Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Legii wystarczy remis przy remisie w Białymstoku. Przy równej ilości punktów miedzy Legią, a Jagą, Jaga ma mistrza, bo miała lepszy bilans przed podziałem na grupy. Lechia miała najmniej punktów ze wszystkich drużyn, więc jeśli wygra, a w Jaga - Lech będzie remis, to zdobywa mistrza.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Dla mnie to klub trup, który cudem utrzymuje się w Ekstraklasie, który cudem istnieje. Z takimi długami i zarządzaniem powinien już dawno zlecieć. Dodatkowo nie lubię jego kibiców, RAŚowców, ich mentalności WIELKIEGO ŚLONZKA, gwizdania na polskim hymnie. Ostatnie ich poczynania są wisienką na torcie beki, jaką ten klub dostarcza. Trzeba było grać i płacić piłkarzom, a nie teraz żądać powtarzania meczów. O tym już nie pamiętają? 

 

https://youtu.be/i_g_YudhoJg

 

Taki upadek klubu to smutna rzecz, ale powinno się skończyć z takimi żałościami i przyjąć wszystko na klatę.

 

Oczywiście do normalnych kibiców nic nie mam, pozdro wariaty! Pozdro Ficuś również!

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Ale to by bylo dobre

 

Katowicki „Sport” informuje dziś, że stoper Stali Mielec Boris Milekić przebywa w Polsce nielegalnie. Serb od 26 kwietnia ponoć nie ma prawa pobytu w naszym kraju. Jeśli ten fakt się potwierdzi to mecze z jego udziałem powinny zostać zweryfikowane jako walkowery dla rywali Stali. Tych spotkań było siedem i oznaczałoby wywrócenie do góry nogami tabeli Nice I ligi na finiszu rozgrywek.

Odnośnik do komentarza

E dobra ziomki, jakie przewidujecie wyniki? Co roku gdy ktoś ma szanse wygrać z Legią, to staram się być na miejscu, by celebrować z kibicami jej porażkę. Byłem oczywiście we Wrocławiu, potem w Poznaniu. W Gliwicach nie wyszło. I teraz pytanie... gdzie ja powinienem teraz pojechać? Do Poznania? Gdańska? Proszę, nie mówcie, że do Białegostoku... Kto ma realne szanse na mistrza? 

Odnośnik do komentarza

LEGIA zostanie mistrzem Polski, jeśli: 

- wygra 
LUB 
- zremisuje, a Jagiellonia nie wygra 

JAGIELLONIA zostanie mistrzem Polski, jeśli: 

- wygra, a Legia nie wygra 

JAGIELLONIA zagra w europejskich pucharach, jeśli: 

- nie przegra 
LUB 
- Lechia przegra 

LECH zostanie mistrzem Polski, jeśli: 

- wygra, a Legia przegra 

LECH zagra w europejskich pucharach, jeśli: 

- wygra 
LUB 
- zremisuje i Lechia zremisuje 
LUB 
- Lechia przegra 

LECHIA zostanie mistrzem Polski, jeśli: 

- wygra, a Jagiellonia zremisuje z Lechem 

 

 

Polecam 90minut.pl

Odnośnik do komentarza

 

 

Dosyć śmieszne te mecze spadkowe :) podoba mi się że Ruch próbuje się dobrze pożegnać z ekstraklasa, tylko niestety im nie wychodzi. Zaś zagłębie chyba przed meczem założyli koszulki pod spód z gratulacjami utrzymania dla Arki. No ale mecz zgodowy rządzi się swoimi prawami

Edytowane przez Błachoo1950
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...