Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z falą banów mam pytanie-czy komuś osobiście zdarzyło się,grając jedynie na oryginałach, po premierze i mając nieprzerobioną konsolę z oryginalnym dyskiem dostać bana?

Oczywiście na forach są głosy, że tak, najczęściej jednak na zasadzie "a bo mojego kolegi znajomy to mówił, że dostał...."

Odnośnik do komentarza

W związku z falą banów mam pytanie-czy komuś osobiście zdarzyło się,grając jedynie na oryginałach, po premierze i mając nieprzerobioną konsolę z oryginalnym dyskiem dostać bana?

Oczywiście na forach są głosy, że tak, najczęściej jednak na zasadzie "a bo mojego kolegi znajomy to mówił, że dostał...."

Prawie na 100% jest to ściema, bany były rozdawane za "usprawnienia" konsol bez zgody producenta...

Odnośnik do komentarza
Prawie na 100% jest to ściema, bany były rozdawane za "usprawnienia" konsol bez zgody producenta...

 

prawie nie = na pewno :)

nie zawsze musi to byc sciema

znam przypadki wysylania konsol przerobionych z "podrobionymi" naklejkami gwarancyjnymi, ktore w serwisie MS maja wymieniane plyty glowne, a napedy zostaja stare z firmwarem ktory byl od poczatku czyli przerobionym i wracaja w pelni sprawne i dalej przerobione, do tego potrafia wrocic do innej osoby niz reklamowala bo rotacja tych konsol w serwisie MS jest czyli wysylam swoja, a dostaje po kims naprawiona, a ktos inny dostanie moja jak naprawia

dodajac do tego mozliowsc sprzedazy konsol, ktore dzis sa przerobione, a jutro sprzedaja ja zmieniajac firmware i udajac ze nigdy nie byla przerabiana tez norma

mozna uznac ze jest pewne przy nieświadomości wlasciciela co dzialo sie tak naprawde z konsola, ze dostanie bana slusznie, a moze twierdzic ze nie bo przeciez On nigdy jej nie przerabial itd...

czy zdazaja sie pomylki w banowaniu? we wszystkim sie zdazaja tym bardziej ze proces jest "reczny"...

Odnośnik do komentarza

Ja tu mam inne pytanie.

 

Czy w tym momencie opłaca się kupić Xbox Arcade? Koszt to ok 700 zł, konsola wyprodukowana w maju/czerwcu 2009. Wiem, że zestaw jest okrojony ale kupno Elite'a to ok 300 zł więcej, a za to już można kupić 1-2 gry na X'a. Czytałem też gdzieś w necie, że Elity mają poprawione chłodzenie w stosunku do poprzednich wersji. Czy to znaczy, że nowe wersje arcade poprawionego chłodzenia nie mają?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Ok, dzięki. Konsola na pewno nie będzie katowana, bo gram jeszcze na PS3 i to też niezbyt często.

A jak wygląda sprawa z tym chłodzeniem? Wszystkie nowe konsole mają takie samo, niezależnie od modelu?

 

I jeszcze jedno. Dlaczego w sklepach internetowych i na aukcjach są na sprzedaż konsole z 12 miesięczną gwarancją producenta. Tzn, że Microsoft nie daje już dwuletnich gwarancji i 3letnich na RRoD?

Odnośnik do komentarza

Tzn, że w Anglii jest tylko 12 miesięczna gwarancja a w Polsce 24 lub 36?

 

http://www.morele.net/konsola-microsoft-xbox-360-arcade-jasper-banjo-kazooie-nuts-bolts-lego-batman-pure-223547/

 

http://www.neo24.pl/index.php?target=products&product_id=-3012730&aff_id=103113

 

 

tymczasem prawie każdy na allegro obiecuje 36 miesięczną gwarancję. Na polskiej stronie oficjalnej xboxa w instrucji w pdf'ie, też jest mowa o rocznej gwarancji.

Odnośnik do komentarza

Ja tu mam inne pytanie.

 

Czy w tym momencie opłaca się kupić Xbox Arcade? Koszt to ok 700 zł, konsola wyprodukowana w maju/czerwcu 2009. Wiem, że zestaw jest okrojony ale kupno Elite'a to ok 300 zł więcej, a za to już można kupić 1-2 gry na X'a. Czytałem też gdzieś w necie, że Elity mają poprawione chłodzenie w stosunku do poprzednich wersji. Czy to znaczy, że nowe wersje arcade poprawionego chłodzenia nie mają?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Polecam dysk niezależnie od tego, czy będziesz grać długo czy nie. Po prostu poszerza on możliwości konsoli o 100 %, można grać w ciszy (PEŁNA INSTALACJA, HELL YEAH), pobierać dema, add-ony, filmiki i inne pierdoły. Ja myślałem, że memorka mi wystarczy i łyknąłem arcade, teraz nie wiem jakbym żył bez mojej dwudziestki ;].

Odnośnik do komentarza

Witam

Czy ktoś się orientuje, czy X360 Arcade z 3 grami za 666 zł w Euro Rtv Agd to już Jasper? Cena atrakcyjna i się zastanawiam nad kupnem...

Chyba tak ale 100% pewności nie mam, syn sobie kupił i tak konsolka ładna, biała z wewnętrzną pamięcią i cichutka jak myszka. w porównaniu do mojej 1,5 rocznej konsolki.

A z tą promocją to jazda jest niezła w Euro Rtv Agd w Żywcu była aż jedna sztuka więc się śpiesz jak masz zamiar kupić no chyba że w twoim mieście jest tego cała masa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...