Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie do was bracia xboty . Jest jakaś strona ( dobrze by było jakby była polska ) z opisanymi aczikami do gier ? Coś jak ps3 trophy hunters . Na online center delikatnie mówiąc "mało tego jest "

To co podał mattaman - najszybciej mają listy osiągnięć, poza tym publikują dobre poradniki do całości z wyszczególnionym czasem do calaka, minimalną ilością przejść gry na niego i wyszczególnionymi pomijalnymi osiągnięciami. Świetna rzecz jeśli się chce zgarnąć wszystko jak najszybciej.

 

http://www.trueachievements.com/

Moim zdaniem lepsza jeśli chodzi o pojedyncze osiągnięcia - solucje publikują sami gracze, a ich przydatność łatwo sprawdzić patrząc po ilości głosów. Opisy są często niezwykle precyzyjne, nierzadko uzupełniane autorskimi screenami, filmikami lub linkami do najlepszych poradników ze stron fanowskich. Czasem publikowane są mniej ewidentne sposoby, odkryte przez przypadek, a bardzo skuteczne.

Po założeniu konta można wyeksponować swoje ulubione osiągnięcia lub umówić się na boosting.

Poza tym mają świeże newsy i informacje o promocjach na Live.

Ogólnie jeśli klasyczne poradniki to była swoista encyklopedia, to tutaj mamy swego rodzaju osiągnięciową wikipedię - kolejny przykład na to, że w internecie najlepiej oddać narzędzia do publikacji i oceniania wszystkim użytkownikom, a samemu tylko czuwać nad całością.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wszystkie kody na MSP i Gold które pochodzą z promocji ulegają przeterminowaniu.

 

Pytanie czy te kody, o których mówisz nie pochodzą z jakiejś akcji promocyjnej.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Mam zamiar w najbliższym czasie kupić ową konsolę(4GB, Slim, matowa).

Chciałbym zadać parę pytań:

-Konsola miałaby służyć do grania w parę tytułów(np. Fight Night Round 4, UFC Undisputed 3, może jakąś grę przygodową). Czy to grania około 1-2h godzin dziennie, w weekendy po około 5h, ta konsola wystarczyłaby?

-Czytałem trochę na różnych stronach na temat laseru w 360-ce, jak to z nim tak na prawdę jest? Dodam, że bardzo dbam o swoje rzeczy.

-Jakie są wasze opinie na temat tego modelu?

 

Mam zamiar kupić NOWĄ konsolę.

Odnośnik do komentarza

Awaryjnością bym się nie przejmował, bo obecnie Slimki nie sprawiają problemów większości graczy.

 

Rozumiem, że kwestią jest oszczędzanie na dysku twardym lub nie. No więc gry oczywiście będą działać, na zapisywanie stanu gry będzie miejsce i nawet jakaś gra arcade czy demko wejdzie. Natomiast z drugiej strony szkoda pozbawiać się możliwości instalowania gier, która naprawdę wpływa na cichszą pracę konsoli i szybsze loadingi. Tak samo rezerwa na dodatki czy nawet patche (do BF'a ponad 1 giga mają) jest mizerna.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Witam!

 

Mam zamiar w najbliższym czasie kupić ową konsolę(4GB, Slim, matowa).

Chciałbym zadać parę pytań:

-Konsola miałaby służyć do grania w parę tytułów(np. Fight Night Round 4, UFC Undisputed 3, może jakąś grę przygodową). Czy to grania około 1-2h godzin dziennie, w weekendy po około 5h, ta konsola wystarczyłaby?

-Czytałem trochę na różnych stronach na temat laseru w 360-ce, jak to z nim tak na prawdę jest? Dodam, że bardzo dbam o swoje rzeczy.

-Jakie są wasze opinie na temat tego modelu?

 

Mam zamiar kupić NOWĄ konsolę.

 

W Saturnach podobno jest podobno X360 250 Gb z Forza 4 + Wiedźmin 2 + Fifa 13. Sprzedasz Fifę za 150 zł i będziesz miał konsolę z HDD i dwoma świetnymi grami za 850 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...