Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

 

21687545_1394637140633922_77877970651985

 

Normalnie radosc bylaby wieksza.....ale to byl eaaaasyyy win :D Polskie FC Hollywood lezy i robi pod siebie  :pawel:

Jak Górnik nie utrzyma formy, to gratuluję mistrzostwa ;)

 

 

 

Akurat ta liga to troche takie wyscigi slepych z kulawymi, takze na stowe jeszcze wszystko sie zmieni 150 razy :D

 

 

 

A Legia wydala oswiadczenie. Jak zawsze bardzo uwaznie beda przygladac sie sprawie xD .......pewnie do momentu az ucichnie 

Odnośnik do komentarza

"Jestem zaskoczony z powodu złośliwości naszych rodzimych mediów, w Polsce nikt w ten sposób nie kłamał. Prawda jest taka – po powrocie z Poznania, gdzie przegraliśmy 0-3, zostaliśmy otoczeni przez grupę siedemdziesięciu kilku kibiców. Ich przywódca podszedł do mnie i powiedział: „Trenerze, to nie ma związku z panem, tylko z piłkarzami”.

 

Po tym kibice ominęli mnie, sztab szkoleniowy i krótko rozliczyli się fizycznie z naszymi zawodnikami. Gdy skończyli, wyrazili słownie swoje niezadowolenie z dwóch ostatnich porażek.

 

To nowa i niezwykła sytuacja dla mnie, ciśnienie jest ogromne. Jednak ja nie zamierzam się poddawać i będę walczył o poprawę sytuacji, by być lepszym już po przerwie reprezentacyjnej"~ Romeo Jozak.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Taka to zwyżka formy jak bezdomnemu dać dać karton i powiedzieć ze ma już dom . Doceniam sarkazm. Mioduski zachowuje  się jak dziecko co  się uczy jeździć na rowerze bez pomocy 3 kółek.  Gdyby nie to że nasza liga  to wyścig pijanego ze ślepym to bym powiedział  że puchary Europejskie to byłby cud

Odnośnik do komentarza

Coś link nie wszedł

 

https://media.giphy.com/media/l378boHtZkEWvTcIM/giphy.gif

 

Poziom ligi w tym sezonie jest przerażający, równie dobrze za 2 kolejki Korona może być liderem... Okazuje się, że podział punktów wcale nie jest potrzebny, stawiam, że na koniec sezonu przed podziałem drużyna z 8 miejsca będzie miał max 8 pkt straty do lidera i szanse na mistrza.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Jednak stara "miłość" nie rdzewieje, przestroga dla Grosika

 

 

 

Stare nałogi nie dają spokoju Łukaszowi Burlidze (29 l.). Piłkarz nękany przez dłużników na kilka dni zapadł się pod ziemię. W ostatnim tygodniu Burliga nie pojawił się na kilku treningach wicemistrzów Polski. W akcję poszukiwania piłkarza, z którym nikt nie potrafił nawiązać kontaktu, włączyło się też kilku kolegów z drużyny. Bez rezultatu – czytamy dziś w „Fakcie” i „Przeglądzie Sportowym”.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...