Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

zdrapki roznie daja, zalezne od promocji, w niemczech ostatnio byla promocja ze zdrapka na 3msc. ale to nijak sie ma do oficjalnej wersji i sprzedazy konsol gdzie takiego czegos po prostu nie ma, wszystko co znajdziesz w sandardzie jest opisane na opakowaniu, jak jest cos wiecej to poprostu dodaja juz w jakis promocjach czy packach...

 

Trochę teorii...

a kto tu zadawal pytanie zeby mu ktos przytaczal teorie?

w google hasla moze kazdy idiota wpisac wiec nie robcie z ludzi idiotow podajac teorie skopiowana, do tego jak to sie ma do tematu pytajacego to calkowicie nie wiem

Odnośnik do komentarza

zalezy jaki ma TV :)

przeplot usuwaja zazwyczaj

teoretycznie 720p ma wiecej dancyh o obrazie niz 1080i, czyli obraz wiecej szczegolow, ale w praktyce trzeba samemu sprawdzic bo oko latwo mozna oszukac w pionie i na tym bazuje wlasnie interlace, tym samym kazdy moze miec wlasne subiektywne zdanie co wydaje mu sie dla niego lepsze :)

Odnośnik do komentarza

Mam do was pytanie o status quo polskiego xbox live

 

Od października praktycznie nie odpalałem mojego xboxa i zastanawiam się teraz nad migracją mojego konta z UK na polskiego Live, aby podpiąć sobie kartę do konta i nie musieć się bawić już zdrapkami i mieć wszystko legalnie załatwione.

 

Czy wszystkie gry, które wychodzą w sklepach zagranicznych (US i UK), ukazują się równocześnie na xbox live ? Czy dodatki też wychodzą jednocześnie na wszystkie rynki ? Czy są dostępne dodatki do starszych gier ?

Odnośnik do komentarza

Nietypowe pytanko...czy typowy RROD "uderza od razu" unieruchamiajac konsole?

Dzis przy wlaczeniu Xboxa zaczely mi migac 3 czerwone diody (naped caly czas pracowal).

Pomyslalem ze konsola mi zdechla ale wylaczenie i ponowne wlaczenie zalatwilo sprawe i dalej dziala bezproblemowo.

Nie wiem czy spodziewac sie ze konsola dlugo nie pozyje czy to po prostu jednorazowy chochlik.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za info. Dotychczas z dziadkiem nie mialem zadnych problemow a mam go juz 4 lata.

W kazdym razie zrobilem tak jak na Twojej stronie i wyszlo 0020.

Konsola potrzebuje kilku prob zeby wkoncu zaczela dzialac (za kazdym razem zdaje sie potrzebowac wiecej.)

Edit.

Dodam ze jest to bodaj xenon (2006r, zasilacz 203W, bez HDMI).

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Witam mam pytanie: kupiłem z "gier na żądanie" mass effect 1. ściągneło sie wszytstko git. odpalam, jestem przy koncówce, wywala mi błąd, że nie widzi płyty w czytniku. WTF? pytanie: czy jak na prędkosci pożyczę plytę od ziomka to "pchnę" grę dalej? czy nie pierdzielic sie i sciagnąc gre od nowa? wkurzyłem się. PRZY KOŃCÓWCE! chamstwo!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...