Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem ktoś wystawia na Allegro grę z online passem widocznym na foto (kupon z wyraźnym kodem). Mylę się więc myśląc, że to jest debilne i taki kod ma praktycznie 100% szans na bycie skradzionym przez dowolną osobę, przeglądającą aukcję?

 

Po prostu nie chcę się nadziać na zakup gry rzekomo z aktywnym passem, który jednak został publicznie rozdziewiczony:(

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

nie wiem gdzie zapytać więc zapytam tutaj:

jeżeli założę sobie konto np na GB i kupię tam grę z pierwszego Xbox'a, ściągnę ją na dysk to będę mógł ją odpalić będąc zalogowanym na polskie konto? I jeszcze jedna rzecz, czy te gry z pierwszego Xboxa mają achievmenty?

Odnośnik do komentarza

Chce podpiąć konsolę kablem VGA do zwykłego starego monitora CRT, problem w tym, że kabelek od monitora ma koncówke out a nie in (każdy wie o co chodzi :) pod jakim hasłem na allegro znaleźć taką przejściówkę bym mógł podłączyć ten kabel VGA?

 

PS

Czy takie rozwiązanie da choć trochę lepszy obraz niż na TV CRT?

 

EDIT:

Ok przejściówkę znalazłem http://allegro.pl/przejsciowka-vga-gender-nowa-kielce-allplay-i1998593663.html pozostaje mi pytanie o jakość obrazu.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Tak, obraz będzie lepszy, bo uzyskasz HD, które jest czymś w tej chwili na X360 oczywistym i jego brak utrudnia wręcz granie.

 

Nie wiem jak nowe gry działają w trybie 4:3, kiedyś jedne chodziły normalnie, inne miały pasy - obecnie może być inaczej, bo mało kto nie ma jeszcze HDTV.

 

Wreszcie kwestia kabla, tańsze VGA do X360 miewały czasem problemy z jakością obrazu, a w pełni godne polecenia były produktu Microsoftu i firmy BigBen (ale uwaga na podróbki).

 

A tak generalnie jeśli się gra na zwykłym TV CRT, to i tak najlepiej uzbierać choćby na nieduży monitor 1080p z HDMI od znanej firmy i cieszyć się obrazem HD bez kombinowania z kablami czy rozdzielczością. Mam na stałe HDTV 32', do grania w wakacje dokupiłem 21,5 monitor i nie czuję dyskomfortu przy przesiadce, ważne, że obraz jest bardzo dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza

A tak generalnie jeśli się gra na zwykłym TV CRT, to i tak najlepiej uzbierać choćby na nieduży monitor 1080p z HDMI od znanej firmy i cieszyć się obrazem HD bez kombinowania z kablami czy rozdzielczością. Mam na stałe HDTV 32', do grania w wakacje dokupiłem 21,5 monitor i nie czuję dyskomfortu przy przesiadce, ważne, że obraz jest bardzo dobrej jakości.

 

Tak, też używam monitora 1080p z DVI co prawda, ale jakość z HDMI jest porównywalna. Pytam o monitor CRT, bo czasem wyjeżdżam na weekendy do rodzinnego domu, a tam mam taki monitor. Bez sensu mi wozić konsolę z monitorem na dwa dni :)

Odnośnik do komentarza

Jak najprościej/najtaniej podłączyć Xboxa tak, aby działał w systemie Dolby Surround 5.1? Wiem, że istnieje możliwość podpięcia go przez HDMI do tunera, a z tunera do TV, tyle, że koszt takiego tunera to nie taniej niż ok. 1000zł. Te zwykłe Xboxowe przewody posiadają wejście na kabel optyczny, do czego to się podłącza, czy można kupić jakiś zestaw 5.1 bezpośrednio z wejściem na taki kabelek?

Odnośnik do komentarza

Jak się ma sprawa z Falconami? Awaryjne są? Czy to zależy na jaki model się trafi?

mój ma 4 lata i nie miałem żadnych problemów.

Czyli to jednak nie jest reguła, że padają. Na pewno ważne jest to, gdzie stoją i czy się nadmiernie nie kurzą. Dzięki za odp. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam takie pytanie. Czy jak przez witrynę xbox.com kupię na swoje konto jakieś gry arcade, wezmę mój dysk z profilem i ściągne je na konsoli kumpla, to czy te gry będą normalnie chodzić na mojej konsoli ? Chciałbym zrobić taki manewr bo mam problemy z netem.

Odnośnik do komentarza

Podpiąłem w końcu konsolę pod live, zaktualizowało mi dashboard itp. Odtąd po wyłączeniu konsoli (buttonem na froncie lub joypadem) wiatrak pracuje jeszcze przez dobre 10 sekund po wyłączeniu konsoli i wygaszeniu obrazu. To normalne po ostatnim updacie softu?

tak ... zapewne masz włączoną opcje zapisu w chmurze ... możesz ją wyłączyć w zakładce gdzie masz HDD i wtedy konsola będzie się wyłączać od razu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...