Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

ktos mnie oswieci czemu estraklasy nie bylo dzis (i chyba nie bedzie jutro) na nc+?

chodzi Ci o mecz pogoni z ruchem? Pierwszy piątkowy mecz (o 18.) jest zawsze transmitowany na EuroSport 2, drugi juz na nc+.

Sobotnie i niedzielne wszystkie na nc+, a z poniedziałkowym nie jestem pewny, bo zwykle nie oglądam.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Linetty dal rade, gosc juz sie nadaje do mocniejszej ligi. Jak dobrze wypali na euro, to za grube melony pojdzie.

Mnie jeszcze bola oczy po meczu Legii wczorajszym- kur.va, nienawidze ogladac takiego (pipi). Bezladna kopanina, zero jakosci. Wkur.via mnie to. Oni kur.va maja tupet zeby o lidze mistrzów mowić- ja pierd.ole, koło ligi mistrzów to to cos, co oglądałem wczoraj, nawet nie stało. Gdyby to nie był Chorzów, tylko Real, Barca czy inny Bayern, to by z 0:10 było pewnie. Z taka gra to nawet mistrzostwo nie jest ani trochę pewne.

Lech tez zawiódł mocno wczoraj- liczyłem, ze oyebia wczoraj Piasta gładko i wszystko na to wskazywało, gdy nagle stanęli w miejscu i zaczęli sie prosić o wpierd.ol., az w końcu sie doprosili.

Bardzo liczę na to, ze Lechia sie dostanie do pucharów, bo w końcu zaczęła grać tak, jak zawsze opowiadali w wywiadach, ze potrafią. Dobrze sie ich oglada, duży szacunek za ostatnie mecze. No i klub jest większy, bardziej medialny i wydaje sie stabilniejszy od Piasta, który bedzie moim zdaniem typowym jednosezonowcem i jesli mu przyjdzie grać w pucharach, to odpadnie pewnie z pierwszymi lepszymi cypryjczykami, a w lidze wyladuje na pół roku w strefie spadkowej, zwalniając Latala najdalej we wrześniu. Lechia daje nadzieje, ze jednak cos wiecej i w dłuższej perspektywie powalczy- dobrze byłoby dla wszystkich, gdyby dołączyli na stałe jako trzecia siła do Legii i Lecha.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Oho to juz ten etap rozgrywek gdzie Maidenowi sie przegrzewaja zwoje i narzeka ze inne druzyny nie rozkladaja nog przed jego klubem xd

 

A Legia, jak to Legia, caly czas swoje. Lata mijaja a oni konsekwentnie wyciagaja rece po tytul......................................frajera sezonu :D

 

Maiden przynajmniej takowe posiada.  :Coolface:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...