Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Albo mógł upaść i sobie głupi ryj rozwalić. On jest fińskim, sprzedajnym karłem który się przefarbował na CWKS! Niech żyje Lech Poznań! Precz z Legią! 

xddd, jak zmieniasz robote to tez w starej pracy krzycza na ciebie ze jestes sprzedajnym karlem?

 

umowmy sie, dla 99% graczy klub to jest po prostu firma dla ktorej sie pracuje, wybiera sie ta ktora daje najlepsze warunki i tyle, przywiazanie do barw klubowych to powoli juz niestety lamus (oczywiscie ktos tam czasem to deklaruje ale juz raczej by sie podlizac kibicom), tym bardziej wobec jakiegos finczyka co pewnie 3dni przed transferem nawet nie wiedzial ze istnieje takie miasto jak poznan

Odnośnik do komentarza

 

Albo mógł upaść i sobie głupi ryj rozwalić. On jest fińskim, sprzedajnym karłem który się przefarbował na CWKS! Niech żyje Lech Poznań! Precz z Legią! 

xddd, jak zmieniasz robote to tez w starej pracy krzycza na ciebie ze jestes sprzedajnym karlem?

 

Nie wiem od kiedy masz internety w swojej osadzie, ale musisz nadrobić co bardziej znane filmiki, bo się lekko kompromitujesz.

Odnośnik do komentarza

 

 

Albo mógł upaść i sobie głupi ryj rozwalić. On jest fińskim, sprzedajnym karłem który się przefarbował na CWKS! Niech żyje Lech Poznań! Precz z Legią! 

xddd, jak zmieniasz robote to tez w starej pracy krzycza na ciebie ze jestes sprzedajnym karlem?

 

Nie wiem od kiedy masz internety w swojej osadzie, ale musisz nadrobić co bardziej znane filmiki, bo się lekko kompromitujesz.

 

 

Ficuś dobrze prawi, zejdź na ziemię, to od dawna jest zawodowy sport, każdy piłkarz ma prawo grać gdzie mu odpowiada najbardziej.

Taka jest pozycja Lecha w kraju. Szczebel niżej niż Legia. Deal with it.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Albo mógł upaść i sobie głupi ryj rozwalić. On jest fińskim, sprzedajnym karłem który się przefarbował na CWKS! Niech żyje Lech Poznań! Precz z Legią! 

xddd, jak zmieniasz robote to tez w starej pracy krzycza na ciebie ze jestes sprzedajnym karlem?

 

Nie wiem od kiedy masz internety w swojej osadzie, ale musisz nadrobić co bardziej znane filmiki, bo się lekko kompromitujesz.

 

 

Ficuś dobrze prawi, zejdź na ziemię, to od dawna jest zawodowy sport, każdy piłkarz ma prawo grać gdzie mu odpowiada najbardziej.

Taka jest pozycja Lecha w kraju. Szczebel niżej niż Legia. Deal with it.

 

 

W (pipi)e mam Hamalajnena jak i każdego innego który mówi lub nie, że kogoś kocha lub nie. Szyderę sobie tutaj robię, a Wy się spinacie, niczym przegryw któremu 8 klasista zabrał tazosy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

rozi swietuj, twoj ukochany ruch chorzow pewnie w ciagu paru miesiecy przestanie istniec i wzorem widzewa zacznie przygode od ostatnich lig

 

rok temu by zyc wzieli gigantyczna pozyczke od miasta (18mln), mieli splacic w ratach po paru miesiacach, nie dosc ze nie splacili to pare dni temu zwrocili sie do miasta o dodatkowe 5mln (kotala oczywiscie zamiast pokazac im fucka boi sie o wybory i chce im dac 3mln), nowy prezes mowi wprost ze jest dramatycznie, pilkarze tydzien temu zbojkotowali trening, a chwile temu fuck off z tego (pipi)idolka pokazal smutny waldemar

Odnośnik do komentarza

No niestety ale cywilizacja musi zawitac i do 1 ligi. Jak widze na jakich boiskach gra Olimpia Zambrow w 2 lidze to zastanawiam sie jaki sens miala ta reforma rozgrywek? Bedzie wiekszy rygor licencyjny, ale takie kluby jak Gornik Walbrzych o wyzszej klasie rozgrywek beda mogly jedynie pomarzyc bo w ekstraklasie i 1 lidze beda mogly skutecznie rywalizowac jedynie miasta powyzej 200tys mieszkancow z odpowiednim wsparciem od swojego miasta. Czasy Wronek, Grodziska minely bezpowrotnie bo na najwyzszych stanowiskach w polskich klubach zasiadaja w miare rozsadni ludzie planujacy rozwijac klub w europie (jak Legia) a nie przychodzi prezes ten niedobry, ten sie nie nadaje, oni nie daja mi pracowac, mam was gdzies ide gdzies indziej. Koniec z kolomyja, rozum wkracza do polskiej pilki. Jesli sie nie dostosujesz to mozesz grac w regionalnej 4 lidze.

Odnośnik do komentarza

rozi swietuj, twoj ukochany ruch chorzow pewnie w ciagu paru miesiecy przestanie istniec i wzorem widzewa zacznie przygode od ostatnich lig

 

rok temu by zyc wzieli gigantyczna pozyczke od miasta (18mln), mieli splacic w ratach po paru miesiacach, nie dosc ze nie splacili to pare dni temu zwrocili sie do miasta o dodatkowe 5mln (kotala oczywiscie zamiast pokazac im fucka boi sie o wybory i chce im dac 3mln), nowy prezes mowi wprost ze jest dramatycznie, pilkarze tydzien temu zbojkotowali trening, a chwile temu fuck off z tego (pipi)idolka pokazal smutny waldemar

A czemu mam świętować? Nie pałam zbytnią sympatią do tego klubu, ale takiego losu nie życzę żadnemu. Jednak jak się tak zarządza klubem, jak się zarządza i jakich ludzi się do tego zatrudnia, to tylko na takie rezultaty należy liczyć.

Odnośnik do komentarza

Górnik po prostu jest w gazie, a Śląsk nie pokazał nic. GKS pierwszy raz od 14 kolejki nad strefą spadkową, nieźle to wygląda, dwa wygrane mecze z teoretycznie lepszymi rywalami. Czeka mecz z Wisłą Płock, więc teoretycznie powinny wpaść 3 punkty i Górnik byłby coraz pewniejszy utrzymania. Ciekawa sytuacja w 1 lidze. W Przeglądzie Sportowym pisali, że wygląda to tak, jakby nikt nie miał ochoty na awans ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...