, a uważam, że w przyszłości PS3 będzie górą jeśli chodzi o kwestię grafiki. Inna sprawa, że z PS3 jest dziwne np. w kwestii Full HD, jedne gry je mają, inne nie; na X360 wszystko jest skalowane, ale przynajmniej konsola zawsze zapodaje sygnał 1920x1080.

Odnośnik do komentarza
Pytanie do posiadaczy zarówno X-a jak i PS3:Mam zamiar sprzedac PS3 i kupić X360.Opłaca się? Po prostu nie chcę żeby w moim przypadku sprawdziło się powiedzenie "zamienił stryjek..." Fanboye XBOXa się wyłączają.

 

PS:Nie interesują mnie filmy HD czy inne pierdoły niezwiązane z grami.

 

 

Miałem obydwie konsole , jednak zdecydowałem się sprzedać PS3 , gdyż się tylko kurzyła.

Jeżeli interesują cię tylko i wyłącznie gry to lepsza ich biblioteka , bardziej komfortowy pad i lepiej rozwiązana usługa sieciowa (Xbox Live) przesądzają sprawe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...