Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę nad tym Xboxem... Pachter przewiduje, że w lutym nastąpią obniżki cen i to byłaby dobra okazja, żeby może kupić jakiegoś i pozbierać trochę gier... Tylko jakie gry na wyłączność polecacie "zaliczyć" na konsolce Microsoftu? Jestem maksymalnie "napalony" na Forze Horizon, która kusi mnie niesamowicie, oprócz tego muszę wreszcie skończyć Gears of War 3 (i przeszedłbym Judgement) no i... co dalej? Halo 4? Dlaczego nie w sumie. Jakie jeszcze gry warto brać pod uwagę? Nie jestem wybredny, chciałbym się "wczuć" zanim za jakiś czas pojadę po Xboxa One (chyba poczekam na polską premierę). Dzięki za pomoc!

 

W sumie oprócz Horizona i Halo 4 nie ma jakiś wielkich blockbusterowych hitów. W tym roku była bieda z grami, a jeśli grałeś w Alana Wake albo Wiedźmona 2 czy inne mniejsze gierki typu Fez czy Mark of The Ninja (bo miały czasową tylko ekskluzywność) to bieda jest. 

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewny czy to dobry temat, wiec z gory przepraszam i prosze o ewentualne przeniesienie. Konsola padla mi kilka lat temu i jakos nigdy jej nie naprawilem, ale mam dysk z kontem i grami arcade. Zalozmy, ze chce teraz ten dysk podlaczyc do konsoli, ktora odpala piraty (przerobka napedu). Czy cos zlego moze sie w takiej sytuacji stac? Oczywiscie zostaniemy offline i odpalane gry sa przypisane do mojego glownego konta.

Odnośnik do komentarza

 

I tak ryzyko bana będzie. 

Ryzyko bana konsoli czy konta? Szczerze mowiac nie wiem czy kiedykolwiek naprawie konsole i chyba nie jestem juz przywiazany do osiagniec, wiec od biedy moglbym przebolec jakby mi mieli kiedys zbanowac konto.

 

 

No to raczej nie masz się czym przejmować 

Odnośnik do komentarza

Jesli nie chce ci sie bawic z przenoszeniem konta to mozna sie po prostu zalogowac na drugim padzie. Kiedys nawet robilismy ze znajomymi zrzute na niektore gry. Jedna osoba miala przypisane konto do konsoli, a reszta musiala sie logowac na drugim padzie. Minus byl taki, ze nie moglismy jednoczesnie grac.

Odnośnik do komentarza

A można w razie czego taki pobrany profil w każdym momencie "odczepić" od konsoli? W sensie całkowicie usunąć, żeby konsola była taka, jak przed pobraniem profilu?

 

Bo sprawa wygląda tak, że znajomy ma konto XBL używane na PC i mu coś nie działa. Support jako rozwiązanie podaje konieczność zalogowania się na konsoli, by cośtam w ich systemie zaskoczyło. Potem ten profil by chciał wywalić z konsoli tak, by było jakby ten profil nigdy na konsoli nie był. Nie wiem czy dobrze to opisałem :P. Mi się wydaje, że nie będzie żadnych problemów, ale on chce mieć pewność.

Aha, a martwi się, bo na tym samym koncie MS ma hotmaila, skydrive i inne usługi.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...