Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

jak odpalasz konsolę podpiętą do neta to profil automatycznie się aktualizuje. zakładam że pytasz o to bo nie chcesz tracić osiągnięć itd? grasz na konsoli 1, wbijasz achivy itd, odpalasz konsole 2 to nie trzeba znowu pobierać profil tylko sam się uaktualni jeżeli ma net podpięty. limitu jako takiego nie powinno być. sporo osób ma 2 konsole w różnych miejscach i tym podobne.

opcjonalnie można wrzucić profil na pendrive i po prostu podpinać na danej konsoli kiedy chcesz zagrać.

Odnośnik do komentarza

Ale czy to nie działa tak, że po prostu te dwa profile będą na obu konsolach i będzie mogła się logować kiedy chce na jednej albo drugiej konsoli bez żadnych problemów (w sensie nie wiem po co ten pendrive)?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Znajomy ma pewnien problem, może ktoś wie, jak pomóc?

 

Nie wiecie czy można ściągnąć gears of war 3 z neta? Nie chodzi mi o pirata tylko o plik

który można wrzucić na pendrive (tak jak demko na przykład) i uruchamiać go płytą

(normalnie jakbyśmy mieli zainstalowane). Napęd mi płytę zarysował i gra tylko mi się

uruchamia, ale po odpaleniu multi wywala mi błąd odczytu i nie mogę grać. Pomoże

ktoś?

Odnośnik do komentarza

Znajomy ma pewnien problem, może ktoś wie, jak pomóc?

 

Nie wiecie czy można ściągnąć gears of war 3 z neta? Nie chodzi mi o pirata tylko o plik

który można wrzucić na pendrive (tak jak demko na przykład) i uruchamiać go płytą

(normalnie jakbyśmy mieli zainstalowane). Napęd mi płytę zarysował i gra tylko mi się

uruchamia, ale po odpaleniu multi wywala mi błąd odczytu i nie mogę grać. Pomoże

ktoś?

 

oddaj płyte do regeneracji ew. napisz lub zadzwoń na infolinię ms i powiedz im o tym przypadku być może wymienią ci płytę 

Odnośnik do komentarza

Mam sporą bibliotekę gier kupionych na Livie.

 

1) Czy mogę wgrać się na konsolę kuzyna i ściągnąć bez konsekwencji gry na dysk (mam tego ponad 120 GB)?

 

2) Czy gry będą działały offline, czy będzie mógł je grać online na swoim profilu (powiedzmy np. w GTA) jeśli ja będę grał akurat na swoim tagu, na własnej konsoli w grę na tej samej licencji zakupu?

 

3) Czy po downloadzie wszystkiego co tam mu pasuje, mogę usunąć swoje konto i mu nadal wszystko będzie działać off i online?

Chodzi mi o jednorazowe "użyczenie" a nie handel profilem a'la aukcje z zawartością konta na Allegro.

 

4) Mogę dostać za takie coś bana?

Odnośnik do komentarza

Nie jestem 100% pewien ale jeśli wgrasz swój profil u niego na konsoli i zrobisz przypisanie licencji na jego konsoli i pobierzesz ten stuff to jeśli on będzie offline to na jego profilu będzie mógł grać w gry a Ty online na swojej w tym samym czasie. Ale online obaj już noe zagracie na raz. Twoje Konto będzie miało priorytet nad jego konsolą. Tak na 90% :-P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Brak ważnych opcji płatności.
 
 

i gdzie tu kliknąć żeby potwierdzić pobieranie? - ni ma.

 

Sorki, że tak późno (może już sprawa rozwiązana) :) Zdanie o braku ważnych opcji płatności jest tu kluczowe - trzeba zarejestrować kartę płatniczą lub konto paypal. Jeżeli masz już zarejestrowane, to upewnij się, że wszystkie dane są prawidłowe - ja miałem swego czasu problem z kodem pocztowym - nic nie było ruszane a dostałem właśnie podobnym komunikatem - zmiana kodu pocztowego, z którego wyparował -, rozwiązała sprawę (zmiany dokonałem z poziomu portalu, nie z poziomu konsoli - tu nie chciała się zmiana zapisać)

 

 

Nie mam podpiętej karty/paypal - i jak nie chcę/nie zrobię tego to nie mam możliwości pobrać darmowych gier z poziomu konta na kompie?

Jeśli podepnę kartę to będzie mi automatycznie  pobierać np.przedłużenie GOLDA jeśli tego nie zastrzegę (bo tak jest ponoć na konsoli PS3)?

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz zdrapkę/kod na golda to nie ma problemu,jedynie kiedy kupisz golda na stronie xbox.com lub na konsoli np.z promocji to trzeba wyłączyć automat.

Czyli jak kupię (przez stronę lub przez konsolę) GOLDA za pomocą podpiętej karty to automatycznie go przedłuży,

chyba że wyłączę ten automat?  - o ile wtedy przedłuży tego Golda?

 

2 sprawa:

można rozebrać/rozpiąć (bo śrub nie znalazłem) zasilacz, 175w, do x360, aby wymienić w nim bezpiecznik - bo

prawie jestem pewien że tylko on się spalił w zasilaczu? - jak to zrobić; jakaś stronka ?

(spalił mi się jak  dotknąłem konsoli - przeskok iskry ode mnie do konsoli)

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

 

2 sprawa:

można rozebrać/rozpiąć (bo śrub nie znalazłem) zasilacz, 175w, do x360, aby wymienić w nim bezpiecznik - bo

prawie jestem pewien że tylko on się spalił w zasilaczu? - jak to zrobić; jakaś stronka ?

(spalił mi się jak  dotknąłem konsoli - przeskok iskry ode mnie do konsoli)

 

 

Śrubki są pod gumowymi "stopkami".

foto: 

 

 

FN5PFIJGHFJX5HQ.MEDIUM.jpg

 

 

 

PS: tu masz fajny tutorial : http://www.ifixit.com/Teardown/Xbox+360+Power+Supply+Teardown/19729

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza
 

 

 

2 sprawa:

można rozebrać/rozpiąć (bo śrub nie znalazłem) zasilacz, 175w, do x360, aby wymienić w nim bezpiecznik - bo

prawie jestem pewien że tylko on się spalił w zasilaczu? - jak to zrobić; jakaś stronka ?

(spalił mi się jak  dotknąłem konsoli - przeskok iskry ode mnie do konsoli)

 

 

Śrubki są pod gumowymi "stopkami".

 

 

Dzięki; powinno pomóc.

 

Nie wiem o ile ale chyba o miesiąc,kiedy kupowałem golda w promocjach od razu w opcjach wyłączałem automatyczne przedłużanie.

 

Tak też  myślałem.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...