Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie czy sluchawki tritton Call of Duty: Black Ops 5.1 Analog Gaming Headset link http://www.game.co.u...g-headset-72282 beda smigac z x360 ? bo cena £19.98 bo sklep upada i wyprzedaja ;) co prawda jest niby w akcesoriach pc ale tez ma zasilanie przez usb, a z tego co wiem to wiekszosc headsetow smiga na x360/pc/ps3

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam, czy obecnie działa (ale chciałbym wiedziec na 100%, jeśli ktoś nie dawno uzywal lub uzywa to proszę o odp) jakaś strona, która pozwoli mi zmienić IP, tak by obejść blokady regionalną? nie musi być darmowa, tylko nie chciałbym na darmo wysyłać smsów za 6zł....

a na stronę, którą natrafilem w pewnym poradniku na YT nie mogę się zarejestrować: http://secretsline.biz/

proszę o odp!

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Siemka.

Mam może głupie pytanie, ale niestety jestem w tym temacie zielony ;/ Czy demo ściągnięte z netu i wypalone na płycie pójdzie na nieprzerobionej konsoli? Np. mam demo Dead or Alive 5 i nie wiem czy jest sens wypalać to na DVD bo nie wiem czy będzie działać ;( Bardzo bym prosił o odpowiedź i z góry wielkie dzięki!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Siemka.

Mam może głupie pytanie, ale niestety jestem w tym temacie zielony ;/ Czy demo ściągnięte z netu i wypalone na płycie pójdzie na nieprzerobionej konsoli? Np. mam demo Dead or Alive 5 i nie wiem czy jest sens wypalać to na DVD bo nie wiem czy będzie działać ;( Bardzo bym prosił o odpowiedź i z góry wielkie dzięki!

Pozdrawiam

Tak można wypalać na Płycie i penie. Myślę, że to nie łamie regulaminu, aczkolwiek pewności nie mam.

http://www.youtube.com/watch?v=ko4-iLBCkhM&feature=related przykładowy film.

 

 

Jak w nowym dashboardzie znaleźć adres email na który jest dany GamerTag?

Nie potrafię tego znaleźć

 

W starym wystarczyło wejść w profil>zarządzanie kontem i tam się wyświetlał.

Klikasz na avatara(ludka)dwa razy gałka w prawo-> Windows Live ID Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

Czy postawienie od strony napędu czegoś wielkość Wii może grozić gwałtem na płytach lub uszkodzeniem klocuszka ?

[Marcinie nie próbuj wyszukiwać w tym podtekstu seksualnego.]

Zależy w jakiej pozycji :D

Jeżeli to nie będzie WII, a tylko coś podobnego to spokojnie stawiaj, tylko lekko pochyl w stronę światła :ph34r:
Odnośnik do komentarza

Witajcie, mam taki problem.

Mieszkam we Francji, i kupiłem dzisiaj X360 SLIM 250GB no i fajnie sobie ją ustawiłem kraj Polska, język Polski w zestawie były 2 gry (Forza i Crysis 2) Forza na płytce, Crysis był na kodzie, wpisuje ten kod a tu mi wyskakuje "nie możesz pobrać pliku z twojej lokalizacji" Nosz kurde, o co biega? Zmieniałem lokalizację na Francję i język też francuski - nie działa, potem próbowałem z angielskim - też nie działa. Macie jakąś radę na to? ;) Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem wczoraj na infolinie Microsoftu 8004411796 a że było już po godzinach pracy to się nie dodzwoniłem.Dzisiaj patrzę i mi naliczyło Poł. głosowe międzynarodowe czas 00:34 min. koszt 4,00 zł , czemu taka opłata ? Da się jakoś anulować automatyczną subskrypcję golda czy tylko przez infolinię ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...