Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak się zmienia obrazek gracza w karcie gracza żeby nie było tego głupiego awataru tylko zdjęcie jakie chcę ? ;) Podłączyłem pen drive do konsoli ze zdjęciem ale nie mogę tego ustawić.. W ustawieniach awatara (czy jakos tak ;) ) mogę zmienić obrazek tylko na jakiś który jest wgrany w konsoli albo pobrać z Live. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

po raz 3 zadam to pytanie (ani razu nie dostalem odpowiedzi..). Czemu jak podlaczam swoją mp4 pod usb do xbox'a w celu sluchania muzyki, to w interfejsie wszystko ladnie chodzi i piosenki losuja sie ciagle inne, a jak włącze gre i podczas grania bede sluchal muzyki, to juz losowanie szwankuje i losuja sie tylko piosenki na te literke, na ktorej wlaczylem gre. Czyli wlaczylem gre podczas zalozmy Slipknota, i wtedy losowac sie bedzie tylko slipknot, system of a down, seether itd. czasem inna literka ktora jest obok i tyle..

Odnośnik do komentarza

Mi się w ogóle ładuje tylko jedna piosenka. Jeżeli nie dostajesz odpowiedzi - nikt nie zna odpowiedzi, nie jest to złośliwość i nie musisz nam wytykać. Zadzwoń do M$ i się zapytaj - do czegoś służy pomoc techniczna.

 

Odnośnik do komentarza

Niech mi ktoś napisze jak ma podłączone głośniki do X360 po optyku, bo ostatnio kupiłem do tego kabel RGB z wyjściem optycznym, rozpołowiłem obudowę i mam podłączony ten kabel (do niego optyk) i HDMI naraz, wszystko jest dobrze, po za jednym - jak przełączę źródło w TV podczas gry na konsoli, a później wrócę do X360 to konsola się resetuje...

Nie dzieje się tak jak mam podłączone tylko HDMI.

 

Niech ktoś poleci takie połączenie, aby działało lub może wystarczy coś "zepsuć" w tym nowym kablu, żeby wszystko działało? :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...