Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

do monitora kabel hdmi/dvi, do dźwięku podpinasz kabel dostarczony z konsolą (composite), on ma wyjścia chinch: video i audio (lewy/prawy), będziesz musiał chyba go podciąć, żeby dwa w konsoli wlazły.

Jeżeli monitor podpinasz pod vga od razu w takim kablu są dodatkowe wyjścia audio na chinch.

 

U mnie podpięte jest to tak:

 

 

quxe.jpg

 

 

Edytowane przez Andreal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

El: Nie, można kupić kabel do X360, który ma wyjście VGA i osobno chinche na dźwięk, wtedy wpinasz chinche w głośniki albo kino domowe i jedziesz. Ja np. mam jeszcze inaczej - kabel HDMI wypuszcza obraz do TV, a do dźwięku mam drugi kabel (taki jak wcześniej opisałem) i same chinche mam wpięte w kino domowe).

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie/problem:

Gdzie teraz pokazuje na koncie XBL na ile zamienili msp na pieniądze ? - miałem bodaj 160msp.

Jak wejdziesz w sklep i wybierzesz jakąś grę to przy opcji kupna będziesz miał wybór metody płatności, będzie o ile pamiętam nad kartą kredytową napisane coś w stylu Microsoft account i kwota.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj po ściągnięciu Raibow Six wcieło mi wszystkie gry z biblioteki gier  :teehee: . Mogę odpalić je jedynie poprzez znalezienie ich w "Rynku gier" i naciśnięcie odpowiedniego kwadrata, niestety jest to trochę upierdliwe. Błąd ten występuje tylko gdy jestem zalogowany na profil. Jakieś pomysły jak to naprawić ??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli mam 3 szt kodów 1-miesiąc prepaid i wklepie je dzień pod dniu to rozumiem, że konto za każdym razem przedłuża mi się o kolejne 30 dni do przodu, a nie miesiąc od daty wprowadzenia?

 

Przepraszam za pytanie z kategorii oczywistych, ale zamiast 1 kod 3 miesięczny kolo wysłał mi 3szt  1-miesięczne, a jako że jest to Microsoft to wolę zapytać. 

Captain Obvious pomóż!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

do monitora kabel hdmi/dvi, do dźwięku podpinasz kabel dostarczony z konsolą (composite), on ma wyjścia chinch: video i audio (lewy/prawy), będziesz musiał chyba go podciąć, żeby dwa w konsoli wlazły.

Jeżeli monitor podpinasz pod vga od razu w takim kablu są dodatkowe wyjścia audio na chinch.

 

U mnie podpięte jest to tak:

 

 

quxe.jpg

 

 

 

 

Mam podobny problem tylko, że ja mam slimkę i jak podpinam chinch to takie gównienko blokuje mi na dole wejście HDMI i pytanie czy nawet jak je przetnę to będzie dalej działać ?:/

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

do monitora kabel hdmi/dvi, do dźwięku podpinasz kabel dostarczony z konsolą (composite), on ma wyjścia chinch: video i audio (lewy/prawy), będziesz musiał chyba go podciąć, żeby dwa w konsoli wlazły.

Jeżeli monitor podpinasz pod vga od razu w takim kablu są dodatkowe wyjścia audio na chinch.

 

U mnie podpięte jest to tak:

 

 

quxe.jpg

 

 

 

 

Mam podobny problem tylko, że ja mam slimkę i jak podpinam chinch to takie gównienko blokuje mi na dole wejście HDMI i pytanie czy nawet jak je przetnę to będzie dalej działać ? :confused:

 

 

Musisz całkowicie zdjąć tą plastikową obudowę i obkręcić kabelki razem z częścią wtyku od kabla, taśmą izolacyjną żeby Ci się to nie rozleciało jak będziesz chciał kiedyś odłączyć kabel.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanie odnośnie zdrapek. Na allegro są prepaid na konkretne kwoty (zamiast msp). Ktoś się orientuje czy mając konto na UK jak kupię zdrapke na 100 zł to mi to jakoś przeliczy na funciaki czy te zdrapki są blokowane i mi wybije kod.

Zdrapki są podzielone na regiony.

Zobacz w opisie aukcji, czy zdrapka działa poza PL.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie, potrzebuję pomocy. Szukam dla siostry jakiś głośników 2.1 do X360. Sam posiadam Logitech X230 (stary model, którego chyba nie ma już w sprzedaży, niemniej jestem z nich bardzo zadowolony) i szukam czegoś w tym klimacie. Swoje głośniki brałem dobre 3-4 lata temu i totalnie nie wiem czym obecnie warto się zainteresować.

 

No i jeszcze jedna kwestia (istotna): jak to podłączyć do X360? Siora gra na CRTku, ale za jakiś czas będzie się przesiadać na monitor podpinany przez kabel DVI (monitor nie ma głośników). Teraz kupiła sobie nowego Rocksmitha, a jak wiadomo tej grze jakoś dźwięku jest istotna (podczas gdy jej tv CRT mocno zasysa jeśli o to chodzi).

 

Polecicie coś? Kasa (niestety) ma znaczenie, więc rozglądałem się czymś w przedziale 100-150zł. Do tego pewnie jakieś przejściówki też będą potrzebne. Hmm, słyszałem znośnie opinie nt. Logitecha Z323, ale może macie coś ciekawszego.

Odnośnik do komentarza

ja mam podłączony do monitora xbox i robie to tak :

obraz hdmi a wcześniej przez DVI (jak miałem białego x'sa kiedyś ;)) a dzwięk poprzez kabel specjalny co miałem w zestawie z konsolą jeszcze białą kiedyś. http://xbox360.gaming-universe.de/screens/360_kabel-feature_vga-hd-av-kabel.jpg   te kabelki biały i czerwony łapie na jedną przejściówkę co mi biały i czerwony zamienia w zwykłego jacka coś takiego http://obrazki.elektroda.pl/9576997800_1319874435.jpg i działa :D

 

 

 co do głośników to ja od 4 lat używam i- trigue creative i jestem zadowolony ale nie wiem czy do dostania obecnie :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

tzn przerobic musiałem ale jeżeli korzystasz z monitora z wejściem vga to nic nie musisz przerabiać a lecisz na vga. Tu też masz full hd :) Ja mam hdmi do obrazu bo mam monitor z wejściami 2 a komputer zajmuje jedno z wejść :)

 

odrobino piłujesz taką wystającą część kabla nic trudnego

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanko bo w internecie jest wiele opinii i się pogubiłem

 

Czy jak sprzedam swojego xboxa z grami na żądanie oraz xbox live arcade to czy na tym xbox'sie da się grac w te gry na innym koncie? Moje konto chce wykasować z konsoli ale gry będą ściągnięte na twardzielu.

 

 

Czyli pan kowalski kupuje ode mnie xboxa i może na stworzonym przez siebie gamertagu grać czy nie ?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

dobra sam sprawdziłem przed spakowaniem konsoli usunąłem konto i stworzyłem nowe . Ważne aby przy usuwaniu odhaczyć usunięcie zawartości xboxa :)  Po stworzeniu nowego konta mogę we wszystkie gry grać oprócz jednej DMC. DMC uruchamia się jak jestem online czyli musiałem konto przerobić na konto xbox live no ale wtedy już śmiga wszystko :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...